Jump to content

Δώστε βάση!!!


Recommended Posts

Η Ώρα της Γης

Πιστεύω να το διαβάσατε το θέμα εδώ. Θεωρώ πως είναι σημαντικό να δήξουμε όλοι ότι το χόμπι μας δεν αποτελείτε από άτομα που χαζεύουν ψάρια πίσω από ένα γυαλί, αλλά έχουν μια άρτια και ολοκληρωμένη οικολογική συνείδηση, για αυτό θα παρακαλούσα να συμμετέχετε όλοι στην προσπάθεια που κάνει το ΑΖ να στηριξει και αυτό με τα μέλη του την πρωτοβουλία του WWF.

Στηριζόμαστε πάνω σας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για πάμε δυνατά!!! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για να βλέπω συμμετοχές.

(Για συμμετοχή πατάτε το link της υπογραφής)

Έγινε επεξεργασία - dimitrig
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν συμμετάσχει (και δεν εννοώ μόνο σαν "υπογραφή", αλλά ΠΡΑΚΤΙΚΑ στις 27/3) θα μπαναριστεί και θα μπλοκαριστεί η IP του, εφόσον πρώτα του στείλουμε τον ιό Julian σε συσκευασία σαμπάνιας! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μια πολυ καλη και συμβολικη κινηση!Για παμε δυνατα! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

:ninja: για πάμε...
Link to comment
Share on other sites

Ελα ολοι μαζι!!!

Και οχι μονο τα φωτα....

Το γενικο κλειστε!!!

Δε θα παθει τπτ το ενυδρειο για τοσο χρονο!!

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε ΒΑΝ που έχει να πέσει... Μόνο 40 "φίλους" έχει το ΑΖ και η οικολογική συνείδηση??? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά όποιος ανεβάσει post εκείνη την ημέρα και ώρα (27 Μαρτίου, 8:30 μ.μ. - 9:30μμ) θα μπανάρεται αυτόματα (εκτός αν βρείτε τρόπο να ανεβάσετε post με χειροκίνητη ενέργεια) :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά όποιος ανεβάσει post εκείνη την ημέρα και ώρα (27 Μαρτίου, 8:30 μ.μ. - 9:30μμ) θα μπανάρεται αυτόματα (εκτός αν βρείτε τρόπο να ανεβάσετε post με χειροκίνητη ενέργεια) :hysterical:

Εγώ ήδη έχω προσαρμόσει ποδήλατο στην καρέκλα μου και θα κάνω πετάλι για να τροφοδοτώ το PC και το modem :hysterical:

Πάντως πέραν της πλάκας είναι τόσο μικρό αυτό που η Γη μας "ζητάει" και θα της δώσει τέτοια "ανάσα", που δεν νομίζω πως κάποιος έχει δικαιολογία να μη το τηρήσει :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνατε να πηγενετε στο email σας και να πατατε στην επιβεβαιωση που στελνεται.Μονο ετσι μετραει η ψηφος.Αν δεν το βρισκετε,ψαξτε μηπως ειναι στα spam.

Link to comment
Share on other sites

Αν αύριο δεν έχουμε ξεπεράσει τις 100 συμμετοχές θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...