Jump to content

Ποτε βαζω ψαρια τελικα???


Recommended Posts

Δες μονος σου ποια ειναι τα setups για tropheus.............

αυτα ειναι τα δικα σου set up.αλλα βλεπω λιιγες κρυψωνες για τα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτα ειναι τα δικα σου set up.αλλα βλεπω λιιγες κρυψωνες για τα ψαρια.

χρειαζομαστε λιγο φαντασια στο στησιμο με της πετρες, να μην ειναι ενα ματσο πετρες αυτο που βλεπεις απο μακρια.

Link to comment
Share on other sites

χρειαζομαστε λιγο φαντασια στο στησιμο με της πετρες, να μην ειναι ενα ματσο πετρες αυτο που βλεπεις απο μακρια.

[/qu

καθενας μας ειναι διαφορετικος και διαφορετικα ενυδρεια θα παρουσιασει.

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι τα δικα σου set up.αλλα βλεπω λιιγες κρυψωνες για τα ψαρια.

Σου δινω τα θερμα μου συγχαρητηρια για την παρατηριτηκοτητα σου φιλε μου,μονο που τωρα θα σου μιλησω οπως σου αρμοζει τελικα.

Αυτο που λες για παντρεμα των λιμνων και τη μαγκια,ειναι εξυπναδα,και δεν ειναι και απο τη φυση σωστο.

Και να σου πω και κατι αλλο.Μονο και μονο με την επιμονη σου απεναντι σε τοσους που σου αντιπαρατεθηκαν με στοιχεια και τεκμηριωμενα,δειχνεις ποσο ΑΣΧΕΤΟΣ εισαι με το αθλημα.

Κι επειδη τραβηξε πολυ το εργο,αν δεν εισαι διατεθειμενος να ακουσεις καποια πραγματα και να μαθεις και κατι,υπαρχουν πολλες παραλιες.Το κουβαδακι σου,και γεια χαρα :ninja:

Ενας φραπεδακιας ξερολας Αφρικανος :welcome:;);)

Link to comment
Share on other sites

Σου δινω τα θερμα μου συγχαρητηρια για την παρατηριτηκοτητα σου φιλε μου,μονο που τωρα θα σου μιλησω οπως σου αρμοζει τελικα.

Αυτο που λες για παντρεμα των λιμνων και τη μαγκια,ειναι εξυπναδα,και δεν ειναι και απο τη φυση σωστο.

Και να σου πω και κατι αλλο.Μονο και μονο με την επιμονη σου απεναντι σε τοσους που σου αντιπαρατεθηκαν με στοιχεια και τεκμηριωμενα,δειχνεις ποσο ΑΣΧΕΤΟΣ εισαι με το αθλημα.

Κι επειδη τραβηξε πολυ το εργο,αν δεν εισαι διατεθειμενος να ακουσεις καποια πραγματα και να μαθεις και κατι,υπαρχουν πολλες παραλιες.Το κουβαδακι σου,και γεια χαρα :ninja:

Ενας φραπεδακιας ξερολας Αφρικανος :welcome:;);)

δεν θα μαζεψω το κουβαδακι μου γιατι εσυ dias δεν μπορεις να βαλεις στο μυαλο σου καινουργια πραγματα και ιδεες.κατσε να προσεχεις αν το ph 7,6 πηγε στο 7,68 και μην ασχολησε μαζι μου.δεν σε αναγκαζω να κανεις τιποτα.και αν δεν μπορει το μυαλο σου να διαβασει τα ποστ μου,γιατι εχει νευρα να μην ασχολησε αλλο

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μαζεψω το κουβαδακι μου γιατι εσυ dias δεν μπορεις να βαλεις στο μυαλο σου καινουργια πραγματα και ιδεες.κατσε να προσεχεις αν το ph 7,6 πηγε στο 7,68 και μην ασχολησε μαζι μου.δεν σε αναγκαζω να κανεις τιποτα.και αν δεν μπορει το μυαλο σου να διαβασει τα ποστ μου,γιατι εχει νευρα να μην ασχολησε αλλο

Το pH στο ενυδρειο μου ειναι >8.5 κι εσυ εχεις χασει τη μπαλλα φιλε μου δυστυχως.................

