Jump to content

Recommended Posts

Το ότι εμφανίστηκαν τώρα οι "λαθρεπιβάτες" μπορεί να λέει πολλά, μπορεί και τίποτα. Ξε΄κινα άμεσα το baktopur direct!

δυστηχως δεν εχω κανενα φαρμακο...λαθος μου αλλα...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως δεν εχω κανενα φαρμακο...λαθος μου αλλα...

Εχω εγω ρε 7 ταμπλετες ακομα.. Μην ανυσηχεις :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

trooper μπορω να αρχισω απο αυριο το bactopur...δεν νομιζω να προλαβω να τα σωσω...τι να κανω?(to bactopur εξασθενει τη βιολογια???)

Link to comment
Share on other sites

trooper μπορω να αρχισω απο αυριο το bactopur...δεν νομιζω να προλαβω να τα σωσω...τι να κανω?(to bactopur εξασθενει τη βιολογια???)

Κανονικά έπρεπε να το κάνεις καιρό τώρα και κάθε ώρα που περνάει τα κάνει χειρότερα. Αν την εξασθενεί??? ΤΗΝ ΣΚΙΖΕΙ!!! :bowdown: Αλλά το λιγότερο που σε απασχολεί τώρα είναι αυτό... Πίστεψέ με!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να το κάνεις καιρό τώρα και κάθε ώρα που περνάει τα κάνει χειρότερα. Αν την εξασθενεί??? ΤΗΝ ΣΚΙΖΕΙ!!! :bowdown: Αλλά το λιγότερο που σε απασχολεί τώρα είναι αυτό... Πίστεψέ με!

δεν εχω αμφιβολια οτι εχεις δικιο απλα οτι μπορω να κανω μπορω απο αυριο...ταιζω καθολου??οκ για τη βιολογια...την ξαναφτιαχνουμε.απλα υπαρχει κατι στο ενυδρειο που πρεπει να διαλυθει :bowdown:

πιστευεις θα το πετυχει το bactopur?

υγ.ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και το ενδιαφερον :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αμφιβολια οτι εχεις δικιο απλα οτι μπορω να κανω μπορω απο αυριο...ταιζω καθολου??οκ για τη βιολογια...την ξαναφτιαχνουμε.απλα υπαρχει κατι στο ενυδρειο που πρεπει να διαλυθει :bowdown:

πιστευεις θα το πετυχει το bactopur?

υγ.ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια και το ενδιαφερον :bowdown:

Η βιολογία σου πρέπει να καταστραφεί για να καταστρέψεις την ασθένεια. Αν θα βοηθήσει το Baktopur direct δεν ξέρω με σιγουριά, αλλά ξέρω πως πρέπει να ξεκινήσεις από κάπου!

Link to comment
Share on other sites

Η βιολογία σου πρέπει να καταστραφεί για να καταστρέψεις την ασθένεια. Αν θα βοηθήσει το Baktopur direct δεν ξέρω με σιγουριά, αλλά ξέρω πως πρέπει να ξεκινήσεις από κάπου!

οκ :bowdown:

υγ2:η εικονα σου τα σπαει!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ειναι σημερα τεταρτη και εχουνε επιζησει 4 ραμυ και φαινονται υγιεστατα...

δεν προσθεσα τελικα τιποτα απο φαρμακα για να δω αν οντως φταει κατι απο το ενυδρειο....

σκεφτομαι να προσθεσω αυριο εκτοζον...τι λετε???

τα ψαρια τα ταισα κιολας και ειναι μια χαρα(τουλαχιστον ετσι φαινονται :bowdown: )

πειτε μου παιδια τι να κανω??? :bowdown:

παντως απο μετρησεις ειμαι μια χαρα...nh3/nh4 0,no2 0,no3 10

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο τι ξερω οι ροδοστομοι θελουν ph μεχρι 6,5 το 7,2 που εχεις ειναι πολυ υψηλο για αυτα τα ψαρια.φαντασου την καταπονηση που θα ειχανε τα ψαρακια με τοσο μεγαλο ph ισως για αυτο να ειχες τοσους θανατους μαζεμενους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...