Jump to content

ειναι εγγυος??


xarhs96

Recommended Posts

παιδια χθες πηγα σε ενα pet shop και ζητησα να μου δοσουν δυο γκαστρομενα ψαρια ενα guppy και εναν ξιφομαχο πως μπορω να καταλαβω οτι πραγματι εινα εγγυος?? :blush::):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις ακριβως; Πως μπήκες με πρόθεση να αγοράσεις εγγυος ψαρια; Για να θες γεννα θα πρέπει να εχεις εμπειρία, αρα και να διακρίνεις τη διαφορά του εγγυου και μη εγγυου ψαριού... :worry:

Από την αλλη στο pet shop σου ειπαν ενταξει, σου δινω εγγυα ή ψαρια που κανουν ευκολα γεννες;;;;

Link to comment
Share on other sites

mou ipan pos ine eggios alla den katalaveno pos to diekrinan auto gt dn ine fouskomena

Τον κανονισμο του φορουμ που σου εβαλα παραπανω μπηκες στον κοπο να τον διαβασεις;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ηταν να επικοινωνήσεις με το κατάστημα να σου πουν πως κρινουν την εγκυμοσύνη, εγώ αυτό θα έκανα τουλάχιστον...

Σου τα πούλησαν σε διαφορετική τιμή από τα "απλά";

Απο περιέργια, σε τι ενυδρίο τα έχεις;;

Link to comment
Share on other sites

σε 80 λιτρων και μου τα πουλισαν σε κανονικη τιμη και αν θυμαμαι καλα μου ιπε πωσ το guppy φαινεται επειδη απο πισο κανει κατι μαυρακια (κατι τετοιο) αληθευει??

Link to comment
Share on other sites

80 λιτρα και εχεις τα 2 ψαρακια μονο; Φιλτρα θερμοστατη ολα οκ;

Τι διαστάσεις ειναι;

Link to comment
Share on other sites

τα γκαπι ναι μαυριζουν απο πισο και γινοντε και λιγο χοντρες.τορα για τα γκαπι καλα θα ιταν να παρισ 5 με 6 θιλικεσ και 1 με 2 αρσενικους ετσι θα το εφχαριστιθισ καλιτερα αλλα για πιο αργοτερα παρε μεγαλιτερο ενυδριο γονοντε πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Προτού αρχίσεις να ρωτάς εντονα κανε μια αναζήτηση:

LINK 1

Ακομα, αφου δεν μας λες για τις συνθήκες του ενυδρίου, δες και εδω:

LINK 2

Πραγματικά κρύβονται διαμάντια-πληροφορίες στο φορουμ. Μαθε να δουλεύεις την αναζήτηση, ή εχε υπομονή!! Δεν ειναι κεντρο εξυπηρετησης πεατων ωστε να υπάρχει απάντηση στο 10 λεπτό!!! :)

Παντα φιλικά, :blush:

Link to comment
Share on other sites

βαλε φωτο να τα δουμε. ποσο καιρο ειναι στρωμενο το ενυδρειο σου;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...