Jump to content

συμπληρωματα


κεκι

Recommended Posts

Θα ήθελα να προτείνεται κάποια προϊόντα από τα οποία μείνατε ευχαριστημένοι γιατί έχω χάσει την μπάλα από συμπληρώματα και όλα τα καταστήματα παινεύουν την δικιά τους εταιρεία . τα συμπληρώματα που θέλω να αντικαταστήσω γιατι τα προηγούμενα τελειώνουν είναι : ca , mg , iodide , strondium , coral trace ( τροφή για μαλακά κοράλλια ) , buffer .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω όλη τη σειρά και από το λίγο που δοκίμασα (μέχρι να ξεκινήσω το project) έμεινα πολύ μα πολύ ευχαριστημένος.

Είναι τα τα φέρει το ΑΖΟΡΕΣ και σε καλή τιμή

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να προτείνεται κάποια προϊόντα από τα οποία μείνατε ευχαριστημένοι γιατί έχω χάσει την μπάλα από συμπληρώματα και όλα τα καταστήματα παινεύουν την δικιά τους εταιρεία . τα συμπληρώματα που θέλω να αντικαταστήσω γιατι τα προηγούμενα τελειώνουν είναι : ca , mg , iodide , strondium , coral trace ( τροφή για μαλακά κοράλλια ) , buffer .

Ασβέστιο και Μαγνήσιο χρησιμοποιώ (όχι συχνά, συμπληρώνω το ριάκτορα) KENT και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα υπόλοιπα τα έχω ΚΟΨΕΙ καιρό τώρα... βασικά μετά την ομιλία του Eric. Πιστεύω ότι με αλλαγές στην ώρα τους δεν είναι πολύ ωφέλιμα - δεν είδα και καμμία διαφορά 7-8 μήνες τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ασβέστιο και Μαγνήσιο χρησιμοποιώ (όχι συχνά, συμπληρώνω το ριάκτορα) KENT και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα υπόλοιπα τα έχω ΚΟΨΕΙ καιρό τώρα... βασικά μετά την ομιλία του Eric. Πιστεύω ότι με αλλαγές στην ώρα τους δεν είναι πολύ ωφέλιμα - δεν είδα και καμμία διαφορά 7-8 μήνες τώρα.

Ακριβώς έτσι λειτουργώ και εγώ και συμφωνώ απόλυτα για τις αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν έχω ριακτορα έτσι αναγκαστικά πρεπει να ασχολούμαι περισσότερο με τα συμπληρώματα

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν έχω ριακτορα έτσι αναγκαστικά πρεπει να ασχολούμαι περισσότερο με τα συμπληρώματα

τα συμπληρώματα θα σου κοστίσουν πολύ περισσότερο απο το να βάλεις ένα ριάκτορα, και θά έχεις σταθερές τιμές στις μετρήσεις σου... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...