Jump to content

συμπεριφορά


Recommended Posts

Ήθελα να καταθέσω το παρακάτω το οποίο συνέβη σήμερα.Τελειώνοντας ένα κομμάτι(μουσικό) και θέλοντας να το ακούσω λίγο καλύτερα για τυχόν λάθη και βελτίωση παραγωγής του,χρειάστηκε να ακούσω λίγο δυνατά κάποια σημεία.Μετά γυρνάω κοιτάω το ενυδρείο λέω χαμήλωσε καλύτερα μην έχουμε τίποτα τρεχάματα.Μετά από 15 λεπτά κατέβασα την ένταση και γυρνάω και βλέπω το ενυδρείο.Παρατηρώ ένα μικρό κομμάτι πέτρας πεταμένο πάνω σε μια άλλη.Λέω σίγουρα ιδέα μου θα είναι μάλλον θα την κούνησα εγώ και εκείνη την ώρα βλέπω το blue tang να παίρνει ένα άλλο μικρό κομμάτι και να το πετάει.Αυτή η συμπεριφορά σίγουρα σχετίζετε με την μουσική καθώς δεν το έχει ξανακάνει και επίσης αφού έκλεισε τελείως η μουσική σταμάτησε να ασχολείται.

Άρα ηθικό δίδαγμα το κομμάτι ήταν χάλια :blush::)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να καταθέσω το παρακάτω το οποίο συνέβη σήμερα.Τελειώνοντας ένα κομμάτι(μουσικό) και θέλοντας να το ακούσω λίγο καλύτερα για τυχόν λάθη και βελτίωση παραγωγής του,χρειάστηκε να ακούσω λίγο δυνατά κάποια σημεία.Μετά γυρνάω κοιτάω το ενυδρείο λέω χαμήλωσε καλύτερα μην έχουμε τίποτα τρεχάματα.Μετά από 15 λεπτά κατέβασα την ένταση και γυρνάω και βλέπω το ενυδρείο.Παρατηρώ ένα μικρό κομμάτι πέτρας πεταμένο πάνω σε μια άλλη.Λέω σίγουρα ιδέα μου θα είναι μάλλον θα την κούνησα εγώ και εκείνη την ώρα βλέπω το blue tang να παίρνει ένα άλλο μικρό κομμάτι και να το πετάει.Αυτή η συμπεριφορά σίγουρα σχετίζετε με την μουσική καθώς δεν το έχει ξανακάνει και επίσης αφού έκλεισε τελείως η μουσική σταμάτησε να ασχολείται.

Άρα ηθικό δίδαγμα το κομμάτι ήταν χάλια :blush::)

Φαινεται τον τρελλανες και προσπαθουσε να σε παρει με τις πετρες........... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ροκαρε ετσι,αφου δεν εχει μαλλια να κουνησει!

τωρα αν ειχες τιποτα τσαμικα μπορει απλα να ηθελε να αυτοκτονησει

κ δεν μπορουσε να δεσει τη πετρα στο λαιμο του! :-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν βαλω δυνατά ηχο σε ταινία καθονται τα σεβερουμ κολλημένα στο τζάμι και με κοιτάνε σαν χάνοι....!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο βρε Ορεστη ΤΕΛΕΙΟ. :P:ballistic::thumbup:

Επεσα κατω απο το γελιο πρωι-πρωι :blush::):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να είχα μάντις μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Που τα πουλας αυτα ρε?Προσπαθεις και καλα να πεισεις τους φιλους σου στο συγκροτημα να στησετε ενα fish only (δηθεν ως κριτες για τα κοματια σας) και δεν ξερεις πως να τους το πεις? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να είχα μάντις μέσα....

......ευτυχώς που δεν έχεις

Θα σου πετούσε τον βράχο απ έξω και όποιον έβρισκε !!!

Link to comment
Share on other sites

'Ακη είσαι πανούργος :blush::)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και με κανά σκυλάδικο τραγούδι να δούμε τις αντιδράσεις!!!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...