Jump to content

Βοηθεια για συγκατοικους μονομαχου


kostasnio007

Recommended Posts

παιδια τηελς μια βοειθια αν βαλω εναν μονομαχο μαζι με χρισοψαρο μια βεντουζα και ενα αλλο εχει κρει χρομα και μιαζι σοματικα με τιγρακι αλλα ειναι η ρεμο πιστεβετε να τσιμπιθουν μεταχι τους ευχαριστω.και αν μποτιτε να μ πιτε ποσ καταλαωενο αν ο μονομαχοσ που εχς ειναι θιλικια και παλοι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

γενικα να ξερεις οτι ο μονομαχος ειναι ησυχο ζωο.. πρεπει να τον ενοχλησουν για να δαγκωσει... και συνηθως του την πεφτουν λογω των φτερων του.

εγω τον εχω σε ενα 70λιτρο, μαζι με guppies white mountain clouds κ τετρας , και δεν τρεχει τιποτα, ΑΡΧΟΝΤΑΣ ειναι. το χρυσοψαρο σε μια αλλη γυαλα που του σπαγε τα @@ απλα του ταραξε την ουρα.

δε νομιζω να εχεις προβλημα , ασε που απολαμβανει και περισσοτερη τις ποιο ζεστες πισινες.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω μονομάχο με guppies, με tetras, με χρυσόψαρα, guppies με tetras...

μιλάμε για ψάρια με ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικές συνθήκες διαβίωσης...

κάντε μια αναζήτηση στο φόρουμ για το προφίλ των συγκεκριμένων ψαριών.

όσο για αυτά τα οποία δεν είστε σίγουροι για την ονομασία τους, ανεβάστε μία φωτογραφία. κάποιος από το φόρουμ ίσως το γνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

βλέπω μονομάχο με guppies, με tetras, με χρυσόψαρα, guppies με tetras...

μιλάμε για ψάρια με ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικές συνθήκες διαβίωσης...

κάντε μια αναζήτηση στο φόρουμ για το προφίλ των συγκεκριμένων ψαριών.

όσο για αυτά τα οποία δεν είστε σίγουροι για την ονομασία τους, ανεβάστε μία φωτογραφία. κάποιος από το φόρουμ ίσως το γνωρίζει.

:bowdown::bowdown::rasp::hysterical::thumbup::ninja::thumbup::blink::blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

εθχαριστς παιδια τηα βαλω φοτογραφιεσ να μ πιτε τι ψαρι ειναι αυτο εγς νομιζω πωσ ειναι τιγρακι αλλα πιτε μ τιν γνομι σας.... να ξερετε δεν φενοντε πολοι καλα γτ δεν εχς καλοι καμερα.ευχαριστω.

post-17620-1264779321_thumb.jpg

post-17620-1264779355_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για αρχη προσπαθησε να γραφεις κανονικα γιατι μου βγηκαν τα ματια να δω τι γραφεις .Τωρα αν μπορω να διακρινω απο την φωτο εμενα μου κανει για καποιο ειδος κιχληδας ,γεγονος που σημαινει οτι τα ψαρια σου εχουν ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικες αναγκες και ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΖΙ.Θα ηταν καλο να δανειστεις μια φωτογραφικη και να βαλεις καλητερες φωτογραφιες για να μπορουμε να σε συμβουλεψουμε σωστα.

Έγινε επεξεργασία - iki28
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εθχαριστς παιδια τηα βαλω φοτογραφιεσ να μ πιτε τι ψαρι ειναι αυτο εγς νομιζω πωσ ειναι τιγρακι αλλα πιτε μ τιν γνομι σας.... να ξερετε δεν φενοντε πολοι καλα γτ δεν εχς καλοι καμερα.ευχαριστω.

Ramirezi νομίζω πως είναι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...