Jump to content

Αύριο πάω Bansko οδικός ....ξέρει κανένας πώς?


Recommended Posts

Ξέρω ότι πρέπει να πάω μέχρι Προμαχώνα Σερρών.

Μετά στο Βουλγάρικο έδαφος ξέρετε τι πινακίδες πρέπει να ακολουθήσω????

;)

Link to comment
Share on other sites

Ποπο για snowboardακι είναι ιδανικός προορισμός!!!

Κρίμα που δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά εύχομαι να περάσεις τέλεια και να κανείς και λίγο για μας εδώ στην Αθηνα που παρακμαζουμε στον Παρνασσό!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε...

Και εγώ παιδί του Παρνασσού είμαι αλά πλέων μόνο καθημερινή με κοπάνα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι πρέπει να πάω μέχρι Προμαχώνα Σερρών.

Μετά στο Βουλγάρικο έδαφος ξέρετε τι πινακίδες πρέπει να ακολουθήσω????

;)

Μπορει να σου φανει ξενερωτο αυτο που θα σου πω αλλα εγω θα ρωταγα στα συνορα στον ελεγχο των χαρτιων σου παρα στο φορουμ. Εναλλακτικα βρες ενα χαρτη (πχ Google Earth) και εκτυπωσε την διαδρομη. Παρολο που στην Ελλαδα θεωρουμε την Βουλγαρια σχεδον χωρα του τριτου κοσμου, δεν ειναι ετσι, μην παραξενευτεις εαν εχουν καλη σημανση στον δρομο με πινακιδες.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να σου φανει ξενερωτο αυτο που θα σου πω αλλα εγω θα ρωταγα στα συνορα στον ελεγχο των χαρτιων σου παρα στο φορουμ. Εναλλακτικα βρες ενα χαρτη (πχ Google Earth) και εκτυπωσε την διαδρομη. Παρολο που στην Ελλαδα θεωρουμε την Βουλγαρια σχεδον χωρα του τριτου κοσμου, δεν ειναι ετσι, μην παραξενευτεις εαν εχουν καλη σημανση στον δρομο με πινακιδες.

καλη σημανση εχουν, αρκετα περιπολικα στο δρομο για ταχυτητα. Τσεκαρε διαδρομη στο google Maps ή στο Viamichelin...

Βασικο!!! Παρε χαρτονομισματα των 5,10,20 ερω για το δρομο, σε περιπτωση που χρειαστεις λιγο ¨βοηθεια¨ για τους μπατσους.

Link to comment
Share on other sites

μονο των 5ε αρκουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος δεν ισχυει ακομη το ευρω στην Βουλγαρια.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος δεν ισχυει ακομη το ευρω στην Βουλγαρια.

Δεν κάνεις λάθος αλλά το ευρώ "ισχύει" εδώ και πολλάααααααααα χρόνια στη Βουλγαρία...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις λάθος αλλά το ευρώ "ισχύει" εδώ και πολλάααααααααα χρόνια στη Βουλγαρία...

5 ευρω???? Παει καιρος....

Πιστευω τωρα λογο καταστασης να ειναι αρκετο..

Κρατα τα ξεχωριστα αυτα τα λεφτα, να ειναι ελαχιστα, μετα θελει διαπραγματευση ελληνικου επιπεδου...

Link to comment
Share on other sites

Θα δεις μεγαλες πινακες στον δρομο προς την Σοφια στα δεξια σου μην ανησυχησεις εαν χασεις καποια εξοδο-πινακιδα εχει και αλλες παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...