Jump to content

γεια , αρχαριος ζητα βοηθεια !!!


L P S

Recommended Posts

γεια σας,

παλια ειχα ενα ενυδρειο με διαφορα ψαρια οπου σταματησα το χομπυ επειδη μου πεθαιναν τα ψαρια μεσα σε 2-3 μηνες.Θα ηθελα να μου πειτε ΤΑ ΠΑΝΤΑ π.χ.με τι να καθαριζω , πως ? καθε ποτε ? και ΟΛΑ ΟΣΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ οτι πρεπει ν κανω ωστε να εχω ενα φοβερο ενυδρειο με ψαρια που να ζουν μεχρι 5 χρονια. το επιθυμω τοσο πολυ... γιατι λατρευω τα ψαρια αυτα. :blush: ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες............. :blush:

Ξεκινα ψαξιμο και διαβασμα τα αρθρα του φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες............. :blush:

Ξεκινα ψαξιμο και διαβασμα τα αρθρα του φορουμ

καλως ηρθες!

καλο διαβασμα κ οπου κολας εδω ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

welcome βασικά βρες άθρα που να αναφέρουν το πως ξεκινάς ενα ενυδρείο δηλαδή απο το τι χρειάζεται εσωτερικά (βλέπε υπόστρωμα φυτά διακοσμητικα με κρυψώνες ανάλογα τα ψάρια που θές) και ένα καλό φίλτρο με τα κατάλληλα υλικά...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις .. αλλα θα μπορουσε καποιος να μου στειλει καποια π.χ. οπως ο αννατεο ? μου φαινεται λιγο μπερδεμενο η ιστοσελιδα και δεν μπορω να βρω αυτα που θελω.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Τι ενυδριο έχεις, λίτρα και διαστάσεις, και τι εξοπλισμό;; Το έχεις γεμάτο με νερό ή άδειο;

Link to comment
Share on other sites

τωρα το εχω δωσει σε αλλον .. δεν θυμαμαι τιποτα.παντως ειχα μηχανηματακια οξυγονου και κατι αλλα ... τι να φταιει

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις καινούρια τώρα; Τι έχεις σκεφτεί να φτιάξεις;

Link to comment
Share on other sites

θα παρω ενα , για αυτο γραφτηκα, να δω ποιο θα ηταν το καλυτερο , πως να το γεμισω και αλλα. Δεν ξερω σχεδον τπτ

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τι σχεδιαζεις; Υπάρχουν τεραστιες διακυμάνσεις στα μεγέθη και τα χρήματα που κοστίζει ένα ενυδριο!!!

Link to comment
Share on other sites

πόσα λίτρα θέλεις?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...