Jump to content

Ζυγαρια ακριβειας και Screwcumber (βαρυδι για λαχανικα)


delta66

Recommended Posts

Βάλτε με και εμένα στο 0.5% :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Πήρα και εγώ την ίδια ζυγαριά από τον κολλητό του Delta :helpsmilie::(:(

Και από τις 23 /11 δεν την έχω παραλάβει ακόμα...

Του έστειλα μήνυμα και μου είπε ότι από την δεύτερη μέρα κιόλας την είχε στείλει (25/11),

λέει να περιμένω λίγο ακόμα γιατί τα ταχυδρομεία λόγο Χριστουγέννων έχουν πολλές αποστολές μάλλον.

Εμένα εντάξει μου φάνηκε πάντως,μου απάντησε κι αμέσως.

Τι να πω... Ίσως μας το φέρει ο Αί Βασίλης τελικά :):P:helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

.......και εγω την περιμενω ακομη απο τις 4/11..!!!!!

στο μεηλ που τους εστειλα προχθες,μου απαντησε με μπουρδες που αναφερθηκαν παραπανω......

η αληθεια ειναι πως με αγορες απο e-bay δεν μου εχει ξανατυχει κατι τετοιο.... :)

Link to comment
Share on other sites

Mια απο τα ιδια και εγω.

Θα απαιτησω τα χρηματα πισω απο το paypal για μη παραδωση προιοντος (μιας και κατι τετοιο μπορεις να το κανεις μεχρι 45 μερες απο την αγορα) και θα παρει και το αρνητικο του feedback παρολο που μου ειπε οτι θα το ξαναστειλει.

Link to comment
Share on other sites

Λετε να ρισκαρω να την παραγγειλω κι εγω για να δω σε ποια κατηγορια ανηκω? :):P:helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μαζευόμαστε γιατί μου φαίνεται ότι όπως βλέπω από το πλήθος των ομοιοπαθών όπως πάμε θα ιδρύσουμε σωματείο

:):P:helpsmilie:

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τις ζυγαριές.. είναι σε άριστη κατάσταση,όποτε απλα υπηρξε μια σχετική καθυστερηση,λογικά θα παραλάβετε και οι υπόλοιποι σύντομα...Αμέσως να πέσετε να 'φάτε' τον Delta...ντροπη.... :):P:helpsmilie: !!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τις ζυγαριές.. είναι σε άριστη κατάσταση,όποτε απλα υπηρξε μια σχετική καθυστερηση,λογικά θα παραλάβετε και οι υπόλοιποι σύντομα...Αμέσως να πέσετε να 'φάτε' τον Delta...ντροπη.... :):P:helpsmilie: !!

Άντε μήπως γίνει κάτι και για μας !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επικοινώνησα μαζί του και μου είπε η αποστολή έχει γίνει κανονικά αλλά όντως έχει αργήσει.Με είπα να περιμένω λίγο ακόμα και να του στείλω να δούμε τι θα κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε,σημερα μου ξαναεστειλε (χωρις χρεωση βεβαια) την παραγγελια.Οποτε παιρνει για λιγο παραταση απο εμενα.

Link to comment
Share on other sites

Tα ΕΛΤΑ μας ειναι οτι ναναι. :P

Αποστολη απο HONG KONG 12 Νοεμβριου (σφραγιδα κινεζικου ταχυδρομειου)και ηρθαν σημερα το μεσημερι.Τα ειδα τωρα που γυρισα.

Οποτε και οι υπολοιποι,υπομονη και θα ερθουν. :)

Και η ζυγαρια,απλα φοβερη!

Link to comment
Share on other sites

Tα ΕΛΤΑ μας ειναι οτι ναναι. :(

Αποστολη απο HONG KONG 12 Νοεμβριου (σφραγιδα κινεζικου ταχυδρομειου)και ηρθαν σημερα το μεσημερι.Τα ειδα τωρα που γυρισα.

Οποτε και οι υπολοιποι,υπομονη και θα ερθουν. :)

Και η ζυγαρια,απλα φοβερη!

Εγω παραγγειλα 10!!

Ξερεις.... μαυρο εμποριο!!! :P

ΠΑιδες οποιος φοβαται να παραγγειλει απ'εξω... με 4€....

Πουλαω εγω με 400€ ... τη μια!!!!!

Ελα η καλη και ασφαλης αγορα!!!

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκαμε να τον θαψουμε τον ανθρωπο!!! :helpsmilie:

Τρεχω να παραγγειλω κι εγω μια!!! :P

Τζαμπα ειναι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το πρωί η ζυγαριά (μαζί με το σήμα του 2010 :helpsmilie: ), καλή φαίνεται.

Τώρα αρχίζουν τα πειράματα με το Kh :):P:helpsmilie:

Έγινε επεξεργασία - coffeman
Link to comment
Share on other sites

οχ είσαι και Βέροια εσύ...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως ακόμη δεν ήρθε :) παρ' όλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα αμέσως μετά το post του Σπύρου (δηλαδή από τις 03/12/09) . Έχουν ακόμη δύο μέρες διορία. Μετά αναγκαστικά πάω για dispute γιατί συμπληρώνονται 45 μέρες την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως ακόμη δεν ήρθε :) παρ' όλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα αμέσως μετά το post του Σπύρου (δηλαδή από τις 03/12/09) . Έχουν ακόμη δύο μέρες διορία. Μετά αναγκαστικά πάω για dispute γιατί συμπληρώνονται 45 μέρες την Παρασκευή.

Γιατι δεν του λες να σου κανει total refund (και τα μεταφορικα)?
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν του λες να σου κανει total refund (και τα μεταφορικα)?

Πρακτικά το ίδιο δεν είναι ; Απλά δεν μπαίνεις στο dispute σωστά ;

Μεταφορικά δεν είχε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απίστευτο κι όμως αληθινό, σήμερα επιστρέφοντας από τη δουλειά βρήκα τη ζυγαριά να με περιμένει :) . Μετά από 43 ημέρες ακριβώς δηλαδή στο πάρα πέντε κυριολεκτικά! Σφραγίδα Hong Kong 12/11/09. Τέλος καλό όλα καλά αλλά η αλήθεια είναι ότι οι φίλοι Κινέζοι έχουν ένα πρόβλημα στη διαχείριση τόσο των παραγγελιών τους όσο και των μηνυμάτων των αγανακτισμένων πελατών. Προσωπικά δεν νομίζω ότι το φταίξιμο είναι στα ΕΛΤΑ μην βαράμε πάντα τους συνήθεις ύποπτους.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου κάτι βρε παιδιά ... από την στιγμή που την θέτεις σε λειτουργία κλείνει μόνη της μετά από κάποιο διάστημα,, και αν ναι πόσο είναι αυτό?

Διότι αυτή που έχω κλείνει σχετικά γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου κάτι βρε παιδιά ... από την στιγμή που την θέτεις σε λειτουργία κλείνει μόνη της μετά από κάποιο διάστημα,, και αν ναι πόσο είναι αυτό?

Διότι αυτή που έχω κλείνει σχετικά γρήγορα.

Δεν τη δοκίμασα ακόμη αλλά το Σ/Κ θα κάνω ένα πείραμα και θα επανέλθω

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...