Jump to content

Recommended Posts

οκ παιδιά έχετε δίκιο :ooh2: υ.γ ισως να εχετε δικιο και να μην χρειαζετε να δινουμε συμπαρασταση σε ενα νεο κοριτσι θυμα του συστηματος που ξεκινισε απο ενα χωριο της αρτας και ηρθε στο μπουρ.... που λεγετε αθηνα για να την "γαζωσουν" καποιοι που στο ονομα της επανάστασης αναζητούν αιμα......συγνωμη παντως.....συγνωμη..δεν ειχε προφανως παιδια και ονειρο ας μην ητανε μια δουλεια μονημη...ας καθοτανε στο χωριο της......ετσι δεν θα κινδυνευε να πεθανει να μεινει παραλυτη και ακομα δεν ξερω και εγω......μπραβο σε ολους οσους χτυπανε πισωπλατα......... :hysterical:

Η βία είναι κατακριτέα απο όπου και αν προέρχεται, ότι μορφή κι αν έχει, όποιος κι αν είναι ο αποδέκτης της.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οκ παιδιά έχετε δίκιο :ooh2: υ.γ ισως να εχετε δικιο και να μην χρειαζετε να δινουμε συμπαρασταση σε ενα νεο κοριτσι θυμα του συστηματος που ξεκινισε απο ενα χωριο της αρτας και ηρθε στο μπουρ.... που λεγετε αθηνα για να την "γαζωσουν" καποιοι που στο ονομα της επανάστασης αναζητούν αιμα......συγνωμη παντως.....συγνωμη..δεν ειχε προφανως παιδια και ονειρο ας μην ητανε μια δουλεια μονημη...ας καθοτανε στο χωριο της......ετσι δεν θα κινδυνευε να πεθανει να μεινει παραλυτη και ακομα δεν ξερω και εγω......μπραβο σε ολους οσους χτυπανε πισωπλατα......... :hysterical:

Αν απ'όσα ειπώθηκαν πιο πάνω, κατάλαβες αυτά που έγραψες, τότε υπάρχει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι απλα πρεπει να κανει μια λευκη απεργια η αστυνομια εστω για 5 λεπτα για να ακτιμησουν καποιοι το εργο που παραγεται(εστω και απο ενα μικρο ποσοστο της)...μεσα σε 5 λεπτα προλαβαινει καποιος να αδιασει ενα διαμερισμα να κλεψει ενα αυτοκινητο να βιασει μια κοπελα σφαξει καποιον και ολα αυτα ανενοχλητος γνωριζοντας οτι αστυνομια δεν υπαρχει και οτι κανενας συμπολιτης μας δεν θα επεμβει(ολοι κοιταμε την παρτη μας)....και οσο για το αν ειναι εξυπνοι οι αστυνομικοι,αστο να το ξερουν οι ιδιοι καλυτερα με αυτα που τραβανε καθε μερα και μπορουνε και ανταπεξερχονται.....και οσο για τα παραδειγματα σου,εγω εχω να αναφερω ακριβως τα αντιθετα μεγαλωνοντας στην νεα φιλαδελφεια(διπλα στην χαλκιδονα)...παντα μου φεροντουσαν με τον καλυτερο τροπο και ειχα και εγω μαλλια μεχρι τον ωμο....ουτε με εβρισαν ποτε ουτε με τραβαγαν στο τμημα ουτε τιποτα....

μια φορα με εγραψαν για κρανος(και τους εβριζα απο μεσα μου)το οποιο μετα εβαζα και οταν εφαγα τουμπα με το μηχανακι καταλαβα και εκτιμησα πολλα......πολυ πιθανον η αρνητικη σταση σου να τους προκαλουσε(τουλαχιστον εδω τετοια σταση εχεις)....

και οσο για αυτο που ειπες για το ποστ μου, οχι δεν σε γνωριζω απλα οι περισσοτεροι ειμαστε με παροπιδες και δνε δεχομαστε αλλες αποψεις.....

αν εσυ δεν εισαι ετσι....καλη φαση και σου ευχομαι να παραμεινεις ετσι ωστε να εχεις σφαιρικη αποψη παντα.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος απο την αστυνομια.

