Jump to content

Είναι η ιδέα μου?


Recommended Posts

Γενικά παρατηρώ τον τελευταίο καιρό μια πιο.... χαλαρή συμμετοχή στο forum...

Είναι η ιδέα μου ή όχι?

Μήπως είναι εποχιακό !!!

.....σαν να είναι Αύγουστος !!!

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Το παρατηρησα και εγω αυτο το πράγμα..αρα μάλλον δεν ειναι ιδέα σου..ισως φταίει και η οικονομική κρίση......

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω μια γενικότερη βαρεμάρα και απάθεια.

άρα συμβαίνει.. δεν είναι η ιδέα μου !!!!

γιατί ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν λογο οικονομικης κρισης θα λιωνανε ολοι μιας και το νετ εχει γινει η πιο φτηνη διακεδαση!

ο καιρος φταιει που κοντευει Χριστουγεννα και χειμωνα καλο δεν ειδαμε....ολοι ειναι εξω!

ατιμη κλιματικη αλλαγη....επηρεαζεις το ΑΖ...... ;):excl:

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω μια γενικότερη βαρεμάρα και απάθεια.

άρα συμβαίνει.. δεν είναι η ιδέα μου !!!!

γιατί ρε παιδιά?

Δέν είναι καθόλου ιδέα σου και βέβαια συμβαίνει και βέβαια είναι φυσικό...

Το ΑΖ εκτός απο ένα πανέμορφο forum εκτός απο μία μεγάλη παρέα είναι και μία διαδικτυακή ''κοινωνία'' που αποτελείται απο τα μέλη της ο καθένας λοιπόν αυτής της κοινωνίας έχει ανάγκη απο ξεκούραση απο κοπάνα απο οτιδήποτε μπορεί να τον οδηγήσει στην θεμιτή ή αθέμιτη αποχή, ΄πώς είναι όταν θές να πάς διακοπές το καλοκαίρι και θές να την κοπανήσεις απο την Αθήνα; εμένα πρωσοπικά μου έχει συμβεί να μήν θέλω να μπώ στο ΑΖ όχι ότι έγινε κάτι αλλά είχα βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια, είναι απόλυτα φυσικό κάποια στιγμή να το αναζητάς (Γνώμη μου) τώρα το άν έκατσε με πολλούς μαζί τί να πώ; βέβαια όταν δέν υπάρχουν νέα θέματα-απαντήσεις για να μπεί ο άλλος στην διαδικασία της συνομιλίας βαριέται ο ένας βαριέται ο άλλος και έχουμε ένα όμορφο ντόμινοοοοοοο

Αυτάαααα

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάτε απ το που επικεντρώνει κανείς τη προσοχή του .

Εαν θεωρούμε οτι δεν υπάρχει κίνηση με 100 δημοσιεύσεις για τις 23 του μήνα μόνο σημαίνει οτι έχουμε βάλει πολύ ψηλά το πήχη !!!

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάτε απ το που επικεντρώνει κανείς τη προσοχή του .Εαν θεωρούμε οτι δεν υπάρχει κίνηση με 100 δημοσιεύσεις για τις 23 του μήνα μόνο σημαίνει οτι έχουμε βάλει πολύ ψηλά το πήχη !!!

:excl:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑι σιγουρα ο Αιολος.... ΔΕΝ αναφερεται σε μενα!!! :excl:

Αν είχα παράπονο και από σένα θα ήμουν αχάριστος... !!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι και το χόμπι περνάει ένα είδος κρίσης.Βλέπω πολλές αγγελίες πώλησης και σχεδόν καμία αγγελία ζήτησης.Είναι λίγο και η κρίση. Πχ κάποιος αν έχει ξοδέψει για ένα ενυδρείο 5.000 ευρώ και το βάλει αγγελία 1.500 πιστεύω και πάλι δεν θα έχει μεγάλο αντίκτυπο.Αυτό το βλέπω και σε άλλα φόρουμ του εξωτερικού.Πχ στο RC περνούσαν 10 λεπτά και έκανα την σελίδα refresh και έβλεπα 50 new posts και τώρα περνάει μισή ώρα και κάνω refresh βλέπω 4-5.μακάρι να αλλάξει η κατάσταση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... ς σοβαρευτουμε λγο!!!

Τι δουλεια εχει η κριση με το χομπι??

Μαλλον... με το να διαβαζεις και να ασχολεισαι με το χομπι??

Θεωρω οτι ισως έχει μειωθει η κινηση στην αγορα.. αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα εχει αντικτυπο και στο νετ....

Ισως τα παλαια μελη βαρεθηκαν... ισως τα νεα μελη δε θελουν να ποσταρουν... ή ισως φοβηθηκαν απο κραξιμο που εφαγαν!!!

Αλλα πιο πιθανο ειναι να εχει γινει σαμποταζ... απο τον Παναγιωτη ΣΑΤΑΝΑ!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...