Jump to content

Εχω προβλημα


xristos dimakopoulos

Recommended Posts

Εχω γραψει ποσες φορες για ενα προβλημα που με απασχολει και καποιος μου το σβηνει.Στοιχημα οτι και αυτο θα σβηστει

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραψει ποσες φορες για ενα προβλημα που με απασχολει και καποιος μου το σβηνει.Στοιχημα οτι και αυτο θα σβηστει

Φιλε μου δε βλεπω κατι γραμμενο απο σενα.........

Μηπως κανεις κατι λαθος και δεν στελνεις τη δημοσιευση;Μηπως εχεις προβλημα στον υπολογιστη;

Link to comment
Share on other sites

γιατι το λες αυτο?

Καλησπερα φιλε μου,το λεω αυτο γιατι εχω δημιουγησει και θεμα αλλα το εχω βαλει και στο Ηelp σαν απαντηση αλλα εξαφανιζεται.Θελω να αλλαξω πετρα στο ενυδρειο μου που ειναι καινουριο και να βαλω αμμο και ρωταω αν μπορω μηπως δημιουγησω κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποιο πρόβλημα ή κάποια ερώτηση θα πρέπει να ανοίξεις θέμα στην ανάλογη θεματική κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου,το λεω αυτο γιατι εχω δημιουγησει και θεμα αλλα το εχω βαλει και στο Ηelp σαν απαντηση αλλα εξαφανιζεται.Θελω να αλλαξω πετρα στο ενυδρειο μου που ειναι καινουριο και να βαλω αμμο και ρωταω αν μπορω μηπως δημιουγησω κανενα προβλημα

Κι εγω σε ρωταω.......γιατι βγαινεις offline;;;;;

Εχεις προβλημα στη συνδεση;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σε ρωταω.......γιατι βγαινεις offline;;;;;

Εχεις προβλημα στη συνδεση;;;;;

Για να βγω offline πρεπει να ξερω και τον τροπο....Κι εγω δεν τον ξερω

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αλλαξω πετρα στο ενυδρειο μου που ειναι καινουριο και να βαλω αμμο και ρωταω αν μπορω μηπως δημιουγησω κανενα προβλημα

Θα επηρεασει το οικοσυστημα μου???Πρεπει να αλλαξω το νερο?Τι πρεπει να κανω

Link to comment
Share on other sites

Εχεις πετρινο ενυδρειο;;;; :blink:

Εχω ριξει χαλικι αν αυτο εννοεις!!αν δε σου κανει κοπος μπαις στο Θεμα Help και δες την ιστορια μου με το ενυδρειο μου

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχω ριξει χαλικι αν αυτο εννοεις!!αν δε σου κανει κοπος μπαις στο Θεμα Help και δες την ιστορια μου με το ενυδρειο μου

Ευχαριστω

Μα δεν εχεις γραψει τιποτα. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ριξει χαλικι αν αυτο εννοεις!!αν δε σου κανει κοπος μπαις στο Θεμα Help και δες την ιστορια μου με το ενυδρειο μου

Ευχαριστω

Τι χαλικι ψιλο η χοντρο;γαρμπιλι;

Link to comment
Share on other sites

Τι χαλικι ψιλο η χοντρο;γαρμπιλι;

Μεσαιο μεγεθος εχω και θελω να βαλω ψιλη αμμο γιατι το ειδα και μου αρεσε

Link to comment
Share on other sites

Μεσαιο μεγεθος εχω και θελω να βαλω ψιλη αμμο γιατι το ειδα και μου αρεσε

Ποιο;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο;

Τι ποιο ρε φιλε?Ειδα ενα ενυδρειο με αμμο και μου αρεσε σου ειπα.Τι δεν επιασες?

Το link το ειδες να δεις το ενυδρειο μου και την ιστορια?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι μετα απο καθε ποστ που κανεις βγαινεις εκτος φορουμ;;;;

Μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω τι εννοεις εκτος φορουμ γιατι δεν ειμαι πολ καιρο στο site και δεν το εχω μαθει ακομα.Επισης πως μπορω να ειμαι Online?και οχι offline?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω τι εννοεις εκτος φορουμ γιατι δεν ειμαι πολ καιρο στο site και δεν το εχω μαθει ακομα.Επισης πως μπορω να ειμαι Online?και οχι offline?

Ποιο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω τι εννοεις εκτος φορουμ γιατι δεν ειμαι πολ καιρο στο site και δεν το εχω μαθει ακομα.Επισης πως μπορω να ειμαι Online?και οχι offline?

Κι εγώ βγαίνω εκτός πολύ συχνά, αλλά μου είπαν ότι κάτι φταίει μάλλον στις ρυθμίσεις που έχω κάνει και απλά, ξανασυνδέομαι όποτε το παθαίνω.

Παρακολούθα το αν σε πετάει έξω, είναι τόσο απλό. :blink:

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι κάποιο λάθος κάνεις.

Και εδώ λες το ίδιο πράγμα ακριβώς και όμως παίρνεις απαντήσεις για το πρόβλημα σου. Μήπως αφού κάνεις τη δημοσίευση απλά μετά δεν μπορείς να την ξαναβρεις;

Για κοίτα εδώ:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...c=31630&hl=

συνεχίζεται η κουβέντα που είχες αρχίσει.

Link to comment
Share on other sites

ωπ τι έγινε τώρα;

εγώ αυτή την απάντηση την έγραψα σε ένα thread που είχε τίτλο "σεβασμός 0" πως βρέθηκε εδώ;

συγγνώμη αν έκανα κάποιο λάθος!

Link to comment
Share on other sites

ωπ τι έγινε τώρα;

εγώ αυτή την απάντηση την έγραψα σε ένα thread που είχε τίτλο "σεβασμός 0" πως βρέθηκε εδώ;

συγγνώμη αν έκανα κάποιο λάθος!

Εσυ καλα εγραψες την απαντηση σου στο θεμα { σεβασβος 0 } αλλα καποιος αλλαξε τον τιτλο αυτον και το εκανε εχω προβλημα.δεν ξερω για ποιο λογο.....

εν τω μεταξυ εχω κανει μια ερωτηση και δεν μου εχει απαντησει κανενας. ελεος.! τι φορουμ ειναι αυτο? να σου σβηνουν τα θεματα και να απαντανε μονο εκει που θελουν?

Link to comment
Share on other sites

Εσυ καλα εγραψες την απαντηση σου στο θεμα { σεβασμος 0 } αλλα καποιος αλλαξε τον τιτλο αυτον και το εκανε εχω προβλημα.δεν ξερω για ποιο λογο.....

εν τω μεταξυ εχω κανει μια ερωτηση και δεν μου εχει απαντησει κανενας. ελεος.! τι φορουμ ειναι αυτο? να σου σβηνουν τα θεματα και να απαντανε μονο εκει που θελουν?

και αν μπορει τελικα να με βοηθεισει καποιος με τον αμμο αν ειναι να βαλω κοιταξτε την ιστορια μου απο την αρχη και πες τε μου σας παρακαλω αν μπορω να βαλω αμμο. και αν επιρεασει το οικοσυστημα.. ευχαριστω και παλι. http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=31551

Έγινε επεξεργασία - xristos dimakopoulos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...