Jump to content

Εαν δεν μπορεις να σκοραρεις....


Recommended Posts

Στράτο εδώ θα με βρείς αντίθετο (και εγώ γαύρος είμαι αλλά...) παιδιά δέν γίνεται να κλειδώνουν έτσι τα θέματα επειδή κάποιοι μπορεί να κάνουν σκόπιμα κάποια πράγματα...πρώτα προειδοποιούμε και κατόπιν πέφτει το ban σε αυτούς που συνεχίζουν και συμπεριφέρονται με τον ίδιο τρόπο (υπάρχουν κανονισμοί στο forum) τα θέματα δέν φταίνε σε τίποτα να κλειδώνουν με το παραμικρό μήν το ξεφτιλίζουμε τελείως...

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Στράτο εδώ θα με βρείς αντίθετο (και εγώ γαύρος είμαι αλλά...) παιδιά δέν γίνεται να κλειδώνουν έτσι τα θέματα επειδή κάποιοι μπορεί να κάνουν σκόπιμα κάποια πράγματα...πρώτα προειδοποιούμε και κατόπιν πέφτει το ban σε αυτούς που συνεχίζουν και συμπεριφέρονται με τον ίδιο τρόπο (υπάρχουν κανονισμοί στο forum) τα θέματα δέν φταίνε σε τίποτα να κλειδώνουν με το παραμικρό μήν το ξεφτιλίζουμε τελείως...

Η ανοχη σε θεματα ειδικα για το ποδοσφαιρο ειναι πολυ μεγαλυτερη απο οσο νομιζεις.

Και το κακο ειναι οτι παντα γυριζει στο ιδιο σημειο,με τις οποιες αμφισβητησεις,προκλησεις κλπ.

Γι'αυτο και κλειδωσα το θεμα.

Οσο γι'αυτο που κοκκινησα,να μιλας λιγο καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ναί αλλά δέν μου απαντάς σε αυτό που λέω...το να κλειδώνεις ένα θέμα επειδή ΕΤΣΙ θέλεις δέν νομίζω πως είναι δικαιωμά σου και επαναλαμβάνω πως στο forum υπάρχουν ΚΑΝΟΝΕΣ πρώτα προειδοποιείς και μετά ''τιμωρείς'' τους ''ενόχους'' και απο την στιγμή που δέν υπάρχει παράπτομα ούτε αυτό βλέπω γιατί πρέπει να γίνει...όσο για το κοκκίνισμα της λέξης δέν νομίζω πως προσέβαλα κάποιον.

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Ναί αλλά δέν μου απαντάς σε αυτό που λέω...το να κλειδώνεις ένα θέμα επειδή ΕΤΣΙ θέλεις δέν νομίζω πως είναι δικαιωμά σου και επαναλαμβάνω πως στο forum υπάρχουν ΚΑΝΟΝΕΣ πρώτα προειδοποιείς και μετά ''τιμωρείς'' τους ''ενόχους'' και απο την στιγμή που δέν υπάρχει παράπτομα ούτε αυτό βλέπω γιατί πρέπει να γίνει...όσο για το κοκκίνισμα της λέξης δέν νομίζω πως προσέβαλα κάποιον.

Αυτο εκρινα σωστο και αυτο εκανα Κωστα.

Αν εχεις προβλημα,κανε μια αναφορα πμ στους admin

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκρινα σωστο και αυτο εκανα Κωστα.

Αν εχεις προβλημα,κανε μια αναφορα πμ στους admin

Εσύ πιστεύεις ότι αυτό είναι λύση;

Δηλαδή επειδή έχεις μία εξουσία κάνεις ότι θέλεις; και μου λές άμα σου αρέσει;

Και βέβαια θα κάνω αναφορά στους admin

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πιστεύεις ότι αυτό είναι λύση;

Δηλαδή επειδή έχεις μία εξουσία κάνεις ότι θέλεις; και μου λές άμα σου αρέσει;

Και βέβαια θα κάνω αναφορά στους admin

O καθενας βλεπει το θεμα οπως θελει.

