Jump to content

Απίστευτη ιστορία απανθρωπιάς...


Recommended Posts

εδώ: http://cyberella.info/wordpress/?p=975

Έγινε επεξεργασία - DarkAngel
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω ειναι εξαιρετικα απανθρωπο που εγκαταλειψε ο ιδιοκτητης την Λουση επειδη δεν ειχε να πληρωσει και αφηνε το ζωντανο στην κλινικη ζωων. Ελπιζω οι αρμοδιοι να ασχοληθουν και να τιμωρηθει ο αδιαφορος ιδιοκτητης.

Link to comment
Share on other sites

Και οι δυο πλευρές Παναγιώτη έδειξαν τον "καλύτερο" εαυτό τους...

Κρίμα για το σκυλάκι

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απανθρωπο...Πως γινεται να θησιαζονται τα παντα για τα λευτα ρε γ****ο :D

Εμενα πριν ενα μηνα μου κλεψανε τον σκυλο..Ηταν μια καθαροαιμη σεττερινα την οποια την μαζεψαμε απο τον δρομο σε αθλια κατασταση...Τον τελευταιο καιρο μας ρωταγανε πολοι,ξεροντας πως κανενας στην οικογενια δεν ειναι κυνηγος,αν ο σκυλος κυνηγαει.Εμεις υποθεταμε μιας και ηταν μεσηλικας ο σκυλος στα 6 χρονια πως δεν θα κυνηγαγε...Παρολα αυτα οταν λειψαμε για 3 μερες στο χωριο,και ειχε αναλαβει η γιαγια μου να ταιζει και να κοιταει τον σκυλο,μας την κλεψανε...Υποθετουμε ποιος την εχει παρει αλλα δεν υπαρχουν αποδεικτηκα στοιχεια... :)

Link to comment
Share on other sites

:):D
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα απανθρωπο...Πως γινεται να θησιαζονται τα παντα για τα λευτα ρε γ****ο :D

Εμενα πριν ενα μηνα μου κλεψανε τον σκυλο..Ηταν μια καθαροαιμη σεττερινα την οποια την μαζεψαμε απο τον δρομο σε αθλια κατασταση...Τον τελευταιο καιρο μας ρωταγανε πολοι,ξεροντας πως κανενας στην οικογενια δεν ειναι κυνηγος,αν ο σκυλος κυνηγαει.Εμεις υποθεταμε μιας και ηταν μεσηλικας ο σκυλος στα 6 χρονια πως δεν θα κυνηγαγε...Παρολα αυτα οταν λειψαμε για 3 μερες στο χωριο,και ειχε αναλαβει η γιαγια μου να ταιζει και να κοιταει τον σκυλο,μας την κλεψανε...Υποθετουμε ποιος την εχει παρει αλλα δεν υπαρχουν αποδεικτηκα στοιχεια... :)

Κρίμα Κωστή είχα παρόμοια περιπέτεια με Σετερ 30 χρόνια πριν. Ακόμη δεν το ξεπέρασα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...