Jump to content

επιτελους ΦΩΤΟ


nnd

Recommended Posts

ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ!! ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ!!) ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.... :wootwoot:

περιμένω την γνώμη σας... αν και δεν είναι και πολύ κάλή τι να κάνουμε? δεν μπορώ να βγάλω καλύτερες.. :wootwoot:

το κακό είναι ότι μόνο μία μπόρεσα να στείλω και περίμενα και ένα τέταρτο για να την ανεβάσει. Όταν θα έχω περισσότερη υπομονή θα προσπαθήσω και για μία δεύτερη..

post-411-1151336886.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazon .

Δυστυχώς η φωτογραφία δεν ανέβηκε ολόκληρη θα πρέπει να επαναλαβης τη διαδικασία . :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Μερικά φυτά που διακρίνονται και το ραχιαίο πτερύγιο ενός Red Marlboro, φανερώνουν μια πολύ καλή δουλειά από μέρους σου.

Καλύτερα να κάνεις σμίκρυνση της φωτογραφίας, για να ανέβει πιο εύκολα και γρήγορα. Μπορείς από το "επεξεργασία", μετά "αυξομοίωση" (κατεβάζεις τα % ύψος και πλάτος) κατόπιν κλείσιμο και ΟΚ στο ερώτημα αν θέλεις να σωθούν οι αλλαγές. Έτσι απλά.

Φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αχ δεν κατεβαίνει όλη η φωτό και την βλέπω

ενδιαφέρουσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μερικά φυτά που διακρίνονται και το ραχιαίο πτερύγιο ενός Red Marlboro, φανερώνουν μια πολύ καλή δουλειά από μέρους σου.

Καλύτερα να κάνεις σμίκρυνση της φωτογραφίας, για να ανέβει πιο εύκολα και γρήγορα. Μπορείς από το "επεξεργασία", μετά "αυξομοίωση" (κατεβάζεις τα % ύψος και πλάτος) κατόπιν  κλείσιμο και ΟΚ στο ερώτημα αν θέλεις να σωθούν οι αλλαγές. Έτσι απλά.

Φιλικά Νίκος

26997[/snapback]

ευχαριστώ για την συμβολή θα προσπαθήσω όπως μου είπες!!! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...