Jump to content

Παρέλαση 25ης Μαρτίου 2010


Recommended Posts

Η ειρωνεια παει για μενα ...

Μη το ψαχνετε :)

... εγω απαντησα γιατι ο "δικτακτωρ" κλειδωσε το θεμα τωρα απο εκει και περα περι ορεξεως ... σπανακοπιτα! ;)

To οτι στο ειπα κατα αυτον τον τροπο,δε σημαινει οτι σε ειρωνευομαι.

Αν ηθελα να το κανω θα το εκανα πολυ πιο ευστοχα.

Μηπως θα επρεπε να σε απασχολει πιο πολυ πλεον,αυτο που εγραψες πιο πανω;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 206
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν παρακολουθησα το θεμα τις αποψεις των πλευρων κτλ αλλα καποια εθνικα θεματα δεν εχουν χρωμα αριστερο δεξιο κεντρο κτλ οταν μιλαμε για την πατριδα πρεπει ολοι μας να την τιμουμε και να την υπηρετουμε.

Δεν υπαρχουν Ελληναραδες εθνικοφρονες πατριωτες αλλα σωστοι ανθρωποι και σωστοι Ελληνες.

Οσο για τους γειτονες μας μιλω για ολους διχως καμια εξαιρεση καπηλευονται την ιστορια μας τα εδαφη μας και την πολιτιστικη μας κληρονομια.

Παρτε τα σχολικα βιβλια να δειτε τι λενε και με τι παθος ενταση και μισος, εμεις α τα αλλαξαμε για να μην κατηγορηθουμε...στην βουλγαρια πουλανε σουβενιρ με τον λευκο πυργο την μακεδονια ως βουλγαρικη επαρχια σε ολες τις τουριστικες τους περιοχες. Οι Αλβανοι μας λατρευουν τι να σας πω απο παλια που μπηκαν στην χωρα μας μαζι με τους Ιταλους, για τους Σκοπιανους αφηστε δεν λεω μας αγαπουν τοσο πολυ που πιστευουν οτι ειμαστε παιδια τους...

Για τους Τουρκους ουτε κουβεντα...λοιπον οι ενοπλες δυναμεις και τα σωματα ασφαλειας εχουν αλλους κωδικες και αλλη εκπαιδευση.

Οπως και στις δικιες τους παρελασεις ετσι και στις δικιες μας υπαρχουν αυτου του ειδους τα συνθηματα.

Ομως προτεινω για να μην προκαλεσουμε παλι τους αγαπητους μας γειτονες στην επομενη παρελαση η μοναδα υποβρυχιων καταστροφων να τραγουδησει το παρακατω τραγουδι

http://www.youtube.com/watch?v=0iI5BAQNRrQ

Οι υπολοιπες ειδικες δυναμης εις ενα σωμα και μιαν πνοη το παρακατω εθνοπατριωτικο υμνο

http://www.youtube.com/watch?v=0iI5BAQNRrQ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχασα λίγο τη μπάλα (δεν μπορούμε όλοι να είμαστε καρφωμένοι στο pc...), αλλά επανέρχομαι.

Λουκετο σε καθε φασιστικη αποψη!

Μακαρι να υπηρχαν τετοιοι "δικτατορες" παντου! :)

Δεν υπάρχει μεγαλύτερος φασίστας απο αυτόν που προτείνει το λουκέτο σε κάθε διαφορετική άποψη, κι από αυτόν που εύχεται να υπήρχαν περισσότεροι δικτάκτορες!

Πως γινεται οταν ανοιγει τετοιο θεμα,να υπαρχουν παντα αλεξιπτωτιστες;;;;;

Και δε μιλαω για ΛΟΚ........................

Θεωρώ τον εαυτό μου αλεξιπτωτιστή και σου λέω ότι σε πολλά post θεωρώ ανούσιο να εκφράσω άποψη (είτε επειδή δεν έχω τις κατάλληλες γνώσεις, είτε επειδή θεωρώ ότι δεν αξίζει να έρθω σε αντιπαράθεση με άλλους, είτε επειδή δεν έχω τον απαραίτητο χρόνο να αφιερώσω). Σε όποιο θεωρώ σημαντικό όμως θα προσπαθώ να συμμετέχω. Αν τώρα έχετε (που έχετε, κρίνοντας απο άλλα post) πρόβλημα με τους αλεξιπτωτιστές, μπορείτε κάλιστα να διαγράψετε όλα αυτά τα άτομα (μεταξύ τους κι εμένα) και να συνεχίσετε εσύ με τον Κώστα, τον Γιάννη, τον Γιώργο και γενικά την οποιαδήποτε κλίκα...

