Jump to content

Αγορά φίλτρου απο Reptilica.gr


giapanos

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Έχει ψωνίσει κανείς απο το www.reptilica.gr ? Είναι αξιόπιστο site ? γιατι οι τιμές του για φίλτρο eheim που ψάχνω είναι αρκετά οικονομικές και με έχει βάλει σε σκέψεις μήπως κάτι δεν πάει καλά . :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχει ψωνίσει κανείς απο το www.reptilica.gr ? Είναι αξιόπιστο site ? γιατι οι τιμές του για φίλτρο eheim που ψάχνω είναι αρκετά οικονομικές και με έχει βάλει σε σκέψεις μήπως κάτι δεν πάει καλά . :(

εχω ακουσει τα χειροτερα αλλα δεν εχω προσωπικη εμπειρια

μην το προτιμησεις....

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω θα σου προτεινα να μην το προτιμησεις το εν λογω σαιτ,αυτα που σου λεει ο φιλος τα εχω ακουσει αλλα και διαβασει. :( Προτιμησε καλυτερα ενα αλλο. :)

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι ότι έχω διαβάσει thread με παράπονα εδώ.

Κάνε αναζήτηση και θα τα βρεις

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα τον stormtrooper.

Νομιζω περιμενει ακομα μετα απο 2 χρονια κατι που πληρωσε εκει :(

Το ξεφτίλισες! Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες! Τί κι αν άργησε το φίλτρο 3 μήνες? Τί κι αν έβαλα βαρέα μέσα για να γίνει η δουλειά μου? Τί κι αν έκανα καταγγελία στην Ευρωπαϊκή προστασία καταναλωτή??? Τελικά τα πράγματα ήρθαν :)

Απορώ πως αυτοί οι άνθρωποι δουλεύουν ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Το ξεφτίλισες! Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες! Τί κι αν άργησε το φίλτρο 3 μήνες? Τί κι αν έβαλα βαρέα μέσα για να γίνει η δουλειά μου? Τί κι αν έκανα καταγγελία στην Ευρωπαϊκή προστασία καταναλωτή??? Τελικά τα πράγματα ήρθαν :(

Απορώ πως αυτοί οι άνθρωποι δουλεύουν ακόμα!

τον κοσμο δουλευουν :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...