Jump to content

Wave Simulation σε Boyu 128l


gante

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους θελω να βαλω στο ενυδρειο μου προσομοιωτη κυματος μηπως καποιος μπορει να μου πει εαν ειναι εφικτο λογο του σχηματος του ενυδρειου και αν ναι τι μπορω να τοποθετησω?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το σχήμα του ενυδρείου σου.Μπορείς να μας πεις τι κυκλοφορητές έχεις μέσα στο ενυδρείο σου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το σχήμα του ενυδρείου σου.Μπορείς να μας πεις τι κυκλοφορητές έχεις μέσα στο ενυδρείο σου?

Καλημερα φιλε εχω 1 coralia nano και 1 coralia1.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με κάτι τέτοιο απλά το θέμα είναι ότι με τις αντλίες αυτές που έχεις θα μειώσεις την διάρκεια ζωής τους.Ο λόγος είναι ότι η αυξομείωση της τάσης και το σταμάτα ξεκίνα στο μοτέρ σιγά σιγά θα τις φθείρει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με κάτι τέτοιο απλά το θέμα είναι ότι με τις αντλίες αυτές που έχεις θα μειώσεις την διάρκεια ζωής τους.Ο λόγος είναι ότι η αυξομείωση της τάσης και το σταμάτα ξεκίνα στο μοτέρ σιγά σιγά θα τις φθείρει.

Σε ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου εσυ τι αντλιες μου προτεινεις να βαλω?

Το συγκεκριμενο controler η καποιο αλλο το βρισκω σε καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

Μια καλη αλλα αρκετα ακριβη επιλογη ειναι να βγαλεις τις αντλιες που εχεις και να βαλεις μια αντλια vortech mp10.

Link to comment
Share on other sites

Μια καλη αλλα αρκετα ακριβη επιλογη ειναι να βγαλεις τις αντλιες που εχεις και να βαλεις μια αντλια vortech mp10.

Σε ευχαριστω φιλε μου ομως ειναι αρκετα ακριβο και θα προσπαθησω να φτιαξω κατι μονος μου που εχω σκεφτει και αν δεν δουλεψει θα ψαξω για αγορα και απο οτι ειδα ειναι το ποιο καταληλο για το ενυδρειο μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...