Και βεβαια να το κανεις.Εγω σου το προτεινα αλλωστε. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε με να πω την ταπεινη μου γνωμη :thumbup:

Πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα κλειδωσε σωστα.

Οσα τετοια θεματα εχουν συνεχιστει δεν εχουν καταληξει σε καλο..

Μη με κανετε να βρω Links....

Link to comment
Share on other sites

Όχι παιδιά δέν είναι έτσι, σύμφωνοι ότι όλες αυτές οι συζητήσεις καταλήγουν σε τσακωμό όμως δέν είναι σωστό να κλειδώνει ένα θέμα επειδή μερικοί θέλουν να κάνουν βαβούρα...

Να φάνε ban και να συνεχιστεί η συζήτηση σε αυτό έχω ένσταση με τον Στράτο...

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω ΕΝΟΧΟΣ!!! :thumbup:

Αλλα εγινε σκοπό το χαβαλέ και όχ τον τσακωμό... ηταν ενα σχόλιο........ ισως δε θα επρεπε γιατι ορισμενοι εχουν διαφορετικό χιουμορ.

Δεν αναφερομαι στο δικό σου Στρατο αλλα στις απαντησεις που πιθανων θα έρχονταν.

Αλλα τελικά όπως φανηκε κανενας δεν ασχοληθηκε με αυτο.

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι δεν πρεπει καν να ανοιγονται θεματα με ποδοσφαιρο-μπασκετ κτλ γιατι παντα καταληγουν σε αντιπαραθεση, με τα μελη να νευριαζουν κτλ.

Για αυτο εγω δεν ασχολουμαι καθολου με ποδοσφαιρο και μασκετ, γενικα αθληματα με ομαδες.

Παντα ειμαι με την εθνικη :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Στράτο, θα διαφωνήσω εν μέρη μαζί σου και θα συμφωνήσω εν μέρη με τον Κώστα!

Ασχέτως οπαδικών προτιμήσεων, δεν μπορώ να καταλάβω από κανέναν, γιατί πρέπει να καταλήγει σε τσακωμό! Ακόμα και αν κάποιος έχει τη διάθεση να πικάρει άσκημα, δεν καταλαβαίνω τί είναι αυτό που μπορεί να πικάρει κάποιον όσον αφορά τις ομάδες.

Προσωπικά είμαι βάζελος (για όσους δεν το ξέρουν) με εμφανίσεις, διαρκείας κλπ κλπ... Ε, δεν θα κάτσω να χαλάσω τη ζαχαρένια μου για καμία ομάδα! Όταν πάω γήπεδο κάνω χαβαλέ και το διασκεδάζω και το ίδιο κάνω και όταν συζητάω με τους κολλητούς!

Προσωπικά προτείνω να μην ξανακλειδωθεί κανένα αθλητικό θέμα! Όλα χύμα! Είμαι περίεργος να δω που θα φτάσουν τα πράγματα! Γουστάρω... πως το λένε! Γελάω με ανθρώπους που συμπεριφέρονται έτσι και δεν ξέρουν να ζήσουν την πραγματική ζωή τους και να προβληματιστούν για τα πραγματικά τους προβλήματα!!!

Και ξαναλέω! Ασχολούμαι! Και ασχολούμαι πολύ! Αλλά χαλαρώστε!!! Απ'όσους γάβρους είχα το κινητό τους έλαβαν μήνυμα "Θρύλε γερά, πρόκριση στα χαρτιά"! Δηλαδή θα πρέπει να γίνει χαμός γι'αυτό???

Άντε τώρα μη θυμηθώ την 8άρα που έφαγε ο γάβρος από εμάς και γίνει πανικός!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω κι εγω με τη σειρα μου με τον stormtrooper λεγοντας πως δεν θα ηθελα κι εγω να κλειδωνουν θεματα αθλητικου περιεχομενου.ας το αφησουμε μια φορα να παει οπου παει.δηλαδη ποσο τσομπανης μπορει να ειναι καποιος ωστε να κανει ενα θεμα ανω κατω;φυσικα δεν μιλαω για απαντησεις με βρυσιδια και ιστοριες.αυτες μπορουν να σβηνονται και οχι να κλειδωνει το θεμα.γνωμη μου.

