Jump to content

Μαλακές πέτρες.


Recommended Posts

Ριχνω ιδεα...

Αφου εχεις τοσο ομορφες πετρες που σου αρεσουν και εσενα...

Κανε ενα μικρο ενυδριακι Iwagumi(οπως γραφεται τελως παντω..) :P:ninja:

Αν αυτό είναι το τοπίο με πέτρες και φυτά μόνο ( γιατί δεν ξέρω τι σημαίνει αυτός ο όρος), τότε τέτοιο λέω να το κάνω - αν τα καταφέρω- αλλά θέλω να είναι εντάξει για να βάλω μέσα τα μικρά σαλιγκαράκια που βγάζω από το πιο μεγάλο ενυδρειάκι και θέλω να βάλω και Paedocypris progenetica. ( Αν βρω!). Μου άρεσαν πάρα πολύ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Το πόρισμα βγηκε.

Ειναι σχιστολιθος.

Ξερω οτι δεν αντιδρα με το νερό... και προτημειται για DiY backround.

Από κει και πέρα... εσυ αποφασιζεις!! :ninja:

Με συγχωρεις το πορισμα πως βγηκε;Εαν ειναι μονο απο τις φωτογραφιες ειναι αυθαιρετο. :P

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρεις το πορισμα πως βγηκε;Εαν ειναι μονο απο τις φωτογραφιες ειναι αυθαιρετο. :P

Βγηκε απο τις φωτο... δεν ειναι 100% αυθαιρετο... αλλα η εμπειρια του ανθρωπου που ειδε τις φωτο.... ειναι τοσο μεγάλη που η αποψη του απο μενα τουλαχιστον στο θεμα πετρες.... δεν αμφισβητειται!!

Βεναια καλυτερα θα ήταν να τις εβλεπε απο κοντα... αλλα αν δεν ηταν σιγουρος... θα μου έλεγε... δεν απαντω!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τες και αν υπαρξει προβλημα κατεβα να κανουμε ντου στον Νικολουτσο :blink:

:P:ninja::blink:

Link to comment
Share on other sites

<off-topic>[ Με τους κάφρους τους γείτονες τι έκανες τελικά? ]<off-topic>

Συνεχίζουν να βρίζουν, να απειλούν, μπουκάραν στο σπίτι μου κλωτσόντας την πόρτα και πήγαν να με χτυπήσουν όταν τους έκανα παρατήρηση γιατί μου χτυπούσαν τα κουδούνια συνέχεια :ninja: και τους ξαναέβαλε χέρι η αστυνομία γιατί τους βιντεοσκόπησα. Χωρίς μάρτυρες μήνυση δεν μπορεί να γίνει. Τώρα που τους κάναν και διαχειριστές να δεις τι θα κάνουν....

Απλά κοιμάμαι με αυτά τα ακουστικά που χρησιμοποιούν αυτοί που δουλεύουν κομπρεσέρ στα εργοτάξια! :P

Αυτά με το off topic.

Έγινε επεξεργασία - kaeir
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...