2 φορες που ζητησα να βγαλω ταυτοτητα, 2-3 για το γνησιο της υπογραφης και 2-3 για υπευθυνη δηλωση ηταν αψογη η εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι απλα πρεπει να κανει μια λευκη απεργια η αστυνομια εστω για 5 λεπτα για να ακτιμησουν καποιοι το εργο που παραγεται(εστω και απο ενα μικρο ποσοστο της)...μεσα σε 5 λεπτα προλαβαινει καποιος να αδιασει ενα διαμερισμα να κλεψει ενα αυτοκινητο να βιασει μια κοπελα σφαξει καποιον και ολα αυτα ανενοχλητος γνωριζοντας οτι αστυνομια δεν υπαρχει και οτι κανενας συμπολιτης μας δεν θα επεμβει(ολοι κοιταμε την παρτη μας)....και οσο για το αν ειναι εξυπνοι οι αστυνομικοι,αστο να το ξερουν οι ιδιοι καλυτερα με αυτα που τραβανε καθε μερα και μπορουνε και ανταπεξερχονται.....και οσο για τα παραδειγματα σου,εγω εχω να αναφερω ακριβως τα αντιθετα μεγαλωνοντας στην νεα φιλαδελφεια(διπλα στην χαλκιδονα)...παντα μου φεροντουσαν με τον καλυτερο τροπο και ειχα και εγω μαλλια μεχρι τον ωμο....ουτε με εβρισαν ποτε ουτε με τραβαγαν στο τμημα ουτε τιποτα....

μια φορα με εγραψαν για κρανος(και τους εβριζα απο μεσα μου)το οποιο μετα εβαζα και οταν εφαγα τουμπα με το μηχανακι καταλαβα και εκτιμησα πολλα......πολυ πιθανον η αρνητικη σταση σου να τους προκαλουσε(τουλαχιστον εδω τετοια σταση εχεις)....

και οσο για αυτο που ειπες για το ποστ μου, οχι δεν σε γνωριζω απλα οι περισσοτεροι ειμαστε με παροπιδες και δνε δεχομαστε αλλες αποψεις.....

αν εσυ δεν εισαι ετσι....καλη φαση και σου ευχομαι να παραμεινεις ετσι ωστε να εχεις σφαιρικη αποψη παντα.....

Προηγουμενο Ποστ

δεν πιστευω τιποτα απο αυτα......ειναι παπατζες!

και πρεπει να ειναι καποιος πολυ υποχειριο για να τα πιστεψει.....

(προσωπικη μου αποψη παντα)

Συγνωμη αλλα μην τρεφουμε αυταπατες και μην δικαιολογουμε ενεργειες και πραξεις. Προς αποφυγη παρεξηγησεων θα πω και γω οτι ειμαι εναντια της οποιαδηποτε μορφης βιας απο οπου κι αν προερχεται αλλα αυτο που θα πρεπε να γνωριζουν ολοι ειναι οτι οσο δεν διορθωνονται πραγματα στην λεγομενη Δημοκρατια μας σε καθε Δραση θα υπαρχει και Αντιδραση. Νομοι Φυσικης...

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Προηγουμενο Ποστ

δεν πιστευω τιποτα απο αυτα......ειναι παπατζες!

και πρεπει να ειναι καποιος πολυ υποχειριο για να τα πιστεψει.....

(προσωπικη μου αποψη παντα)

Συγνωμη αλλα μην τρεφουμε αυταπατες και μην δικαιολογουμε ενεργειες και πραξεις. Προς αποφυγη παρεξηγησεων θα πω και γω οτι ειμαι εναντια της οποιαδηποτε μορφης βιας απο οπου κι αν προερχεται αλλα αυτο που θα πρεπε να γνωριζουν ολοι ειναι οτι οσο δεν διορθωνονται πραγματα στην λεγομενη Δημοκρατια μας σε καθε Δραση θα υπαρχει και Αντιδραση. Νομοι Φυσικης...

