Jump to content

λιπασμα για Dennele 30λιτρα


george1280

Recommended Posts

χαιρετω ολους εχω το dennele 30λιτρα με guppies κ 4 φυτα (ανουμπια,εχινοδωρο,μπακοπα κ κερτοφυλλο)

εχω το tetra co2 optimat για διοξειδιο κ φαινεται να πηγαινει καλα το ολο θεμα :D εκτος απο μικροχαλασματακια....

μηπως χρειαζομαι καποιο υγρο λιπασμα κ αν ναι τι μου προτεινετε????

ευχαριστω προκαταβολικα ολους!!!! :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία - george1280
Link to comment
Share on other sites

καταρχας λεγετε denerle ασχετε....

αντι για λυπασμα αλλαξε ενυδρειο παρε τουλαχιστων ενα 300 λιτρα να χωρασ και εσυ μεσα.....

μετα παρε ενα guppy gay να κανεις δουλεια.....

και αν θες λυπασμα καθε τεταρτη περναει ενας και φωναζει καστανοχωμα κοκκινοχωμααα λυπασματα....παρε ενα τσουβαλι......

χαχαχ

αχαχαχ

αχαχααχαχ

χαχαχα

πλακα κανω ειμαστε κουμπαροι με τον ασχετο....

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον διωρθωνω

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κουμπαρε.....παιδια κ κατι σοβαρο τωρα......για κανα λιπασμα προταση εχουμε....να χρησιμοποιησω τιποτα????

Link to comment
Share on other sites

Κουμπάροι... προσοχή τις κουμπάρες! :rolleyes:

Από προσωπική καλή εμπειρία σου προτείνω το γενικό υγρό λίπασμα της seachem λέγεται flourish απλά πρόσεξε να πάρεις το γενικό που λέει Comprehensive μπλά μπλά... (και όχι κανένα trace, iron, potassium κλπ) :D

Link to comment
Share on other sites

Κουμπάροι... προσοχή τις κουμπάρες! :rolleyes:

Από προσωπική καλή εμπειρία σου προτείνω το γενικό υγρό λίπασμα της seachem λέγεται flourish απλά πρόσεξε να πάρεις το γενικό που λέει Comprehensive μπλά μπλά... (και όχι κανένα trace, iron, potassium κλπ) :D

σε ευχαριστω πολυ το βρηκα στο ebay το γενικο που μου λες τα 250ml, περιπου 11 ευρω, ειναι καλη τιμη να το παρω?? ή το βρισκω ιδια τιμη κ απο pet shop δικο μας???

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ το βρηκα στο ebay το γενικο που μου λες τα 250ml, περιπου 11 ευρω, ειναι καλη τιμη να το παρω?? ή το βρισκω ιδια τιμη κ απο pet shop δικο μας???

ριξε μια ματια εδω .... http://www.petcumulus.gr/index.asp?page=ca...d=105&show=

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...