υ.γ. ας κανω ας πουμε την αρχη......

φορτσα ΠΑΟΚΑΡΑ πρωταθλημα και κυπελλο επι ισοις οροις ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

φορτσα ΠΑΟΚΑΡΑ πρωταθλημα και κυπελλο επι ισοις οροις ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

γιατι δεν το φωναξες στη συναντηση μας, την ωρα που εβλπαν οι "γριες" την ομαδα τους?? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν το φωναξες στη συναντηση μας, την ωρα που εβλπαν οι "γριες" την ομαδα τους?? :bowdown:

γιατι θα χαλουσα την ενυδρειοσυζητηση μας φιλε μου(δεν πιστευω να νομιζεις πως μασισα επειδη ηταν πολλες:thumbup:τι πολλες δηλαδη;εμεις του forum πιο πολλοι ημασταν

Link to comment
Share on other sites

γιατι θα χαλουσα την ενυδρειοσυζητηση μας φιλε μου(δεν πιστευω να νομιζεις πως μασισα επειδη ηταν πολλες:thumbup:τι πολλες δηλαδη;εμεις του forum πιο πολλοι ημασταν

ετσι ετσι :thumbup::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ... Από τις μικρές ομάδες ΠΑΟΚ και ΑΕΚ υποστηρίζω!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ... Από τις μικρές ομάδες ΠΑΟΚ και ΑΕΚ υποστηρίζω!!! :helpsmilie:

Xαχαχαχα δεν παιζεσαι κ εσυ... δευτερος Νικολουτσος..... :thumbup::bowdown:

Παιδες χαλαρωστε... ολοι αγαπιομαστε καταβαθος..... :thumbup::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ... Από τις μικρές ομάδες ΠΑΟΚ και ΑΕΚ υποστηρίζω!!! :thumbup:

Και απο τις μεγάλες;;; ολυμπιακό;;; :bowdown::thumbup::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Xαχαχαχα δεν παιζεσαι κ εσυ... δευτερος Νικολουτσος..... :thumbup::bowdown:

Παιδες χαλαρωστε... ολοι αγαπιομαστε καταβαθος..... :thumbup::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Ετσι ακριβως.....

Αλλωστε οπως λλει κι ο τρουπης...χαβαλε και πλακα κανουμε!!! :helpsmilie:

και απο οσο παρατηρησα κανεις δε βριζει..... (τουλαχιστον δεν το γραφει)

Υ.Γ. ARSENAL!!!!

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

...σύμφωνοι ότι όλες αυτές οι συζητήσεις καταλήγουν σε τσακωμό ...

Μόνος σου το είπες ότι ολα τα θεματα που αφορουν το ποδοσφαιρο κλειδωνονται.

Αν εξαρτιοταν απο εμενα, θα κλειδωνα τα σχετικα θεματα ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΑΝ. Δεν θα εμπενα καν στον κοπο να τα διαβασω.

Το ιδιο κανω και τωρα αλλα επειδη ΠΑΝΤΑ οι ιδιοι 3-4 πλακωνεστε ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ να δω τι γινεται...

Μαλλον πρεπει να προτεινω στην ομαδα την οριστικη διαγραφη του CAFE...

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι δεν πρεπει καν να ανοιγονται θεματα με ποδοσφαιρο-μπασκετ κτλ γιατι παντα καταληγουν σε αντιπαραθεση, με τα μελη να νευριαζουν κτλ.

Για αυτο εγω δεν ασχολουμαι καθολου με ποδοσφαιρο και μπασκετ, γενικα αθληματα με ομαδες.

Παντα ειμαι με την εθνικη :bowdown:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρεπει να προτεινω στην ομαδα την οριστικη διαγραφη του CAFE...

Έτσι ναι...συμφωνώ,να ξέρουμε και τί μας γίνεται...γιατί δέν νοήτε να υπάρχει χώρος με ελεύθερο θέμα και να μήν ισχύει

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...