Κι αυτό είναι κάτι που ήθελα να σου πώ από κάποιο άλλο post που είχα διαβάσει.

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλω πιο κοσμιες εκφρασεις, ιδιως σε ενα τετοιο θεμα με διαφωνιες.

Απο ενα "ρε φιλε" ξεκινανε πολλα.

Αν είχες παρακολουθήσει το θέμα απο την αρχή θα έβλεπες ότι το "ρε φίλε" δεν είναι τίποτα μπροστά σε κάτι άλλους χαρακτηρισμούς. Παρόλα αυτά, δεν ξεκίνησε τίποτα και η συζήτηση εξακολουθεί να είναι πολιτισμένη, ουσιώδης και επικοδομητική...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχασα λίγο τη μπάλα (δεν μπορούμε όλοι να είμαστε καρφωμένοι στο pc...), αλλά επανέρχομαι.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερος φασίστας απο αυτόν που προτείνει το λουκέτο σε κάθε διαφορετική άποψη, κι από αυτόν που εύχεται να υπήρχαν περισσότεροι δικτάκτορες!

Θεωρώ τον εαυτό μου αλεξιπτωτιστή και σου λέω ότι σε πολλά post θεωρώ ανούσιο να εκφράσω άποψη (είτε επειδή δεν έχω τις κατάλληλες γνώσεις, είτε επειδή θεωρώ ότι δεν αξίζει να έρθω σε αντιπαράθεση με άλλους, είτε επειδή δεν έχω τον απαραίτητο χρόνο να αφιερώσω). Σε όποιο θεωρώ σημαντικό όμως θα προσπαθώ να συμμετέχω. Αν τώρα έχετε (που έχετε, κρίνοντας απο άλλα post) πρόβλημα με τους αλεξιπτωτιστές, μπορείτε κάλιστα να διαγράψετε όλα αυτά τα άτομα (μεταξύ τους κι εμένα) και να συνεχίσετε εσύ με τον Κώστα, τον Γιάννη, τον Γιώργο και γενικά την οποιαδήποτε κλίκα...

Κι αυτό είναι κάτι που ήθελα να σου πώ από κάποιο άλλο post που είχα διαβάσει.

Για πες το.

Μηπως αφορα παλι κανα θεμα που σας ειχε κλειδωσει ο αρχηγος σας απο κει παλι;;;

Κλικες φιλαρακι εδω μεσα δεν υπαρχουν.

Κλικες και δικτατορες υπαρχουν σε αλλα φορουμ :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη η κατασταση που εχουμε φτασει ειναι αποψη των δημοσιογραφων?? ;)

Συγγνωμη, δεν το λεω αυτο! Ολος ο κοσμος το λεει! :)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρώ ένα video που μου έστειλε ένας φίλος απο την πρωτοχρονιά στο σύνταγμα, όπου πακιστανοί, αλβανοί και άλλοι μετανάστες, δέρνονταν, βριζόντουσταν και παρενοχλούσαν σεξουαλικά ελληνίδες.

Κι αυτοί υποκινούμενοι ήταν?

Επιπλέον, να τονίσω ότι στις πρόσφατες διαδηλώσεις κατά των μέτρων της κυβέρνησης, συμμετείχαν και πακιστανοί (δεν θυμάμαι να το είδα σε κάποιο δελτίο), οι οποίοι μετα βίας ξεστόμιζαν ένα σύνθημα αλλά τουλάχιστον κάτι ξεστόμιζαν και μπράβο τους!!!

Ακόμη κι αυτοί καταλάβαιναν ότι τα νέα μέτρα θα τους επιρρεάσουν σοβαρά σε αντίθεση με κάποιους άλλους που περνούσαν την ώρα τους ανούσια πάνω απο κάποιο pc.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα έχετε πολύ πλάκα

+ 1,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000, στον achilleas

είναι άξιος για το όνομα που αντιπροσωπεύει.

και αν είναι και το πραγματικό του όνομα αυτό ακόμα περισσότερα+

ο άνθρωπος σας τα είπε όλα αλλά μάλλον είναι δύσκολο

να κατανοηθεί από ανθρώπους του 2010 δεν έχω να προσθέσω

κάτι με κάλυψε απόλυτα

ΥΓ. είμαι υπερήφανος που είμαι Έλληνας

αλλά ντρέπομαι που μένω Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Για πες το.