Αντε να δουμε που θα παει..... http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntit...098&rss=yes

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε που θα παει..... http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntit...098&rss=yes

Εννοείς να κυκλοφορούν αστυνομικοί στους δρόμους? :)

Link to comment
Share on other sites

:band:

Κι αλλοι? Για μεγαλυτερη Ανασφαλεια?? :):thumbup:

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα.... Το προηγούμενο ποστ μου ήταν προκλητικό, αλλά ας δούμε τα πράγματα ως έχουν...

2 αστυνομικοί κυκλοφορούσαν στα Εξάρχεια τις μέρες που κλείνουν χρόνο τα περιστατικά του προηγούμενου Δεκέμβρη! Αν κάποιος τους έστειλε εκεί, το έκανε σκόπιμα. Αν "απλά περνούσαν" τότε ήταν χαμηλού IQ. Χαμηλότερου βέβαια ήταν αυτοί που επιτέθηκαν.

Βέβαια έχω μία πληροφορία (ανεπιβεβαίωτη) πως προκάλεσαν... Αν ισχύει πρόκειται για φιάσκο!

Link to comment
Share on other sites

και η απάντηση του Καρατζαφέρη...

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ στις επόμενες εκλογές ΛΑ.ΟΣ. δαγκωτό!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα τα λεει ο καρα.(χωρις καμια ειρωνια)

Αφού κι εγώ απορώ πως αυτός ο άνθρωπος δεν έχει γίνει παγκόσμιος Πρωθυπουργός!!! Ο λόγος του σε συνδυασμό με το βλέμμα του με έπεισε από την πρώτη στιγμή! Αν είναι δυνατόν να μη κάνει η τύπισσα μισό βήμα πίσω!

Link to comment
Share on other sites

Ρε καλυτερα εκει που παραπεμπει το βιντεο της υπογραφης μου..........................κατι ηξερα που το'βαλα................

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω σοβαρα το λεω. δεν ειρωνευομαι

Ούτε εγώ ειρωνεύομαι! Ένας άνθρωπος με

μόνο στην κορυφή αξίζει να είναι!
Link to comment
Share on other sites

Χαράς το κουράγιο σου ρε Νίκο! :)

Στ'αυγά σου προδότη του έθνους!!!

ellinofreneia-2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατι σαν την ζαρτινιερα που βρεθηκε στο δρομο και χτυπησε τον Κυπριο φοιτητη στη Θεσ/νικη, κατι σαν το παιδι με τα πρασινα παπουτσια, το παιδι που τ αφησαν αναπηρο το παληκαρι στη Θεσ/νικη επισης,κατι σαν την σφαιρα που εξοστρακιστηκε και σκοτωθηκε ο Αλεξης ετσι και τον Ζητα που τον κυνηγουσε η σκια του επεσε πανω στον ανθρωπο που κατα 1ον τι ηθελε εκεινη την ωρα εκει 2ον δεν ειδε κοτζαμ μηχανη?

καλα τα λεει ο καρα.(χωρις καμια ειρωνια)

Ποιον τον Καραγκουνη??? Εγινε και Προεδρος??? Εγω εναν Καρα ξερω κι αυτος ειναι ο Γιωργος Καραγκουνης :):thumbup::band:

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πολεμο και δεν το ξερω?? Μπηκαν οι οχτροι?? post-10635-1260214581_thumb.jpgpost-10635-1260214597_thumb.jpg

Ήθελε να γίνει Δημόσιος Υπάλληλος :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε το παλικάρι... από του χάρου τα δόντια γλύτωσε :thumbup: , έπεσε πάνω του να τον σκοτώσει η... η... η αλήτισσα!!! :band: Καμικάζι παιδί μου!... :) δεν καταλαβαίνουν τίποτα, όλα τα κάνουν για να φάνε τους καλούς μας τους μπάτσους τσ τσ τσ... :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος οτι το 90% ειναι εκει λογω μισθουλακου.

Σημερα σκεφτομουν λοιπον οτι αν πιασει καμια "κριση" και πεσουν τιποτα ψαλιδια και στις πληρωμες των "σωματων ασφαλειας" μαυρο φιδι που τους εφαγε "επανω" αν πανε ολοι απο την ιδια πλευρα της διαδηλωσης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...