Καλη συνεχεια σε οποια παραλια κι αν βρεθεις :welcome:

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά ρε παιδιά απορώ γιατί του απαντάτε. Αφού ο άνθρωπος επιμένει στα δικά του. Απλά σε νέα μέλη όταν τους δίνει συμβουλές σε απορίες τους δώστε 1 link της συζήτησης εδώ και απαντήστε σωστά στις ενδεχόμενες απορίες.

Είστε έμπειροι άνθρωποι, σας εμπιστευόμαστε τόσος κόσμος, μαθαίνουμε κάθε μέρα απο εσάς, αν 5-6 από όλα τα μέλη του ΑΖ σας αμφισβητουν αφήστε τους. Εϊναι κάποιοι άνθρωποι που απο χαρακτήρα τους δεν δέχονται συμβουλές. Ειλικρινά βοηθάτε τόσο κόσμο να χαλαρώνει και να ηρεμεί βλέποντας το στολίδι που έφτιαξε με τη βοήθεια του ΑΖ, νιώθω τύψεις που τα μέλη που σας σεβόμαστε δεν μπορούμε να σας κάνουμε κάτι να νιώσετε και εσείς την ίδια σιγουριά, ικανοποίηση και να μην ασχολείστε με αναπόδεικτες θεωρίες.

Μην απαντάτε σε 1 άνθρωπο που επιμένει σε τόσα λάθη. Γεμίζουμε την database του AZ άδικα!

Συγγνώμη αλλά βαρέθηκα να βλέπω να σας ταλαιπωρούν αγενείς.

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, αγάπη και κατανόηση το 2010 σε όλους :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι εμείς οι αρχάριοι μάθαμε και δύο βασικά πράγματα.

1. Το αντιχλώριο είναι τελείως άχρηστο.

2. Ο άνθρακας μπορεί να υπάρχει μόνιμα σε ένα ενυδρείο γλυκύ νερού.

Πάμε για τη συνέχεια. Τι άλλο θα μάθουμε.

3. Ο αθρακας ριχνει το ph.

4. O ανθρακας ανεβαζει το ph.

5. Ο ανθρακας θεραπευει τον πονοκεφαλο

6. Ο ανθρακας ...........

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Νίκο!

Για όλους σας η συμβουλή και ευχή μου είναι να ξεφορτωθείτε όλο σας τον εγωισμό, απλά είναι ένα παράσιτο που θέλει πάντα τροφή, όχι μόνο είναι άχρηστο αλλά σας τραβάει και πίσω, ελπίζω να με εννοείτε. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλη γιατί μπερδεύτηκα μπορεί κάποιος να μου πει που καταλήξατε;

Μιλάτε για το χλώριο, για την βιωσιμότητα των ψαριών στα ενυδρεία μας, ή για το στήσιμο, ώστε να λάβω και εγώ μια θέση βρε αδερφέ.

Link to comment
Share on other sites

κανε τη μαγκια και κανε παντρεμα 2 λιμνων μαγκα μου.κερναω φραπε

Συγνωμη αλλα η μαγκια ειναι να κανεις ενα σωστο βιοτοπικο ενυδρειο και οχι παντρεμα- μπερδεμα. Δεν ξερω αν εχεις ιδεα, αλλα τα ψαρια των δυο αυτων λιμνων εχουν εντελως διαφορετικες απαιτησεις τοσο σε συνθηκες νερου, οσο και σε διατροφη. Ασε λοιπον τις εξυπναδες και μην πας να βγαλεις τη βλακεια σου σωστη...........

Το θεμα κλειδωνει καθως βαρεθηκα να σε διαβαζω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...