Μηπως αφορα παλι κανα θεμα που σας ειχε κλειδωσει ο αρχηγος σας απο κει παλι;;;

Κλικες φιλαρακι εδω μεσα δεν υπαρχουν.

Κλικες και δικτατορες υπαρχουν σε αλλα φορουμ :)

Τον άλλον άστον... το σχολίασα ήδη νωρίτερα και του ζήτησα και να με διαγράψει... κι ούτε πρόκειται να ξαναμπώ εκεί.

Αν θυμάμαι ήταν με κάποιο παλικάρι που είχε μπεί σε κάποια αγγελία και κάποιοι τον αποπήρανε κι έπειτα κάποιος άνοιξε ένα θέμα με το πόσες δημοσιεύσεις πρέπει να έχει κάποιος για να συμμετέχει ή να βάλει αγγελία και κάτι τέτοια απαράδεκτα για το διαδίκτυο..., αλλά όπως σου είπα, δεν θεώρησα ότι άξιζε να συμμετέχω...

Νομίζω ότι πολλοί είναι αυτοί που διαβάζουν αλλά σπάνια συμμετέχουν και καλό θα ήταν να κοπεί ο χαρακτηρισμός των ΛΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

www.aquazone.gr

Εδώ βρισκόμαστε...Μην το ξεχνάτε!

Βλέπω οτι το θέμα ξεκίνησε αντιρατσιστικά και στη συνέχεια πάμε για εμφύλιο...

Χαλαρώστε λίγο.... :)

Link to comment
Share on other sites

Τόσες ώρες και τώρα αξιώθηκα να δω το πρώτο βίντεο :)

Όποιος είναι περήφανος για εκφράσεις "ανθρώπων" που φέρουν το εθνόσημο και χαρακτηρίζουν άλλους ανθρώπους ως ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ που απλά ΕΤΥΧΕ να γεννηθούν σε άλλον γεωγραφικό χώρο εκτός των στενών συνόρων της Ελλάδας, δεν αξίζει τίποτα λιγότερο από την μιζέρια που ήδη τον διακατέχει.

Οι ίδιοι είναι περήφανοι και για τον Μ.Αλέξανδρο και θα ήταν περήφανοι για τον Χίτλερ αν ήταν Γερμανοί!

Αν η μικρότητα κάποιων φτάνει στο σημείο να νιώθει ηθικά περήφανος για τον εαυτό του και την πατρίδα του με το να καίει ένα χρωματιστό πανί που απλά συμβολίζει την Αλβανία ή την Τουρκία ή το Ουζμπεκιστάν, τότε για άλλη μία φορά επιβεβαιώνεται η σοβαρότατη έλλειψη παιδείας και γνώσης της ιστορίας.

Πολύ πιο πριν είπα κάτι, αλλά ουδείς ασχολήθηκε... Τι γνώμη θα είχε άραγε ο Γλέζος για όλα αυτά? Γιατί όλα αυτά τα κομπλεξικά κωλοπαιδάκια που τραγουδάνε ρατσιστικά τραγουδάκια δεν είναι ούτε μία τρίχα από τα φρύδια αυτού του ανθρώπου!

Link to comment
Share on other sites

Τον άλλον άστον... το σχολίασα ήδη νωρίτερα και του ζήτησα και να με διαγράψει... κι ούτε πρόκειται να ξαναμπώ εκεί.

Αν θυμάμαι ήταν με κάποιο παλικάρι που είχε μπεί σε κάποια αγγελία και κάποιοι τον αποπήρανε κι έπειτα κάποιος άνοιξε ένα θέμα με το πόσες δημοσιεύσεις πρέπει να έχει κάποιος για να συμμετέχει ή να βάλει αγγελία και κάτι τέτοια απαράδεκτα για το διαδίκτυο..., αλλά όπως σου είπα, δεν θεώρησα ότι άξιζε να συμμετέχω...

Νομίζω ότι πολλοί είναι αυτοί που διαβάζουν αλλά σπάνια συμμετέχουν και καλό θα ήταν να κοπεί ο χαρακτηρισμός των ΛΟΚ.

