Jump to content

Φωτιές-εκλογές...τυχαίο???


Recommended Posts

Πάντως, μετά από τόσα χρόνια ενασχόλησής μου με τις εκλογές (σ.σ. δημοσιογράφος βλέπετε) το μόνο σίγουρο είναι, ότι το βράδυ της Κυριακής θα είναι όλοι κερδισμένοι.

Άλλοι γιατί ήρθαν πρώτοι, άλλοι γιατί δεν έχασαν με μεγαλύτερη διαφορά, άλλοι γιατί αυξήθηκε η δύναμή τους και άλλοι γιατί κατάφεραν να μπουν στη Βουλή. :bowdown:

Οπότε καλή νίκη σε όλους σας... :(

Ό,τι και αν ψηφίζετε.... :):thumbup::thumbup:

Εκτος απο τους Ελληνες :bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τους Ελληνες :(

:):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Mod: Η γλώσσα αυτή απαγορεύεται ρητώς από τον κανονισμό του ΑΖ, ας το σεβαστούμε...

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ ξαφνιάστηκα :( Τώρα που θα αποποινικοποιήσει το "χόρτο" θα μας φαίνονται καλύτερες οι ίδιες μ@λ@κίες που θα κάνουνε :thumbup:

Έχει βρει κανείς στο νετ συγκριτικό αυτών και των προηγούμενων εκλογών? Στο in.gr που κοιτάζω δεν βρήκα κάτι τέτοιο. Αν κάποιος έχει κάτι υπόψη του θα με ενδιέφερε να ποστάρει ένα link! Τελικά δεν είναι και τόσο καλό να μην έχεις καθόλου TV στο σπίτι :)

logo_pasok2__.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://national09.ekloges.dolnet.gr/apotel...=00〈=gr

Αποχή σχεδόν 30%! Καλά πάμε... Κατ'εμέ, αν αυτό το 30% ενωνόταν θα μπορούσε να αλλάξει πολλά πράγματα στο τρέχον πολιτικό σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε και το θέμα των εκλογών και επειδή μια από τα ίδια θα είναι και πάλι.. αν αποφασίσει το ΑΖ να κατέβει στις επόμενες εκλογές να μερικές προτάσεις για τα σήματα...

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι εντελώς τυχαία !!!!

post-13206-1254746835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε και το θέμα των εκλογών και επειδή μια από τα ίδια θα είναι και πάλι.. αν αποφασίσει το ΑΖ να κατέβει στις επόμενες εκλογές να μερικές προτάσεις για τα σήματα...

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι εντελώς τυχαία !!!!

Και γιατί παρακαλώ να κατέβουμε με θαλασσινά... ΥΠΟ-είδη! Εγώ διαφωνώ! Μόνο αν δω Αμαζονιακά ψάρια θέτω υποψηφιότητα! Αλλιώς θα με βρείτε αντίπαλο σας :(

Link to comment
Share on other sites

Να ρε!!! Παραπονιέστε κι όλας! Φουλ πράσινη η Ελλάδα! Φωτιές, πυρκαγιές και κουραφέξαλα! Εγώ ήδη αναπνέω πιο φρέσκο αέρα... Τον αέρα της αλλαγής!!! :(

ΥΓ: Μη δίνεται μεγάλη σημασία στα γραφόμενά μου... Το γάλα που ήπια σήμερα το πρωί είδα (εφόσον το είχα πιει βέβαια) πως είχε λήξει εδώ και 3 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί παρακαλώ να κατέβουμε με θαλασσινά... ΥΠΟ-είδη! Εγώ διαφωνώ! Μόνο αν δω Αμαζονιακά ψάρια θέτω υποψηφιότητα! Αλλιώς θα με βρείτε αντίπαλο σας

Μα πρέπει να υπάρχει και αντιπολίτευση..... !!!! :(:)

Έγινε επεξεργασία - Aiolos-910
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί παρακαλώ να κατέβουμε με θαλασσινά... ΥΠΟ-είδη! Εγώ διαφωνώ! Μόνο αν δω Αμαζονιακά ψάρια θέτω υποψηφιότητα! Αλλιώς θα με βρείτε αντίπαλο σας

Μα πρέπει να υπάρχει και αντιπολίτευση..... !!!! :(:)

Εσωκομματικη αντιπολίτευση!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://national09.ekloges.dolnet.gr/apotel...=00〈=gr

Αποχή σχεδόν 30%! Καλά πάμε... Κατ'εμέ, αν αυτό το 30% ενωνόταν θα μπορούσε να αλλάξει πολλά πράγματα στο τρέχον πολιτικό σύστημα!

