Jump to content

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

<_< Για άλλη μια φορά μας άφησες άναυδους...!!! Συγχαρητήρια, τα μωρά σου (μάλλον τα παιδιά σου πλέον) είναι στρουμπουλά, υγειή και πανέμορφα...!!! :D Ειδικά αυτά που έχουν χρωματισμούς που περιέχουν και μπλε και κόκκινο είναι απίστευτα και μου θυμίζουν τον παλιό μου μονομάχο.

*Και καλά για τα betta το έβαλες, αλλά όλο το zebra έδειχνες στην αρχή..., καμένε... :D Πέρα απ' την πλάκα, κλέβει την παράσταση!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθω με ενδιαφερον! <_< ...ωραια ιστοριουλα! :D :D

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D

:hysterical:<_<

Link to comment
Share on other sites

Το "δύστυχες" για τα μονομαχάκια είναι πως πέσανε μέσα στο ενυδρείο με τα Zebra όπου υπάρχει υψηλότατη ροή και οξυγόνωση με αποτέλεσμα να δυσκολεύονται να κολυμπήσουν :D Στο βίντεο είναι κινητικά γιατί έπεσε τροφή.

Στο εν τω μεταξύ, η δεύτερη γέννα είχε τρελές απώλειες. Απέτυχε επειδή δεν είχα τον χρόνο να ασχοληθώ. Παρ'όλα αυτά, κι ενώ θεωρούσα δεδομένο πως δεν έχει επιβιώσει τίποτα, εδώ και μία εβδομάδα περίπου βλέπω 3 μικρά να κυκλοφορούν στο 30λιτρο. Αυτά θα γίνουν Ράμπο, καθότι από την στιγμή που θεώρησα πως δεν υπάρχουν μικρά έπαψα να ρίχνω τροφή για περίπου 10 μέρες. Κι εδώ φαίνεται για άλλη μία φορά η σημασία του να υπάρχουν και άλλοι οργανισμοί μέσα στο ενυδρείο που πολλές φορές του βλέπουμε και τρομάζουμε. Επειδή όμως το 30λιτρο δεν είχε πολλά κωπήποδα, κατάφεραν κι επιβίωσαν μόνο αυτά τα 3 μικρά... Με άλλα λόγια ήρθε μία ισορροπία στο ενυδρείο που μπορούσε να διατηρήσει 3 μικρά ψάρια χωρίς επιπλέον παροχή τροφής.

Ξαναβάζω το βίντεο για να μην είναι "θαμμένο" στην προηγούμενη σελίδα... <_<

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Κουκλιά είναι τα άτιμα! <_<

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η όλη φάση πάρα πολύ! Πότε θα αρχίσει να πέφτει ξύλο; <_<

:D

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα αρχίσει να πέφτει ξύλο; <_<

:D

Κάτι ψιλές πέφτουν και τώρα αλλά χωρίς να πρόκειται για κάτι ανησυχητικό. Θεωρητικά μέσα σε ένα μήνα πρέπει να αρχίζουν να χωρίζουν... Θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάτι μου λέει πως τα έχω κάνει κοπαδόψαρα :thumbup:

Τα περισσότερα έχουν πάρει πλήρως τις διαστάσεις τους και παρ'όλα αυτά δεν έχουμε ούτε μία μαδημένη ουρά. Από την τρέχουσα εβδομάδα θα δοθούν, τουλάχιστον τα περισσότερα από αυτά! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...