Μπορει απο τη μερια σου να εχεις χιλια δικια............Στην προκειμενη ομως περιπτωση δεν εχεις την παραμικρη ιδεα για τι πραγμα μιλαω

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς έχουμε και τους αλλοδαπούς και καλυτερεύσαμε και σαν έθνος!!! Μήπως πρέπει να πούμε και μπράβο στην κυβέρνηση του 1992; Μάλλον ε; Τότε ήμασταν χειρότερα; Και δεν εννοώ ότι είμαστε ως Έλληνες και οι καλύτεροι. (εννοώ ότι είμαστε πρώτοι στη διαφθορά, στο βόλεμα κλπ) Όσοι θυμούντε όμως την τότε εποχή, ας δούνε λίγο και κάποιους δείκτες εγκληματικότητας και πότε οι δείκτες αυτοί εκτοξεύτηκαν! Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δεν είμαι και ανεγκέφαλος να πιστεύω ότι ολοι όσοι έχουν έρθει είναι και οι καλύτερη "πάστα" ανθρώπων. Έχω φίλους αλλοδαπούς και είμαι καλά μαζί τους και θα τους υπερασπιζόμουν σε οτιδήποτε. Κάποιοι όμως θα πρέπει να σκεφτούν, (γιατι κάποιος είπε για το τι γίνεται σε άλλες χώρες όπως Καναδάς, Γερμανία κλπ) ότι για να πας οικονομικός μετανάστης σε άλλη χώρα, θα πρέπει να ξέρεις και να κοινοποιήσεις στις αρχές το που θα δουλέψεις, που θα μείνεις και ποιος σε προσκάλεσε για δουλειά. Όσο για την Αμερική θα πρέπει κάποιος να εγγυηθεί για σένα. Όσο για την Γερμανία, άκουσαν μια γνωστή μου που μιλούσε Ελληνικά στο μετρό τους (είναι μετανάστρια) και της έκαναν παρατήρηση να μιλάει μόνο γερμανικά. Μην σας δουλεύουν κάποιοι και δέχεστε τα πάντα χωρίς να σκέφτεστε. Τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται. Μας υποχρέωσαν να δεχτούμε τους μετανάστες. Δεν έχω τίποτα μαζί τους αλλά το κακό έχει παραγίνει. Άλλωστε θα προτιμούσα τα εγγόνια μου να είναι Ελληνάκια, με όλα τα καλά ή κακά τους. Αν τώρα για κάποιους είμαι ρατσιστής με αυτές τις απόψεις μου, τότε ναι είμαι. Όσο για την παρέλαση και για την επιδειξη της δύναμης, έχω να πω ότι τα περισσότερα συστήματα που βλέπουμε, είναι απαρχαιωμένα. Και για ποιο λόγο να κάνουμε επίδειξη; Οι "φίλοι" μας ξέρουν πολυ καλύτερα από εμάς τι έχουμε και που. Όσο για την χρησιμότητα ή όχι του στρατού, θα την βλέπαμε μόνο αν δεν υπήρχε! Βέβαια, μπορεί και πάλι να μην την βλέπαμε (αφού μάλλον δεν θα υπήρχαμε). Τέλος για να κλείσω, μην πιστεύετε ότι και εμείς κάνουμε παραβιάσεις του Instabul FIR, και οι Τούρκοι δεν παραβιάζουν πάντα το δικό μας FIR. Πλέον κάνουν παραβάσεις και προσπαθούν να διεκδικήσουν την έρευνα διάσωση στο Ελληνικό FIR. Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο σε ποια Ελλαδα ζουμε....

Ο "κυριος" Αργυρης Ντινοπουλος τοτε δημοσιογραφος τωρα βρισκεται στην Βουλη και μαζι με αλλα 300 "λαμογια" κυβερνουν την χωρα μας...

Ειμαι πραγματικα περιφανος :)

Link to comment
Share on other sites

Τόσες ώρες και τώρα αξιώθηκα να δω το πρώτο βίντεο :)

Όποιος είναι περήφανος για εκφράσεις "ανθρώπων" που φέρουν το εθνόσημο και χαρακτηρίζουν άλλους ανθρώπους ως ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ που απλά ΕΤΥΧΕ να γεννηθούν σε άλλον γεωγραφικό χώρο εκτός των στενών συνόρων της Ελλάδας, δεν αξίζει τίποτα λιγότερο από την μιζέρια που ήδη τον διακατέχει.

Οι ίδιοι είναι περήφανοι και για τον Μ.Αλέξανδρο και θα ήταν περήφανοι για τον Χίτλερ αν ήταν Γερμανοί!

