Jump to content

Recommended Posts

Να ξεκινησω απο σημερα να ριχνω την θερμοκρασια ανα 2 βαθμους?Εχουν περασει ηδη 5 μερες μετα την αρρωστια!

Κράτησε την θερμοκρασία στα ίδια επίπεδα για άλλες 3 μέρες. Τα όποια αυγά είχαν δημιουργηθεί θέλουν 7 μέρες για να σκάσουν. Στις 8 συνολικά μέρες θα είσαι σίγουρος πως ακόμα κι αν υπάρχουν αυγά κι εκκολαφθούν, δεν θα επιζήσουν και δεν θα μολύνουν πάλι το ενυδρείο σου!

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκινησω απο σημερα να ριχνω την θερμοκρασια ανα 2 βαθμους?Εχουν περασει ηδη 5 μερες μετα την αρρωστια!

Δεν μπορώ να σε καταλάβω γιατί βιάζεσαι ;

Σε τι θα σε πειράξει αν μείνει και 5 μέρες παραπάνω ;

Link to comment
Share on other sites

Ξερω 'γω... :hysterical: Φοβαμε λιγο για τα σαλιγκαρια μηπως δεν αντεξουν σε τοσο υψηλες θερμοκρασιες!Επεισης και τα φυτα που εχω,οταν τα αγορασα πανω στις καρτελιτσες ολα ειχαν οριο τους 26 βαθμους...

Link to comment
Share on other sites

Ξερω 'γω... :hysterical: Φοβαμε λιγο για τα σαλιγκαρια μηπως δεν αντεξουν σε τοσο υψηλες θερμοκρασιες!Επεισης και τα φυτα που εχω,οταν τα αγορασα πανω στις καρτελιτσες ολα ειχαν οριο τους 26 βαθμους...

Για 5-10 μέρες δεν υπάρχει θέμα!

Προχώρα άφοβα!!! :ooh2:

Link to comment
Share on other sites

Ξερω 'γω... :hysterical: Φοβαμε λιγο για τα σαλιγκαρια μηπως δεν αντεξουν σε τοσο υψηλες θερμοκρασιες!Επεισης και τα φυτα που εχω,οταν τα αγορασα πανω στις καρτελιτσες ολα ειχαν οριο τους 26 βαθμους...

Κάποια ευαίσθητα μπορεί να χαλάσουν , είναι όμως στις παράπλευρες απώλειες που ετσι κι αλλιώς όταν θέλουμε να θεραπεύσουμε κάποιο ψάρι θα πρέπει να ζυγίσουμε απ την αρχή και να πάρουμε απόφαση για το είδος τις θεραπείας που θα ακολουθήσουμε .

Στη περίπτωση τη δική σου αποφασίσαμε εμείς για σένα και εκ του αποτελέσματος φαίνεται οτι πράξαμε ορθά .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...