Jump to content

πολλές πέτρες ΤΣΑΜΠΑ>>>


Recommended Posts

Εδώ και καιρό θέλω να κάνω το γλυκό μου ενυδρείο για Κυχλιδες.

Συνέχεια διαβάζω λιπών για της περιβόητες <πέτρες>….

-που θα τις βρω?

-πόσο κοστίζουν?

-αν είναι ασβεστολιθικές?

-τι χρώματα υπάρχουν?

-αν θέλουν πλύσιμο?

Λιπών για να μην παιδεύεστε και να πάτε και καμία βόλτα έχω να σας πρωτινό το έξεις…

Πάρτε το αυτοκίνητο καμία Κυριακή ξεκινήστε κατά της 7:30-8:00 από την Αθηνά και κατευθυνθείτε προς την Ναύπακτο, θα σας πάρει κάτι λιγότερο από 2,5 ώρες, από εκεί σε 20’ στον ποταμό Εύηνο κατα τις 10:00-10:30.

Πάρτε μαζί το κορίτσι – αγόρι ή κανένα φιλαράκι και κάντε κανένα Rafting (40€), είναι πολύ εύκολο το κάνουν και οι ‘Κότες’ και πολύ όμορφο σπορ για όσους αγαπούν τη φύση....

Στο θέμα μας τώρα....

Κατά τις 15:00 που θα έχετε τελειώσει θα πάρετε δυο σακουλές και θα κατέβετε στης όχθες του ποταμού , θα βρείτε άπειρες πέτρες σε όλα τα μεγέθη, ενδιαφέροντα χρώματα και πεντακάθαρες ....

Μετά από προσωπική μελέτη και συλλογή ανακάλυψα ότι το 99% είναι ασβεστολιθικές...

Καλό ταξίδι λιπών για το μεγαλύτερο Petshop ……τη Φύση....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!!!Εναλλακτικά για να μην τρεχουμε Ναυπακτο http://www.votsalo.net/diakosmitika.asp?CatID=9

Έγινε επεξεργασία - NickTheFish
Link to comment
Share on other sites

Και καλυτερα να μοιραστουμε σε ολα τα ποταμια γιατια να παμε ολοι μαζι στον Ευηνο, τον βλεπω αυτον χωρις πετρες και εμας να μας κηνηγανε οι φυλακες. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...