Το 30% ειναι 3.000.000 κοσμος ετσι ?

Μεγαλη δυναμη :(

Τριτο κομα με ελαχιστη διαφορα απο την 2η ΝΔ.

Link to comment
Share on other sites

Το 30% ειναι 3.000.000 κοσμος ετσι ?

Μεγαλη δυναμη :(

Τριτο κομα με ελαχιστη διαφορα απο την 2η ΝΔ.

Αρκετοι απο αυτους ολους όμως ειναι ελληνες του εξωτερικου ή του εσωτερικου που δεν καταφεραν να πάνε λογο υγειας ή απόστασης..

Αλλοι εχουν απεβιώσει και δεν τους εχουν διαγραψει...

Αλλωστε 11 εκ ειναι κατοικοι Ελλαδος... αρκετοι απο αυτους αλλοδαποι και ανηλικοι.

Εγεγραμενοι... 10εκ, αρα το 3εκ αποχης ειναι πλασματικο....

Link to comment
Share on other sites

..Εγεγραμενοι... 10εκ, αρα το 3εκ αποχης ειναι πλασματικο....

Ενα τα 3 εκατομμυρια των κοματων ειναι ολα πραγματικα :(
Link to comment
Share on other sites

Eλλαδάρα αθάνατη,ακόμα δεν ιδρύσαμε το κόμμα και άρχισαν οι διαφωνίες για τα ποσοστά και το έμβλημα της παράταξης...... :(

Link to comment
Share on other sites

Eλλαδάρα αθάνατη,ακόμα δεν ιδρύσαμε το κόμμα και άρχισαν οι διαφωνίες για τα ποσοστά και το έμβλημα της παράταξης...... :(

Αυτή είναι και η μαγεία του να είσαι Έλληνας.... :):thumbup::thumbup:

Εσωκομματική αντιπαράθεση !!!

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν πρέπει να έχουμε κανένα παραπάνω.. δεν βγήκαμε πρώτοι αλλά ούτε και δεύτεροι !!!! ενάμιση βγήκαμε μια χαρά δηλαδή...

Και ούτε κόπος ούτε τίποτα... άσε που κάναμε και την αλλαγή στο ενυδρείο μας !!!

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να γινω ειρωνας ή κακος....

Εκανα μια παρτηρηση σημερα Δευτερα 5/10/2009.

Μια μερα μετα τις εκλογες...... πουθενα στους δρομους κινηση!!!

/Πουθενα μποντιλιαρισμα.....

Οι δρομοι αδειοι...

ειδες τι σου ειναι το ΠΑΣΟΚ.... ακομα δεν συνεταξε κυβερνηση και ελυσε το κυκλοφοριακο!!!

:(:):thumbup::thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Υπουργεία θα έχουμε?Αν τα καταργησουμε δεν μας ψηφίζω....εκεί παίζουν εταιρίες,ταξίδια,χρηματηστηριακές,siemens(και να ήταν μόνο αυτή...),μοναστήρια,οικόπεδα στην Χαλκιδική,γυναίκες......Αμαρτία,τόσα χρόνια τα ακούμε,να μην δουμε πως είναι αν κερδίσουμε? :(:)

Σοβαρα τώρα,αν κερδίσουμε ως ΑΖ τις επόμενες εκλογές αναλαμβάνω το Υ.Ε.Θ (Υπουργείο Ενυδρειακών Θεμάτων)......

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε όποιο υπουργείο θέλετε αφήστε όμως στον Σταμάτη το Υ.Π. (υπουργείο προειδοποιήσεων)

:(:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα τον προτειμοουσα στο Υ.Υ. (υγειας....) :(

Υ.Γ. Αιολος.... περιμενε την.... Ερχεται.....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε και εσύ είπαμε !!!! άλλωστε είναι χιουμοριστικό το πνεύμα.

Link to comment
Share on other sites

Ε και εσύ είπαμε !!!! άλλωστε είναι χιουμοριστικό το πνεύμα.

Πρεπει να σου δειξει οτι του ανηκει το Υπουργειου που του αναθετεις!!!

Οπως φαινεται.... κι εσυ τσιμπας... :(

Αληθεια... ποιος θα ειναι ο αρχηγος κομματος???

Μηπως πρεπει να κανουμε κι εμεις συνεδριο??

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...