Jump to content

Oscar τιμη


tselios

Recommended Posts

παιδια καλησπερα κ χρονια πολλα.ενας φιλος πουλαει 2 oscar ενα αλμπινο κ 1 τιγκερ κ τα 2 15 με 17 εκατοστα γιατι το γυριζει σε αφρικανικο.του τα εχουν ζητησει αλλα ατομα για το ενυδρειο τους ποια τιμη θεωριται λογικη για αυτα τα ψαρια απο την εμπειρια σας για να του πω????? ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

η αξια τους δεν ειναι τιποτα μπροστα στο ενυδρειο που χρειαζονται!

χρονια πολλα! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

η αξια τους δεν ειναι τιποτα μπροστα στο ενυδρειο που χρειαζονται!

χρονια πολλα! ;)

σωστο φιλε αλλα εγω αλλο ρωταω :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα να τα πουλησει με μια συμβολικη τιμη μονο και μονο για να ειναι πιο σιγουρος πως θα τα φροντισουν τα νεα αφεντικα...Γιατι ως γνωστον το τσαμπα σπανια το εκτιμαμε...

Μια τιμη 15 ευρω το ενα νομιζω ειναι καλη... :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτεινα να τα πουλησει με μια συμβολικη τιμη μονο και μονο για να ειναι πιο σιγουρος πως θα τα φροντισουν τα νεα αφεντικα...Γιατι ως γνωστον το τσαμπα σπανια το εκτιμαμε...

Μια τιμη 15 ευρω το ενα νομιζω ειναι καλη... :welcome:

ευχαριστω πολυ φιλε κ εγω κατι τετοιο πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να σου πει αυτός μια τιμή, γιατί για το μέγεθος του ψαριού στα pet shop μπορείς να το βρεις το κάθε ένα και στα 50 ευρώ. Πάντως έχε το νου σου ότι θα χρειαστείς ενυδρείο μεγάλο περίπου στα 400 λίτρα το λιγότερο. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να σου πει αυτός μια τιμή, γιατί για το μέγεθος του ψαριού στα pet shop μπορείς να το βρεις το κάθε ένα και στα 50 ευρώ. Πάντως έχε το νου σου ότι θα χρειαστείς ενυδρείο μεγάλο περίπου στα 400 λίτρα το λιγότερο. :welcome:

;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...