Jump to content

ΕΜΒΟΛΙΑ H1n1


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Έτσι γίνεται με τις φαρμακευτικές εταιρίες... είχα παρακολουθήσει παλιότερα μια "συζήτηση / έρευνα" επί του θέματος από διάφορους ερευνητές, δημοσιογράφους και γιατρούς που είχαν παρουσιάσει "κρυφά" αρχεία εταιριών και γιατρών.

Πάντα έτσι κάνουν... σε τρομοκρατούν μέσω των ΜΜΕ και ο κοσμάκης μην γνωρίζοντας "ανταποκρίνεται" στο παιχνίδι των εταιριών.

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί άνθρωποι θα γίνουν πάμπλουτοι απο την "χαζομαρα" και άγνοια μερικών ανθρώπων... σπέρνουν πανικό απο τα ΜΜΕ που και αυτα άλλο δεν θελουν...Σε λίγο θα μας "πεισουν" οτι το εμβόλιο είναι το ελιξήριο της αιωνιότητας και το μαγικό φίλτρο των Γαλατών..Μεγαλη προπαγανδα...

Link to comment
Share on other sites

Λόγια από φίλη που δουλεύει στον δημόκριτο και το έχει ψάξει από μέσα: "Μην διανοηθείς να κάνεις το εμβόλιο!"

Link to comment
Share on other sites

Λόγια από φίλη που δουλεύει στον δημόκριτο και το έχει ψάξει από μέσα: "Μην διανοηθείς να κάνεις το εμβόλιο!"

Τι ειδικότητα έχει ;

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρήσει ότι όλο και περισσότερο, όλο και περισσότεροι εξαρτώνται από τα φάρμακα; Εχετε παρατηρήσει ότι ακόμα και τα σημερινά παιδιά παίρνουν πολύ εύκολα αντιβίωση ακόμα και για ένα απλό κρυολόγημα; Δεν είναι ανησυχητικό που το θεωρούν φυσιολογικό; Η επόμενη γενιά θα έχει τα φάρμακα και τα παραφαρμακευτικά παρασκευάσματα για μέρος της διατροφής της. Μήπως πρέπει να αναθεωρήσουμε το θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Όλα στο χέρι μας είναι.... Αλλά κανείς δεν αντιδρά ουσιαστικά! π.χ. Είναι διαφορετικό να ΜΗΝ κάνεις το εμβόλιο από το να ξεσηκωθείς γι'αυτό.

Είναι διαφορετικό να πεις "όχι γιατρέ... δεν θέλω το παιδί μου να κάνει εμβόλιο...", από το να πεις "πας καλά? Είσαι άσχετος!".

Πρέπει να αλλάξουμε ουσιαστικά τους εαυτούς μας να δούμε ουσιαστικές διαφορές γύρω μας!

Link to comment
Share on other sites

Ειδα κατα λαθος σημερα 2 λεπτα τηλεοραση.

Ειχε ενα θεμα για χριστουγεννιατικες διακοπες στο εξωτερικο.

Απο κατω εγραφε μια καρτελα "η βεβαιωση για το εμβολιο της γριππης ειναι απαραιτητη"

Θα παω Καρπενησι τελικα, Ειναι φανταστικα :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Τι ειδικότητα έχει ;

:hysterical:

Τρέχα γύρευε, φίλη φίλης είναι... :ooh2: Απλά το αναφέρω ως άποψη εργαζομένου σε έναν τομέα με στενή επαφή με τέτοιου είδους έγκυρη ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

σπυρο, αλλο ειναι απαραιτητη και αλλο υποχρεωτικη.

παντως να πας καρπενησι. ισως να συναντηθουμε κιολας!!! παιζει να παω ενα απο τα επομενα σκ!!!

επισης οφειλω να σου που οτι δεν θα κανω το εμβολιο. απλα στο λεω γιατι μπορει να φοβασαι!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα ήθελα μια γνώμη γιατρού, εγώ έχω ήδη μιλήσει με γιατρό και ξέρω τι γίνεται αλλά θέλω να ακουστεί και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...