Αν η μικρότητα κάποιων φτάνει στο σημείο να νιώθει ηθικά περήφανος για τον εαυτό του και την πατρίδα του με το να καίει ένα χρωματιστό πανί που απλά συμβολίζει την Αλβανία ή την Τουρκία ή το Ουζμπεκιστάν, τότε για άλλη μία φορά επιβεβαιώνεται η σοβαρότατη έλλειψη παιδείας και γνώσης της ιστορίας.

Πολύ πιο πριν είπα κάτι, αλλά ουδείς ασχολήθηκε... Τι γνώμη θα είχε άραγε ο Γλέζος για όλα αυτά? Γιατί όλα αυτά τα κομπλεξικά κωλοπαιδάκια που τραγουδάνε ρατσιστικά τραγουδάκια δεν είναι ούτε μία τρίχα από τα φρύδια αυτού του ανθρώπου!

νικο σε παρακαλω,ασε το κυριο Γλεζο εκτος....

τι σχεση εχει?

εκανε μια ενεργεια καποτε και μπραβο του γιαυτο αλλα δεν σημαινει οτι οι αποψεις του ειναι σωστες(χωρις να υποστιριζω οτι ειναι λαθος).....

υπαρχουν καποιοι οι οποιοι ειναι τελειως αντιθετοι....

αρα η γνωμη του δεν νομιζω οτι παιζει ρολο(ειναι βεβαια αξιοσεβαστη).

Link to comment
Share on other sites

νικο σε παρακαλω,ασε το κυριο Γλεζο εκτος....

τι σχεση εχει?

εκανε μια ενεργεια καποτε και μπραβο του γιαυτο αλλα δεν σημαινει οτι οι αποψεις του ειναι σωστες(χωρις να υποστιριζω οτι ειναι λαθος).....

υπαρχουν καποιοι οι οποιοι ειναι τελειως αντιθετοι....

αρα η γνωμη του δεν νομιζω οτι παιζει ρολο(ειναι βεβαια αξιοσεβαστη).

Επειδή έχω συνομιλήσει με τον συγκεκριμένο ΑΝΘΡΩΠΟ, έχω να πω ότι όχι μόνο η γνώμη του μετράει και παίζει ρόλο, αλλά θα έπρεπε να τον έχουμε όλοι μας ως υπόδειγμα ανθρώπου!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν κουραστήκατε όλη την μέρα...?

Δεν καταλάβατε,οτι η αλήθεια μπορεί να κρύβεται παντού και γιαυτό συνηθως βρίσκεται στο ενδιάμεσο?Μπορεί να μην συμμετείχα ενεργά στην συζήτηση,αλλά κουραστηκα με όλο αυτά τα ατελειωτα ποστ.....

Οχι στους μηδενισμούς λοιπόν και η αρχή και το τέλος της δημοκρατίας βρίσκεται μέσα σε όλους μας,και οχι σε 50-100 και βάλε ίσως ακραιους.Αλλου ειναι το πρόβλημα.

Καληνύχτα σας,οπως λέει και ενας αξιοσέβαστος φίλος να ειστε φρόνημοι :)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως τα λες ειναι!

Με την μονη διαφορα οτι τα προβληματα, τα δημιουργουν οι δημοσιογραφοι, στελνωντας spam σε ολον τον κοσμο με τις αποψεις τους, τις οποιες εμεις σονι και καλα "ΠΡΕΠΕΙ" να ασπαστουμε!

Οποιος δεν συμβαδιζει με τις αποψεις τους, κινδυνευει να χαρακτηριστει απο εθνικιστης, μεχρι τρελος!

Και δυστυχως πολλοι το κανουν! Τις ασπαζωνται χωρις δευτερη κουβεντα!

Δηλαδη η κατασταση που εχουμε φτασει ειναι αποψη των δημοσιογραφων?? :thumbup:

Συγγνωμη, δεν το λεω αυτο! Ολος ο κοσμος το λεει! :)

Αν καταλαβα καλα λες οτι δεν υπαρχει προβλημα για την Ελλαδα και οτι βλεπουμε ειναι κατασκευασματα των δημοσιογραφων? ;)

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο σε ποια Ελλαδα ζουμε....

Ο "κυριος" Αργυρης Ντινοπουλος τοτε δημοσιογραφος τωρα βρισκεται στην Βουλη και μαζι με αλλα 300 "λαμογια" κυβερνουν την χωρα μας...

