Jump to content

καιρος για Tropheus 2


aulonocara

Recommended Posts

καλησπερα σε όλους

σας στελνω φωτογραφίες απο το ενυδρείο που ζητήσαν μερικοί φίλοι και πριν που ηταν μιξ και τώρα που περομένω να βάλω tropheus.

Δεν φέραν τίποτα οι έμποροι ακόμα .

Εμαι ανοιχτος σε κάθε κριτική αλλα να ξέρετε ουδείς τέλειος.Δεν παυει ναι είναι χομπυ

επισης 6 χρόνια οι απώλειες ήταν μηδαμινές ενω το μέγεθος των ψαριών είδειχνε οτι κάτι κατάφερνα.

ο νοων νοείτω.

ευχαριστώ για το χρόνο σας

post-9056-1264090856_thumb.jpg

post-9056-1264091057_thumb.jpg

post-9056-1264091170_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου ειδα στησ φωτο σου οτι εχεις φροντοζα τα εχεις ακομι γιατι λες οτι θα το κανεις με tropheus

κ ψαχνω για θιλυκο

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου aulonocara,δεν ειναι αναγκη να ανοιξεις καινουριο θεμα.

Για λογους λειτουργικοτητας,θα ηταν καλυτερο να συνεχιζες στο πρωτο θεμα που ανοιξες.

Φιλικα Στρατος :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου ειδα στησ φωτο σου οτι εχεις φροντοζα τα εχεις ακομι γιατι λες οτι θα το κανεις με tropheus

κ ψαχνω για θιλυκο

αγαπητε είναι 2 φροντοσα η μια δεν έχει αναπτύξει τελείως το καρούμπαλο και μαλώνει με αυτή της φωτογραφίας .Ακόμη ψαχνω για τροφέους αλλα αν θελεισ σου στελνω μερικες φωτογραφίες για να δω τι προτείνεις.

βασικα τα έχω πάρει λίγο εβγαλα ολα τα malawi και περιμένω να κανω ανταλλαγή με τροφεους αλλα δεν βρίσκουν τίποτε τώρα.

έχω και 12 καλβους και κομπρεσιπς,3 νεολαμπρολογους μπριχαρντι,3 τετροκεφαλους.

αλλα δύσκολα τα αποχωρίζεσαι.

οκ τα λέμε

Link to comment
Share on other sites

ειχα 3 duboisi αλλα τα εδωσα πριν 2 βδομαδεσ. Δηλαδη τα φροντοζα που εχεις ειναι κ τα δυο αρσενικα;

Link to comment
Share on other sites

ειχα 3 duboisi αλλα τα εδωσα πριν 2 βδομαδεσ. Δηλαδη τα φροντοζα που εχεις ειναι κ τα δυο αρσενικα;

νομίζω οτι πρέπει να είναι θυλυκό τα είχα αγοράσει μαζι και είναι πιό μικρόσωμο θα στειλω φωτογραφίες μάλον αύριο .

ευχαριστω και για την πρόθεση για duboise ψάχνω για κοπάδι 15-20 σε κατι αλλο.

οκ τα

λέμε

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω φψτογραφιες κ να μου πεις αν θες να τα πουλησεις κ σε τι τιμουλα. ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου δεν εκανες τιποτα με τα ψαρια ακομη

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομη η αλλη φροντοζα κρύβεται ενω περιμενω μια παραγγελλια tropheus golden kazumba και μετά θα σε ενημερώσω.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...