Jump to content

Οταν ο θεος...ΔΕΝ εχει καθολου κεφια!


Recommended Posts

Μπορει να μας πει καποιος τι ειναι αυτο το......ψαρι?κροκοδειλος?τι ειναι τελοσπαντων αυτο το αηδιαστικο πραγμα! :hysterical::hysterical::hysterical:

bigfish2flowerhorn.jpg

Ποσταρετε οτι παραξενο εχετε εδω,να φρικαρουμε παρεα! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Επικυνδυνα μεταλλαγμενα οντα,που με την παροδο του χρονου διαπιστωθηκε οτι ειναι ανθρωποφαγα.

Link to comment
Share on other sites

απαπα,σιχαμα ειναι,και το χρωματακι το ροζουλι δεν το κανει καθολου χαριτωμενο!αλλα πραγματικα εισαι σιγουρος οτι ειναι δημιουργημα της φυσης(?!!!) η μηπως ...........ροζ μεταλλαγμενο χελωνονιτζακι

(βεβαια μετα ειδα και το επομενο post και δεν μπορω πλεον να κρινω τι με τρομαξε περισσοτερο!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Επικυνδυνα μεταλλαγμενα οντα,που με την παροδο του χρονου διαπιστωθηκε οτι ειναι ανθρωποφαγα.

xaxaxax το νεο μου avatar

Link to comment
Share on other sites

Κώστα ωραίο είναι για την πισίνα που ετοιμάζεις :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

τελικά η φύση είναι πολύ ανώμαλη, και δεν μιλάω για τα ψαράκια....

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και ενα αλλο ειδος που εδω και χρονια ειχα τις αμφιβολιες μου αλλα τωρα χαρη σε εσας το αποσαφηνησα δεν μπορω να βαλω φωτο η' βιντεο για ευνοητους λογους μιλαω για την μεταλλαγμενη πεθερα μου

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και ενα αλλο ειδος που εδω και χρονια ειχα τις αμφιβολιες μου αλλα τωρα χαρη σε εσας το αποσαφηνησα δεν μπορω να βαλω φωτο η' βιντεο για ευνοητους λογους μιλαω για την μεταλλαγμενη πεθερα μου

:D:D:thumbup::bowdown::ninja::o

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...