Jump to content

Ειναι ΤΡΕΛΗ????


Recommended Posts

Μολις ταισα τα παιδια μου και ειδα τη θηλυκια labido (που ειναι μπουκομενη) να τρωει δειλα δειλα και αυτη...1-2 μπιλακια βεβαια αλλα με μπουκομενο στομα δεν ειναι πιθανο να φαει και κανενα παιδι(εγγονι μου)?????φανταζομαι τι πεινα θα εχει η καημενη αλλα λιγη υπομονη!!!!θελουμε περιπου 8 μερες για να δω τα μωρα.. :D

Link to comment
Share on other sites

Μολις ταισα τα παιδια μου και ειδα τη θηλυκια labido (που ειναι μπουκομενη) να τρωει δειλα δειλα και αυτη...1-2 μπιλακια βεβαια αλλα με μπουκομενο στομα δεν ειναι πιθανο να φαει και κανενα παιδι(εγγονι μου)?????φανταζομαι τι πεινα θα εχει η καημενη αλλα λιγη υπομονη!!!!θελουμε περιπου 8 μερες για να δω τα μωρα.. :hysterical:

Οπως εσυ ταισες τα παιδακια σου,ετσι κι αυτη ταιζει τα δικα της :D

Link to comment
Share on other sites

Οπως εσυ ταισες τα παιδακια σου,ετσι κι αυτη ταιζει τα δικα της :hysterical:

Μπορει να εχουν σκασει ΗΔΗ μυτη τα πιτσιρικια?????????απο εκει που ηταν κρυμενη,τωρα βγαινει οταν σβηνω το φιλτρο για να τα ταισω!!!θα γινω γιαγια???? :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχουν σκασει ΗΔΗ μυτη τα πιτσιρικια?????????απο εκει που ηταν κρυμενη,τωρα βγαινει οταν σβηνω το φιλτρο για να τα ταισω!!!θα γινω γιαγια???? :D

Αφου εχεις μετρησει τις μερες και θες οκτω για να τα δεις ,σιγουρα εχει ουριτσες στο στομα της.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχεις μετρησει τις μερες και θες οκτω για να τα δεις ,σιγουρα εχει ουριτσες στο στομα της.

ΤΕΛΕΙΟ!!!!ουριτσες!!!! :D χαχαχαχα

τα μωρα τι τα ταιζουν???? :hysterical: το καλυτερο για τα πρωτα μου εγγονια παρακαλω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!ουριτσες!!!! :D χαχαχαχα

τα μωρα τι τα ταιζουν???? :hysterical: το καλυτερο για τα πρωτα μου εγγονια παρακαλω!!!!!

Υπαρχουν ετοιμες τροφες σε σκονη,αλλα μπορεις να τριψεις και φυλλαρακια η μπιλακια μονη σου.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ετοιμες τροφες σε σκονη,αλλα μπορεις να τριψεις και φυλλαρακια η μπιλακια μονη σου.

πως θα περασουν αυτες οι μερες???????? :D:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

πως θα περασουν αυτες οι μερες???????? :D:hysterical::hysterical:

Χαλαρα και με υπομονη φανταζομαι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

εχω θερμοκρασια 26C.δεν την ειδα ποτε μπουκωσε γιατι ελειπα για Σαββατοκυριακο και οταν γυρισα την βρηκα ετσι!!!οποτε υπολογιζω 1-2 μερες πανω κατω.διαβασα οτι θελουν 21 μερες αναλογα με τη θερμοκρασια.σε 21 μερες θα τα βγαλει απο το στομα ή τοτε σκανε μυτη τα μωρα απο το αυγο?γενικα τα ψαρια μου τα ταιζω 1 φορα τη μερα.μηπως αυτη θελει παραπανω για να ταιζει τα πιτσιρικια στο στομα της???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...