Ειμαι πραγματικα περιφανος :)

Συμφωνώ για τα λαμόγια..., το video που κολλάει? Υπονοείς ότι την κρίση την δημιούργησαν οι δημοσιογράφοι?

Αν εννοείς κάτι τέτοιο, σε ενημερώνω ότι το Ε.Ν. γνώριζε τις κινήσεις πολύ νωρίτερα (αντικατασκοπεία) και το κακό είναι ότι οι πληροφορίες διέρευσαν. Το ίδιο βέβαια ισχύει και από πλευράς τούρκων που γνώριζαν κι αυτοί τις αντιδράσεις μας.

Επειδή έχω συνομιλήσει με τον συγκεκριμένο ΑΝΘΡΩΠΟ, έχω να πω ότι όχι μόνο η γνώμη του μετράει και παίζει ρόλο, αλλά θα έπρεπε να τον έχουμε όλοι μας ως υπόδειγμα ανθρώπου!

Σε ξαναρώτησα αλλά δεν πήρα απάντηση. Όταν ο αγωνιστής έτρωγε το σπέϋ στο πρόσωπο, ήσουνα δίπλα του?

Καλό θα ήταν να μην αναφέρεσαι σ'αυτόν, γιατί απ' οτι φαίνεται, αν ήσουν στη θέση του αγωνισταρά, θα έλεγες "ε, δε βαριέσαι βρε αδερφέ... ενα πανί είναι που κυματίζει πάνω σε ένα παλιό κτίριο...".

Απορώ πως συνομίλησε μαζί σου κιόλας...

Τελειώνοντας, σας παραθέτω τα κάτωθι, όχι γιατί είμαι ρατσιστής (που σίγουρα δεν είμαι) αλλά για να προβληματιστούνε κάποιοι (αν και χλωμό το βλέπω κι αυτό γιατί προφανώς δεν βλέπουν ούτε έξω από το παράθυρο του σπιτιού τους...).

(ο τίτλος είναι ηλίθιος αλλά όχι και το περιεχόμενο)

http://tiresias-press.blogspot.com/2010/01/1230.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν κουραστήκατε όλη την μέρα...?

Δεν καταλάβατε,οτι η αλήθεια μπορεί να κρύβεται παντού και γιαυτό συνηθως βρίσκεται στο ενδιάμεσο?Μπορεί να μην συμμετείχα ενεργά στην συζήτηση,αλλά κουραστηκα με όλο αυτά τα ατελειωτα ποστ.....

Οχι στους μηδενισμούς λοιπόν και η αρχή και το τέλος της δημοκρατίας βρίσκεται μέσα σε όλους μας,και οχι σε 50-100 και βάλε ίσως ακραιους.Αλλου ειναι το πρόβλημα.

Καληνύχτα σας,οπως λέει και ενας αξιοσέβαστος φίλος να ειστε φρόνημοι :)

;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα λες οτι δεν υπαρχει προβλημα για την Ελλαδα και οτι βλεπουμε ειναι κατασκευασματα των δημοσιογραφων? :)

Κατά ένα μεγάλο μέρος ναι.

Πολλοί κατηγορείται μόνο τους πολιτικούς.

Εγώ πολιτικούς και δημοσιογράφους τους βάζω στο ίδιο καλάθι και μαζί με τα άπλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Κατά ένα μεγάλο μέρος ναι.

Πολλοί κατηγορείται μόνο τους πολιτικούς.

Εγώ πολιτικούς και δημοσιογράφους τους βάζω στο ίδιο καλάθι και μαζί με τα άπλυτα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πολιτικούς και δημοσιογράφους τους βάζω στο ίδιο καλάθι και μαζί με τα άπλυτα.

Το προβλημα ειναι οτι και αυτοι εκει μας βαζουν.

Η αδιαφορια για τα πολιτικα ειναι ενα μεγαλο πληγμα για την δημοκρατια και ενα "πατημα" στου πολιτικους να κανουν οτι θελουν, οπως εκαναν τοσα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Τι θες να πεις με αυτό το βίντεο φίλε μου?Γιατί εγώ δεν βλέπω έξω από το παράθυρο και περιμένω να μου πεις τι βλέπεις εσύ.Σε αυτό το βίντεο ας πούμε?Για το λίνκ με τον Τσενάι ακόμα γελάω με αυτά που λέει και με αυτά που πιστεύεις γιατί έπεσες σε περίπτωση μιας και είναι φίλος μου.

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...