Jump to content

Ανοξειδωτη σιτα!


@@nikos@@

Recommended Posts

Καλημερα!

Εχω αγορασει απο μαγαζι που πουλαει αξεσουαρ για αμαξια ενα κομματι ανοξειδωτη σιτα για να φτιαξω ταπιτα απο java moss!Ειναι συγουρα αβαυτη και ανοιξειδωτη!Το ερωτημα μου ειναι μπορω να την βαλω στο ενυδρειο με τις γαριδες? :bowdown:

Έγινε επεξεργασία - @@nikos@@
Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει πολυ ωραιο το γαριδαδικο του φιλου αλλα δεν βλεπω καποια απαντηση στο ερωτημα μου...?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει πολυ ωραιο το γαριδαδικο του φιλου αλλα δεν βλεπω καποια απαντηση στο ερωτημα μου...?

Το ερωτημα μου ειναι μπορω να την βαλω στο ενυδρειο με τις γαριδες? Nομιζω οτι απαντηθηκε το ερωτημα που θετεις και με φωτογραφικο υλικο να δεις προσπαθεια με σιτα σε ενυδρειο με γαριδες. Τι αλλο ρωτας και θες επεξηγηση???

Link to comment
Share on other sites

Γύρνα προς τα μέσα τις άκρες στα κοψίματα που θα κάνεις για να μην είναι αιχμηρές.Πολύ καλό πλύσιμο και ...μπλουμ!

Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα μου ειναι μπορω να την βαλω στο ενυδρειο με τις γαριδες? Nομιζω οτι απαντηθηκε το ερωτημα που θετεις και με φωτογραφικο υλικο να δεις προσπαθεια με σιτα σε ενυδρειο με γαριδες. Τι αλλο ρωτας και θες επεξηγηση???

Ρωτω αν κανει να την βαλω στο ενυδρειο μου! :bowdown:

ΥΓ Δεν το ειπα με θυμο αν ετσι φανηκε! :bowdown::bowdown:

ΥΓ2 Το θεμα που μου εδωσες δεν αναφερει τιποτα για την σιτα,που την βρηκε?

Φιλικα!

Έγινε επεξεργασία - @@nikos@@
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν βάζεις πλαστικό πλέγμα?Αυτό που βάζουν συνήθως για να περιφράξουν τα μπαλκόνια και ειναι πράσινο!!!Έψαξα για φωτογραφίες να στο δείξω αλλά δεν βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...