Jump to content

καλησπερα σε ολους


Nikitas

Recommended Posts

κατ'αρχας να σας πω πως ειστε μια φοβερη παρεα.ειμαι πολυ χαρουμενος που βρηκα την ιστοσελιδα.μου τη συστησε ενας πωλητης σε καταστημα φωτισμου οταν εψαχνα για φως στο ενυδρειο.... με λενε νικητα μενω στο χαιδαρι, ειμαι φοιτητης στην σελετε με ειδικοτητα ηλεκτρολογος.ξεκινησα να ασχολουμε με το αθλημα απο μια ταινια που ειδα.αρχισα με ενα 20 λ ενυδρειο,αλλα αποδειχθηκε μικρο. μεταπηδησα σε ενα 200λ.προχωραω με γεωμετρικη προοδο με βημα 10.δηλαδη πιστευω οτι το επομενο ενυδρειο μου θα ειναι 2000λ.ΜΑΚΑΡΙ! στην αρχη ειχα χρυσοψαρα ,τωρα τροπικα ψαρακια.αντικατεστησα τα ψευτικα φυτα με αληθινα και εχω φαει ατελειωτες ωρες και αμετρητα ευρω (που θα ειχα γλυτωσει αν ηξερα εξ'αρχης την ιστοσελιδα) ασχολουμενος με το ενυδρειο.αν διαβαζα ετσι για τη σχολη θα ειχα παρει πτυχιο! παραθετω μια σειρα απο φωτο για το πως ξεκινησα και που εφτασα.....

ευχαριστω για πολυτιμες συμβουλες που μου εχετε δωσει, να ειστε ολοι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες φίλε Nikitas...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας Αγαπητέ Φίλε Nikitas.

Πολύ καλή η σταδιακή αναβάθμιση του ενυδρείου σου και ταυτόχρονα ή προσωπική σου εξέλιξη στο χόμπι μας.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθες φιλε Nikitas στην κοινοτητα του aquazone. :wootwoot::wootwoot:

Καλη συνεχεια και ελπιζω τα 2000λ να μην ειναι μακρυα. :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE !!!! :wootwoot::wootwoot::wootwoot:

Καλη συνεχεια .... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Νικήτα όντως έχεις βελτιώσει πάρα πολύ την εικόνα του ενυδρείου σου!

Παράλληλα, με τις εικόνες κάνε μας αν θέλεις μια παρουσίαση των ενυδρείων σου!

Καλός ήλθες λοιπόν και καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε Νικητα στην παρεα μας!

Link to comment
Share on other sites

Νικήτα :wootwoot: στο Aquazone. Από ότι βλέπω έχεις ακολουθήσει τον σωστό δρόμο. Πολύ ωραία η εξέλιξη και πολύ ωραίο το ενυδρείο σου.

Εύχομαι σύντομα και στα 2000 αλατισμένα λίτρα.

Αλλά μέχρι τότε σίγουρα χρειάζεται πολύ διάβασμα και πολύ περισσότερη υπομονή. Αυτά είναι τα 2 βασικότερα χαρακτηριστικά που πρέπει να διαθέτει κάποιος για να μπορέσει να προχωρήσει σωστά και να έχει όμορφα και υγειή ενυδρεία.

Link to comment
Share on other sites

:wootwoot:
Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες Nikitas στο aquazone

Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κατ'αρχας ευχαριστω ολους για τη θερμη υποδοχη.φιλε kouzman εχω 2 σκαλαρακια, 2 silver shark, 20 neon, 2 καρχαριακια με κοκκινα πτερυγια,1 πλεκο,2 γλυφτες, 5 corydoras το ενα προσφατα το εχασα γιατι πηδηξε εξω απο το ενυδρειο το βραδυ!, 1 γαριδα και 1 μονομαχο. απο φυτα 3 valisneria tiger,3 ludvigia repens, 2 anubias nana,1 anubias barteri, 2 cabomba caroliana, 1 hygrophila polysperma,2 microsorium pteropous, 1 lysimachia nummularia, 1 bacopa caroliana, 2 aegagropila (αλγη σε μπαλα), 2 ceratopteris thalicroidis και αρκετη τριχοειδη αλγη για να κουρευω.......!!!! εσωτερικο φιλτρο με βιοσφαιρες και δυο πακετα sera siporax. φωτισμος MH 150W λαμπα osram, diy co2.αυτα... σας ευχαριστω και παλι για τη θερμη υποδοχη:wootwoot: συνεχιστε την αψογη δουλεια........

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο σου είναι πολύ ωραίο φίλε Νικήτα συγχαρητήρια!

Το έχεις μελετήσει αρκετά το όλο ζήτημα!

Σε λίγο νομίζω ότι θα είσαι έτοιμος για τον διαγωνισμό!

Καλή επιτυχία λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νιητα και μονο η θεληση που εχεις φτανει.Συνχαρητηρια ;);)

Οταν με το καλο λαβεις μερος στο διαγωνισμο εγω να ξερεις θα σε

ψηφησω,(με 5 ευρω) :wootwoot:;);););)

Πλακα κανω,Το ενυδρειο σου ειναι μια χαρα :wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Νικήτα ,καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας :wootwoot:

Από ότι βλέπω ακολουθεις τον σωστό δρόμο.

Πολύ ωραία η εξέλιξη(με γεωμετρική πρόοδο)

και πολύ ωραίο το ενυδρείο σου.Μπράβο! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

νοιωθω την αναγκη να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στους jdp, husky jim kai istellas για την μεγαλη βοηθεια και την συμβολη τους με φυτα που οδηγησαν στην αναδιοργανωση του ενυδρειου μου! ευχαριστω πολυ παιδια.... μετα την βοηθεια σας ιδου το αποτελεσμα μετα τη σημερινη αλλαγη νερου........

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία μιλάει από μόνη της!

Πολύ καλό το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη αλλαγη Νικητα.Μπραβο σου :lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΧΟΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΙΤΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΜΑΔΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ :lmao::lmao::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...