Jump to content

Γνωριζει κανεις αυτα τα ψαρια


Recommended Posts

οπως λεω κ στον τιτλο ψαχνω για αυτα τα ψαρια καποια απο οποια δεν γνωριζω κ την ονομασια τους

post-16460-1267620124_thumb.jpg

post-16460-1267620182_thumb.jpg

post-16460-1267620234_thumb.jpg

post-16460-1267620320_thumb.jpg

post-16460-1267620402_thumb.jpg

post-16460-1267620473_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

H τεταρτη φωτο πρεπει να ειναι Copadichromis mloto... :unsure:

H δευτερη φωτο απο το σχημα και τα μοτιβα τους ψαριου πως ειναι Pseudotropheus sp. "Elongatus Chewere" αλλα με μπερδευουν τα Χρωματα :D

Έγινε επεξεργασία - Koing Koing
Link to comment
Share on other sites

Aν πας το βελακι πανω στις φωτο,σου βγαζει τις ονομασιες,οποτε μη σπας το κεφαλι σου Κωστα. :D

Μιας λοιπον που ειναι ολες κιχλιδες Αφρικης,ας μεταφερει το θεμα στην αναλογη κατηγορια

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Aν πας το βελακι πανω στις φωτο,σου βγαζει τις ονομασιες,οποτε μη σπας το κεφαλι σου Κωστα. :rasp:

Μιας λοιπον που ειναι ολες κιχλιδες Αφρικης,ας αλλαξει καποιος τον τιτλο του θεματος :blink:

:D:unsure:

Ελεος και εγω εψαχνα

:hysterical::hysterical:

Υ.Γ Ευχαριστω κ.Στρατο για το tip :blink:

Link to comment
Share on other sites

Aν πας το βελακι πανω στις φωτο,σου βγαζει τις ονομασιες,οποτε μη σπας το κεφαλι σου Κωστα. :D

Μιας λοιπον που ειναι ολες κιχλιδες Αφρικης,ας αλλαξει καποιος τον τιτλο του θεματος :unsure:

δεν εχουν ολες οι φωτα ονομασιες, οσο για την κατηγορια του θεματος εχεις απολυτο δικιο εκανα λαθος πως μπορω να το διορθωσω

Link to comment
Share on other sites

Oλα πανω στις φωτογραφιες γραφουνε το ονομα του ψαριου :D

[/quote επειδη δεν τα γνωριζω κ καπιες φορες οι φωτο απο το ιντερνετ γραφουν κ αλλες ονομασιες γιαυτο ρωταω κ επισεις στον τιτλο μου λεω αν γνωριζει καποιος που μπορω να τα βρω ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι βλέπω στο προφίλ σου βρίσκεσαι Γιαννενα,όποτε το βλέπω δύσκολο....Μάλλον το καλύτερο θα ήταν να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με κάποια καταστήματα,ώστε να δείς την διαθεσιμότητα και την δυνατότητα για αποστολή ενδεχομένως. :D

Link to comment
Share on other sites

αν κ απο αθηνα μενω γιαννενα το προβλημα ειναι οτι ενω εχω κοσμο εκει δεν γνωριζουν απο ψαρια κ σε καπια μαγαζια που ρωτησαν μερικοι δεν τα ηξεραν καν κ γιαυτο ζηταω την βοηθεια σας αν γνωριζετε που μπορω να βρω καπια απο αυτα

Link to comment
Share on other sites

μα καλα κανενα πετ σοπ δεν εχει καποια απο αυτα τα ψαρια τοσο σπανια ειναι

Link to comment
Share on other sites

μα καλα κανενα πετ σοπ δεν εχει καποια απο αυτα τα ψαρια τοσο σπανια ειναι

Δεν ξέρω αν έκανες αναζήτηση στα καταστήματα της Αθήνας.....αλλα μίλησε τουλάχιστον τηλεφωνικά με αυτά και στείλε μετά τους γνωστούς σου για αγορά....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...