Jump to content

ΖΗΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΙΡΗ ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΙ ΜΟΝΟ.!ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΝΕΜΟ (CLOWN) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΒΡΑΧΟΥΣ ΚΛΠ.!ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ 1 ΜΑΓΑΖΙ ΚΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΝΑ ΣΤΗΣΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ 1 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ (ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ) ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΑ...!ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..1ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΚΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΟΥΝ..!!!

ΕΧΑΣΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΚΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ..!!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΞΑΝΑ Η ΙΔΕΑ ΚΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Καλώς ήρθες στο Aquazone! :)

Σιγουρά εδω θα βρείς πολλες πληροφορίες για τις όποιες σου αππορίες και πολύ συνάδελφοι με χαρά θα σε βοηθήσουν!

Μορείς και μόνη σου να διαβάσεις πολλά στο θεματικό των θαλασσινών!Κανε μια έρευνα στα παλιότερα θέματα!!

Να σε παρακαλέσω να γράφεις με μικρά, γιατί με τα κεφαλαία στο γραπτό λόγο είναι σαν να φωνάζεις! :thumbup:

Καλώς ήλθες και πάλι, καλή διαμονή και καλό διάβασμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ καλώς λοιπόν σας βρήκα!!!Αλλα εχς ψαξει κι δεν εχω βρει καποιες πληροφορειες περι του στισηματος(κοραλιων)!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΚΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΟΥΝ..!!!

καταπληκτικό !

αυτό ποια ταινία επιστημονικής φαντασίας είναι ?

καλώς όρισες ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ και χρόνια πολλά !

για να ζήσουν τα κοράλλια στο ενυδρείο πρέπει να τους φτιάξουμε το κατάλληλο περιβάλλον

μπορείς να διαβάσεις εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=125

όπως και άλλα άρθρα για το θαλασσινό νερό και τα ενυδρεία γενικότερα

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?autocom=articles

μόλις είσαι γεμάτη απορίες , εδώ είμαστε για να σε βοηθήσουμε ,

σε πολύ γενικές ερωτήσεις δεν θα πάρεις την απάντηση που πρέπει , για αυτό καλό είναι να διαβάσεις αρκετά και άρθρα και συζητήσεις εδώ για τα πρώτα σου βήματα

καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Για πόσα λίτρα ενυδρείο μιλάμε,το έχεις??

το ενυδρειο οχι δεν το εχω μιλαμε περιπου για 80 λιτρα!!καλως σας βρηκα λοιπον..!!!χρονια σας πολλα! :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...