Jump to content

μπορω να βαλω πετρες απο ποταμι στο ενυδρειο μου?


stella+mixalis

Recommended Posts

εχουμε ενα μικρο 60 ενυδρειο και 8ελουμε να το κανουμε σε στυλ μαλαουι....πετρες μπορω να βαλω απο ποταμι κ καποιο ξυλο απο εκει?και αν γινετε 8ελει καποια επεξεργασια? εχω 4 αρλεκινουσ κ ενα φυτο ανουμπια κ πεχα 8,5...ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ενα μικρο 60 ενυδρειο και 8ελουμε να το κανουμε σε στυλ μαλαουι....πετρες μπορω να βαλω απο ποταμι κ καποιο ξυλο απο εκει?και αν γινετε 8ελει καποια επεξεργασια? εχω 4 αρλεκινουσ κ ενα φυτο ανουμπια κ πεχα 8,5...ευχαριστω...

Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς ό όρος μικρό ενυδρείο και malawi είναι δύο πράγματα ασύμβατα.Μπορείτε να μελετήσετε για νανοκιχλίδες Ταγκανίκας και πιο ειδικά τα κοχυλόψαρα( shell dwellers ) .Στο θεματικό των Αφρικής θα βρείτε αρκετά μικρά ενυδρεία - καταπληκτικά - που λόγω και μεγέθους έγιναν ενυδρεία για αυτά τα καταπληκτικα ψαράκια.

Καλώς ήλθατε στην Αφρική :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι δυστυχώς ό όρος μικρό ενυδρείο και malawi είναι δύο πράγματα ασύμβατα.Μπορείτε να μελετήσετε για νανοκιχλίδες Ταγκανίκας και πιο ειδικά τα κοχυλόψαρα( shell dwellers ) .Στο θεματικό των Αφρικής θα βρείτε αρκετά μικρά ενυδρεία - καταπληκτικά - που λόγω και μεγέθους έγιναν ενυδρεία για αυτά τα καταπληκτικα ψαράκια.

Καλώς ήλθατε στην Αφρική :thumbup:

ευχαριστω με τισ πετρεσ τι μπορω να κανω??

Link to comment
Share on other sites

μπορω να βαλω πετρες απο ποταμι στο ενυδρειο μου η πρεπει να τισ αγορασω?ευχαριστω...

Mπορεις...

Καλο ξεπλυμα θελουν μονο.

Link to comment
Share on other sites

Πέτρες απο ποτάμι μπορούμε να χρησιμοποιησούμε για ενυδρεία που χρειάζονται πέτρες.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...