Jump to content

Ελληνικά δεδομένα


Recommended Posts

Όποιος έχει χρόνο ας το δει.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει χρόνο ας το δει.

...εμενα μου μοιαζει για προπαγανδα! :bowdown: ...ολοι κακοι εκτος απο εμας! :bowdown: ...δεν κινδυνευουμε απο κανεναν εκτος και αν του το επιτρεψουμε! :bowdown:

Έγινε επεξεργασία - krisos
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλες αλήθειες και μεγάλα ψέματα! Ο μεγαλύτερος κίνδυνος είναι να επηρεαστούν ανίδεοι και ανιστόρητοι από διαφόρων ειδών προπαγάνδες αλλά κυρίως από την καθημερινότητά μας! Το θέμα είναι πολύ σύνθετο, αλλά η λύση του είναι απλή... Το θέμα είναι ποιος θέλει να βρει την λύση!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν υπάρχουν αρκετοί που θέλουν να βρούνε λύσει, όπως επίσης δεν ξέρω όμως και αν αυτοί που θα τις βρούνε θα μπορέσουν να ακουστούν.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν υπάρχουν αρκετοί που θέλουν να βρούνε λύσει, όπως επίσης δεν ξέρω όμως και αν αυτοί που θα τις βρούνε θα μπορέσουν να ακουστούν.
:bowdown:

Το σιγουρο ειναι οτι πρεπει να φανε ποδι οσοι εκαναν κουμαντο μεχρι τωρα, γιατι τα εκαναν ολα σαν τα μουτρα τους.

Και μεχρι να μπορεσει να ακουστει αυτος που εχει τις λυσεις και να τις εφραρμοσει, οποιος αναλαμβανει την εξουσια και δεν κανει τη δουλεια του σωστα να πηγαινει στην καλυτερη σπιτι του ως ανικανος ή φυλακη ως απατεωνας.

Με συνοπτικες διαδικασιες.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο πρεπει να τους :bowdown::bowdown::thumbup::D

:D:D:hysterical::thumbup:

και να παψουμε να ειμαστε :bowdown: Μαλλον θελουμε τον :bigemo_harabe_net-158: μας και τον βοηθο του :bigemo_harabe_net-159: για να απαλλαγουμε μια και καλη!! :thumbup::bigemo_harabe_net-160:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...