Jump to content

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΝΕΜΟ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΜΟΥ[2 ΧΡΟΝΙΑ] ΕΧΩ 2 ΝΕΜΟ.ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΝΙΚΗΤΕΣ.Η ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΚΙΜΕΡ.ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΑΝ ΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΞΕΘΑΡΕΥΕ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΩ ΤΟ ΘΥΛΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΔΩ Κ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΘΥΛΙΚΟ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ.ΕΧΩ ΞΕΨΑΧΝΙΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ.ΟΙ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ 1 FOXFACE,1 VALLENTINI,1 PACAGNIELA K 3 ΕΡΗΜΙΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΟΤΕ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Θα ηθελα να μας πεις ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο σου και τι ρουτινα ακολουθεις για την συντηρηση του.(μετρησεις,αλλαγη νερου,εξοπλισμος). Αν δεν το εχεις δει μερες τωρα δυστυχως πρεπει να πεθανε,γιατι οι κλοουν λιγο δυσκολα κρυβονται.Μην ανακαταταξεις τον βραχο σου για νατον βρεις,θα γινουν χειροτερα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Θα ηθελα να μας πεις ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο σου και τι ρουτινα ακολουθεις για την συντηρηση του.(μετρησεις,αλλαγη νερου,εξοπλισμος). Αν δεν το εχεις δει μερες τωρα δυστυχως πρεπει να πεθανε,γιατι οι κλοουν λιγο δυσκολα κρυβονται.Μην ανακαταταξεις τον βραχο σου για νατον βρεις,θα γινουν χειροτερα τα πραγματα.

Συμφωνώ.

Ίσως επειδή πέρασε από πολλά όπως λες να ήταν καιρός να σε αποχαιρετίσει μιας και το ότι τα πέρασε και έζησε δεν σημαίνει ότι μειώθηκε ο χρόνος ζωής του.

Μην γράφεις με κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 180 LT.ΑΠΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΧΩ 2 ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΕΣ,SKIMER TMC 400,ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ[ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΑ],ΟΖΟΝΟΣΤΗΡΑ 25ΑΡΙ ΜΕ ΑΕΡΑΝΤΛΙΑ.ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ 15 ΜΕΡΕΣ 40 LT K ΑΠΟ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΑΝΥΣΗΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ

Link to comment
Share on other sites

SORY ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ COMPIOYTER ΤΩΡΑ ΨΙΛΟΜΑΘΑΙΝΩ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΕΙΧΑ ΘΑ ΕΙΧΑ ΛΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΛΟΓΩ ΑΠΕΙΡΙΑΣ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..

Link to comment
Share on other sites

Λιγο εκτος θέματος, αλλα δεν παιζει ρόλο αν κατεχεις το computer ή οχι, σχετικα με τα κεφαλαία.

Πληροφοριακά, το caps lock γυρνάει απο κεφαλαια σε μικρα και το αντίστροφο.

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εχω τους clownfish του γλυκου νερου. σε καπια φαση εχασα και τους 4 και τους βρηκα μεσα στο φιλτρο, στο 1 διαμερισμα . (εσωτερικο φιλτρο)

Link to comment
Share on other sites

εχω τους clownfish του γλυκου νερου. σε καπια φαση εχασα και τους 4 και τους βρηκα μεσα στο φιλτρο, στο 1 διαμερισμα . (εσωτερικο φιλτρο)

Εδώ που γράφεις είναι είναι για θαλασσινό,αλλά αν μπορείς περιόρισε με κάποιο

σφουγγάρι την είσοδο του φίλτρου για να μην περνάνε τα ψαράκια μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Έδειχνε σημάδια αρρώστιας? έτρωγε κανονικά?

Και κάτι που θα σου φανεί λίγο περίεργο γιαυτό το ψάρι (την πάτησα έτσι έτσι με άλλο είδος) μήπως προσκολλήθηκε σε κάποιον κυκλοφορητή ?

Link to comment
Share on other sites

έξω από το ενυδρείο έψαξες ?

αν δεν έχεις καπάκι πιθανόν να πήδηξε έξω :)

Έγινε επεξεργασία - salTasos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...