Jump to content

Καλησπέρα!!!


aquarium_9

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους/ολες!!! Ειμαι νεο μελος στο aquazone και θελω να πω οτι το site σκιζει!! ;):hysterical: !!!! Αυτα και παλι καλησπερα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πεις και λογα λογια για το ενυδρειο σου και γιατι οχι και καμμια φωτο...?

ΥΓ.και βεβαια καλως ηρθες στην παρεα μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια!! Λοιπον εχω ενα 68 (καθαρα) λιτρα ενυδρειο της hailea( αν γραφεται ετσι) μοντελο δεν ξερω!!! :thumbup: και εχω μεσα 3 αρσενικα guppies και 7 θηλυκα ( περιμενω αλλα 3 γιατι ψοφησαν! ) και εχω και 7 neon tetras ( το ξερω δεν εχουν τις ιδιες απαιτησεις νερου αλλα ειχα μπει σε ενα ξενο site και ειχα διαβασει οτι εκαναν... αλλα τωρα το εμαθα οτι δεν κανουν ;):hysterical: και ο pet shopas μου ειπε οτι κανουν :hysterical::hysterical: τελος παντων!) αυτα!!

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως τα νεον δεν ειναι και ο καλυτερος συνδιασμος με ζωοτοκα.αυτο επισης που θα πρεπει να σκεφτεις ειναι οτι σε 70 λιτρα θα γεμισεις υπερβολικα γρηγορα με ψαρακια απο τις πολλες γεννες...ευχαριστο προβλημα,αλλα μεγαλο προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως τα νεον δεν ειναι και ο καλυτερος συνδιασμος με ζωοτοκα.αυτο επισης που θα πρεπει να σκεφτεις ειναι οτι σε 70 λιτρα θα γεμισεις υπερβολικα γρηγορα με ψαρακια απο τις πολλες γεννες...ευχαριστο προβλημα,αλλα μεγαλο προβλημα...

Μην το λες!! :hysterical::hysterical: δεν εχω δει ακομα κανενα δικο μου ψαρακι :thumbup::thumbup: αλλα ενα τωρα εχει παει καλα και εχει μεγαλωσει! αλλα τα κακομοιρα τα κανουν μεζεδακι!!!

υ.γ δεν εχω "φυτεμενο" με αληθινα φυτα (ακομα τουλαχιστον) γιατι ο pet shopας μου ειπε οτι θελουν φροντιδα και ετσι εγω αποφασισα να παρω fake! :hysterical: αλλα ομως σκεφτομαι να αρχισω με κερατοφυλλο!!! ;)

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

geia sas kai apo mena!

eimai o vangelis kai meta apo pollllllaaaaaaa xronia ksanapira psari!

pira enan monomaxo ;) se ena mikro enidreio gia arxi..

epeidi d exw tin paramikri idea gia to eidos, 8a parakalousa na me pliroforousate gia kiniseis-kleidia pou isws de me pliroforisei to pet shop

sigxaritiria gia to site, to forum, ta chatrooms.einai eksairetika.niw8w asfaleia oti 8a exw kali pliroforisi!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες....

Το ιδιο κι εσεις παιδια... αλλα καλο θα ειναι να ανοιξετε δικο σας θεμα στην ιδια ενοτητα!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...