Jump to content

Μαγαζι με αμμο στην Αθηνα


Recommended Posts

Καλημερα!

Απο δευτερα παιρνω και εγω το 1ο μου ενυδρειο... Και ψαχνω να βρω σιγα σιγα ολα τα απαραιτητα εχω βρει σχεδον τα παντα εκτος απο την λευκη αμμο που θελω... (Την εχω βρει σε μερικα πετ σοπ αλλα ειναι λιγο τσιμπιμενη η τιμη της ~ 7ευρω το 5κιλο) Συγκεριμενα Ψαχνω για Λευκη αμμο 2-3 mm

Υπαρχει κανενα μαγαζι με τετοια ηδη: Πετρες, χαλικια , αμμο Οπως ειναι το Votsalo.net αλλα να βρισκετε οσο ποιο κοντα γινετε στο Περιστερι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο προσοχή στο τι βάζετε στο ενυδρείο σας!Καλύτερα να δίνετε λίγα λεφτά παραπάνω και να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο... :bowdown:

Καλώς ή κακώς αυτό το χόμπυ δεν σηκώνει οικονομία,τουλάχιστον στα βασικά.

Σκεφτείτε και τις βενζίνες που καίνε μερικοί για να βρουν κάτι που θα είναι 2 ευρώ φθηνότερο...

Αξίζει?

Φιλικά πάντα! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο προσοχή στο τι βάζετε στο ενυδρείο σας!Καλύτερα να δίνετε λίγα λεφτά παραπάνω και να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο... :bowdown:

Καλώς ή κακώς αυτό το χόμπυ δεν σηκώνει οικονομία,τουλάχιστον στα βασικά.

Σκεφτείτε και τις βενζίνες που καίνε μερικοί για να βρουν κάτι που θα είναι 2 ευρώ φθηνότερο...

Αξίζει?

Φιλικά πάντα! :bowdown:

Αυτος που ειπα του φιλου ποιο πανω συνεργαζεται με τον Ερμη και εχει υλικα απο Ερμη , δεν θα ειναι ο πρωτος που θα βαλει αμμο απο Ερμη στο ενυδρειο του :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ενα στενο κατω απο το νεκροταφειο του αγιου βασιλειου στο περιστερι εχει μαντρα ... ριξε μια ματια

Ωραια ειναι και κοντα στο σπιτι μου θα πεταχτω αυριο το απογευματακι να κοιταξω και θα σας πω.

Καλώς ή κακώς αυτό το χόμπυ δεν σηκώνει οικονομία,τουλάχιστον στα βασικά.

Σκεφτείτε και τις βενζίνες που καίνε μερικοί για να βρουν κάτι που θα είναι 2 ευρώ φθηνότερο...

Αξίζει?

Μακαρι να ειχα περιθωρια και να επερνα οτι ποιο ομορφο και καλο για τα ψαρια! Αλλα δυστηχως αυτη την στιγμη δεν εχω...(μαθητης ακομα)

Αν μπορω να γλυτωσω 15-20 ευρω απο την αμμο και να τα δωσω για να παρω μερικα φυτα-ξυλα παραπανω καλως, Αλλιως μετα ειναι μονοδρομος η αμμος απο το πετ.

Οσο για τις βενζινες μου το ''εξηγησε'' ο πατερας μου οταν του ζητησα να με ''πεταξει'' μεχρι το κορωπι να παρω ενα τσουβαλι αμμο :bowdown::bowdown: :bowdown:

Σας Ευχαριστω Πολυ παιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...