Jump to content

Recommended Posts

Παιδια τα φωτα σας!!!

Μετα απο 11μηνες που τρεχει το ενυδρειο μου, το ενα δολλαριο εβγαλε στα πλαγια ενα ασπρο μπαλωμα. την επομενη μερα εγινε σαν βαμβακι. στο petshop μου ειπε οτι ειναι μυκητας κ μου εδωσε dessamor. την πρωτη μερα 60 σταγονες, την δευτερη 30( εχω βγαλει το φιλτρο) κ την εβδομη παλι 60 σταγονες. σημερα κανονικα ξαναβαζω το φιλτρο. το μπαλωμα εγινε πληγη η οποια κλεινει αλλα σημερα ειδα 2 μικροτερα μπαλωματα οπως της πρωτης μερας. τι να κανω??? οποιος γνωριζει αν μπορει ας μου τηλεφωνησει στο *********** διοτι δεν θα ειμαι online αποψε κ ειναι επειγον το θεμα μου.. ευχαριστω πολυ, Νικος!

Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις Furamor , εννοείτε μετα απο μια μεγάλη αλλαγή νερού και κάρβουνο .

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη, καρβουνο και θεραπεία μαζι;

Προφανώς χρειάζεται μεγάλλη αλλαγή νερου και άνθρακα για να απομακρυνθεί το προηγούμενο φάρμακο (dessamor) που χρησιμοποίησε ο zambo. Να καθαρίσει πρώτα από το ένα φάρμακο και μετά να χρησιμοποιήσει το furamor

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς χρειάζεται μεγάλλη αλλαγή νερου και άνθρακα για να απομακρυνθεί το προηγούμενο φάρμακο (dessamor) που χρησιμοποίησε ο zambo. Να καθαρίσει πρώτα από το ένα φάρμακο και μετά να χρησιμοποιήσει το furamor

1) Αλλαγή νερού

2) Χρήση άνθρακα

3) Πετάμε τον άνθρακα

4) Ακολουθούμε νέα θεραπεία

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...