Jump to content

Green Terror


alex_mar

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους

Εχω ενα αρσενικο green terror περιπου στα 12 εκατοστα οταν το ειχα παρει ηταν γυρο στα 8 εκατοστα οσο το ειχα ζευγαρι με μια θηλυκια η αναπτηξη του ηταν καλη και στο σωμα και στο καρουμπαλο του απο τοτε ομως που μου ψοφησε η θηλυκια εχει μεινει στασιμος στην αναπτηξη του.

Φταιει οτι δεν εχει ταιρι η ειναι συμπτωματικο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Εχω ενα αρσενικο green terror περιπου στα 12 εκατοστα οταν το ειχα παρει ηταν γυρο στα 8 εκατοστα οσο το ειχα ζευγαρι με μια θηλυκια η αναπτηξη του ηταν καλη και στο σωμα και στο καρουμπαλο του απο τοτε ομως που μου ψοφησε η θηλυκια εχει μεινει στασιμος στην αναπτηξη του.

Φταιει οτι δεν εχει ταιρι η ειναι συμπτωματικο?

Οχι είναι συμπτωματικό αλλά και από τα δικά μου έβλεπα λίγο αργή ανάπτυξη στην αρχή.

Καλησπερα εαν ενδιαφέρεσαι για green terror στείλε μήνυμα έχω γράψει και σχετική αγγελία

ευχαριστω πολυ.... :)

Έγινε επεξεργασία - konstantinos 808
Link to comment
Share on other sites

Εχει και ο αδερφος μου ενα ζευγαρι green terror και οταν το δικο μου ηταν 10 εκατοστα ο αρσενικος του αδερφου μου ηταν 4 και τωρα τον εχει ξεπερασει σε μεγεθος

Link to comment
Share on other sites

Εχει και ο αδερφος μου ενα ζευγαρι green terror και οταν το δικο μου ηταν 10 εκατοστα ο αρσενικος του αδερφου μου ηταν 4 και τωρα τον εχει ξεπερασει σε μεγεθος

οπότε μην ανησυχείς καθόλου....καλή τροφή,καλά νερά και τον χώρο τούς(αρκετά λίτρα) και θα είσαι οκ :):thumbup::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θα συμφωνησω και εγω!! Λατρευω τα green terror... Καλα νερα, καλο φαγητο και χωρο μπολικο για να ανπτυσονται καλα... Πολυ ομορφα ψαρια! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...