Jump to content

Ηρθε η στιγμη της αλλαγης


stefanaek

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους θα ηθελα να πω 2 λογια για μενα σαν νεος στο forum ....απόσο θυμαμαι τον εαυτο μου ειχα σχεση με αυτα τα πανεμορφα αλλα τοσο αγνωστα και μυστηριωδη πλασματα.... ειχα αναγκαστει απο μικρος να ξεχωριζω το μπαρμπουνι απο την κουτσομουρα και την αλανιαρα απο την ιχθυοτροφειου στο ιχθυοπωλειο του πατερα μου ....ξεκινησα οπως ολοι με μια γυαλα με χρυσοψαρα στο δωματιο μου' καθως στο μαγαζι επαιζε 500λ με πεταλουδες γλυκου... η στρογγυλη γυαλα μετα απο κανα 2 χρονια εγινε πολυγωνη με τα πρωτα τροπικα , και μετα ενα ενυδρειακι 70λ με καρχαριακια..........για καποιο διαστημα τα παρατησα ολα χαρη σπουδων μαγειρικης (οπου αρχησα να τα μαγειρευω :hysterical::hysterical: ).....και πριν 2 χρονια πηρα ενα 120λ ενσωματωμενο σε επιπλο(αποδειχτηκε μακακια) με ραμιρεζους,μολλυ,φαντασματα,κτλ(ειχε περασει και η κουτση μαρια απο μεσα' αντιοικονομικο')....το πουλησα και πηρα περυσι αυτο που εχω μεχρι σημερα ενα ελληνικης κατασκευης 1μ χ 40 χ50 με 3 παππαγαλους 1 λαμπεο 1γατοψαρο ροζ 1 κλοουν 1 σεβερουμ 1 οσκαρ1 πλεκο και 1 σκαλαρι..........Το θεμα ειναι οτι μπηκα στο τρυπακι του REEF :hysterical::thumbup: Σημερα πουλησα τα ψαρια σε εναν φιλο που εχει petshop γυαλισα καλα το ενυδρειο και ειμαι στο μεγαλο διλλημα ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ REEF Η' ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ (ΦΤΙΑΞΩ) ΕΤΟΙΜΟ ΘΑΛΛΑΣΣΙΝΟ??? :(;) ευχαριστω για τον χρονο σας............... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

;) και καλή συνέχεια!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club ;)

φιλε μου μου αρεσε η σκεψη σου στις 4 το πρωι :hysterical:

καλωσηρθες στο forum

Ειναι πολυς κοσμος προθυμος να βοηθησει

οτι θες ρωτα αφου διαβασεις καλα πρωτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...