Jump to content

το θεμα ειναι οι Foto


Recommended Posts

Τα βηματα που λεει το foroum για το ανεβασμα των foto ειναι ευκολα,εμενα το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να μειωσω την αναληση των φωτογραφιων μου στο pc μου.Παταω δεξι κλικ, convert to file format... και αλλαζω την αναληση, μου βγαζει ενα ακυρο εικονηδιο με ενα Χ στην μεση.

Γνωριζει καποιος να μου λησει το προβλημα???

Link to comment
Share on other sites

Τα βηματα που λεει το foroum για το ανεβασμα των foto ειναι ευκολα,εμενα το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να μειωσω την αναληση των φωτογραφιων μου στο pc μου.Παταω δεξι κλικ, convert to file format... και αλλαζω την αναληση, μου βγαζει ενα ακυρο εικονηδιο με ενα Χ στην μεση.

Γνωριζει καποιος να μου λησει το προβλημα???

Ποια windows χρησιμοποιείς;Έχεις κάποιο απλό πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας.

Link to comment
Share on other sites

Ποια windows χρησιμοποιείς;Έχεις κάποιο απλό πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας.

εχω στα vista οι φωτο ανοιγουν με το Nero PhotoSnapViewer

Link to comment
Share on other sites

εχω στα vista οι φωτο ανοιγουν με το Nero PhotoSnapViewer

μια χαρα,,ανοιξε την εικονα,πατα το "edit" Κατω απ εκει που λεει "file" και μετα απο τα εργαλεια που εχει στο δεξι μερος της νεας σελιδας πατα "resize" και πληκτρολογησε εσυ στην περιοχη "pixel dimension" στο κουτακι "χ" τον αριθμο 1200 και στο "y" θα βγει μονο του 900

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα,,ανοιξε την εικονα,πατα το "edit" Κατω απ εκει που λεει "file" και μετα απο τα εργαλεια που εχει στο δεξι μερος της νεας σελιδας πατα "resize" και πληκτρολογησε εσυ στην περιοχη "pixel dimension" στο κουτακι "χ" τον αριθμο 1200 και στο "y" θα βγει μονο του 900

Σευχαρηστω πολυ φιλε μου!!!Εισουν κατατοπηστηκοτατος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σευχαρηστω πολυ φιλε μου!!!Εισουν κατατοπηστηκοτατος!!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Μονο που στο φορουμ οι φωτο πρεπει να ανεβαινεουν σε 800Χ600 αλλιως βγαινει εξω απο την οθονη.

Ρυθμισε το σε 800Χ600

Link to comment
Share on other sites

Μονο που στο φορουμ οι φωτο πρεπει να ανεβαινεουν σε 800Χ600 αλλιως βγαινει εξω απο την οθονη.

Ρυθμισε το σε 800Χ600

συγγνωμη δεν το ξερα,,παντως εγω ολες τι1 δικες μου τις ανεβαζω 1200χ900 και δεν εχω προβλημα,,αλλα οκ!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...