Jump to content

Ζωντανή τροφή


Recommended Posts

DEN BRISKO ZONTANI TROFI STHN RODO!!! TI MPOROUME NA KANOUME??? ARTEMIA I KATI ALLO DEN KSERO, OTI NA'NAI. MONO KATEPSIGMENA BRISKO EDO!!!

Link to comment
Share on other sites

H ARTEMIA EINAI MONO GIA MIKRA, H KAI MIKRA?

Link to comment
Share on other sites

Ζωντανή τροφή δεν έχω δει να πουλάνε πουθενά.

23474[/snapback]

EXEIS DIKIO! TO THEORISA DEDOMENO OTI TO KATALABATE.

NA KALIERGISO!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε προνύμφες κουνουπιών. Θα τις βρείς σε στάσιμα νερά.

23481[/snapback]

ΣΤΗΝ ΦΙΛΑΝΔΙΑ ΤΗΣ ΑΒΡΕΙΣΚΑ, ΑΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ! ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΥΔΡΟΒΙΟ ΦΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΛΟΝΕΙ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΙΑ, ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ! ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ!

Link to comment
Share on other sites

???

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχεται κουνούπια στη Ρόδο!

Το καλύτερο θα ήταν να έψαχνες καλά, να εντόπιζες ένα καλό σημείο όσο γίνεται πιο κοντά στο σπίτι σου και να προμηθευόσουν συνέχεια απο εκεί. Και θα γλύτωνες τη φασαρία με το μπαλκόνι! Προσοχή το νερό να μην έχει χυμικά μέσα και αν γίνεται να μην έχει ψάρια μην τυχόν και κολλήσεις καμιά ασθένεια.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αν δεν βρίσκεις προνύμφες κουνουπιών, αν κάνεις κάποια έρευνα σε στεκούμενα νερά θα βρεις ένα σωρό μικροοργανισμους, αναλόγως βέβαια και τον τόπο. Ίσως εδώ μας βοηθούσε κάποιος άλλος που έχει μεγαλύτερη εμπειρία πάνω στο θέμα. Και κάποια φωτογραφία θα βοηθούσε...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, καπιοσ αλλοσ?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, καπιοσ αλλοσ?

24027[/snapback]

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΛΑΣΤΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΠΗΜΕΝΗ ΚΛΗΣΕ ΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΜΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΓΕΜΗΣΕ ΤΗΝ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ/ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΝΥΜΦΕΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΥΦΑΡΟ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ 6 ΩΡΕΣ ΗΛΙΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΘΗΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...