Jump to content

Ερωτηση σχετικα με την γεννα


antonis_7

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα ειμαι καινουργιος στο club..εδω κ περιπου ενα μηνα εχω ενα ενυδρειο 240λιτρα κ μεσα εχω 10ψαρια τα 9 ειναι αφρικανες κ εχω κ ενα παπαγαλοψαρο..τα ειδη τον αφρικανων δεν τα ξερω πολυ καλα οποτε δεν μπορω να σας τα πω κιολας.Εδω κ περιπου μια βδομαδα εχω παρατηρηση οτι η μια μ αφρικανα ειναι φουσκωμενη στο στομα της..ειναι κιτρινη κ για την ακριβεια εχω 3 κιτρινες αφρικανες..απο ολα τα forums που εχω διαβασει μαλλον ειναι εγκυος αλλα δεν μπορω να καταλαβω πιο ειναι το αρσενικο επειδη η θυληκια ειναι συνεχεια μονη της κ κα8ετε πισω απο τα φυτα ειναι φυσιολογικο αυτο?βλεπω βεβαια το ενα κιτρινο οχι η εγκυος φτιαχνει κατι φωλιες στην αμμο αλλα με την θυληκια αδιαφορια.επεισησ δεν τρωει κα8ολου..8α η8ελα να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικα ολα αυτα για την εγκυο κ αν ειναι τι 8α πρεπει να κανω ετσι ωστε να γεννησει.αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι εχω λιγες πετρες μεσα στο ενυδρειο οποτε λιγες κρυψωνες κ συνεχεια βλεπω πολυ κυνηγη μεσα το ενα διωχνει το αλλο απο τις κρυψωνες..αν 8ελει να γεννησει η θυληκια πισω απο καμμια πετρα δεν θα την αφησουν τι θα πρεπει να κανω συντομα γιατι την γεννα αυτη την 8ελω πολυ.ευχαριστω για την βοηθεια σας..

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κ κατι αλλο ακομα τις ερωτησεις μου κ τα θεματα μου εδω θα πρεπει να τα γραφω η καπου αλλου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...