Jump to content

προβλημα με Red Cherry


Recommended Posts

εχω μια γαριδα κοκκινη και απο το κεφαλι μεχρι την ουρα εχει χασει το χρωμα καπως αρρωστη ειναι η μηπως αλλαζει δερμα?

Link to comment
Share on other sites

εχω μια γαριδα κοκκινη και απο το κεφαλι μεχρι την ουρα εχει χασει το χρωμα καπως αρρωστη ειναι η μηπως αλλαζει δερμα?

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς είναι φυσιολογικό, πρόβλημα έχουν αν γίνουν διαφανείς.

Link to comment
Share on other sites

αλλαζει δερμα και ειναι ετσι γιωργο?γιατι χανει το χρωμα?δεν ειδα ποτε μου δερμα βγαλμενο απο την κοκκινη γαριδα ενω απο τις αμανο βλεπω συνεχεια.εριξα και λιγο καροτο βρασμενο μεσα που διαβασα οτι βοηθαει στο χρωμα αλλα απο τα ξυλα που εχω δεν ξεκολλαει συνεχεια εκει ειναι βγαινει λιγο και κρυβεται.

Link to comment
Share on other sites

οκ ρε γιωργο σημερα θα παρω το μικρο το ενυδρειο μου θα βαλω χαλικακι που εχω καμια πετρουλα μκρη εχω και κατι κοματια σιτα με μος επανω που ειχα στο μεγαλο ας πουμε ενυδρειο θα τα βαλω και αυτα μεσα και θα αρχισω το στρωσιμο και μετα σου λεω να μου στειλεις μερικες γαριδουλες.σε αυτες τις γαριδες gold apple snail μπορω να βαλω για να καθαριζει το τζαμι?

Link to comment
Share on other sites

nickst

Άσχετο, αλλά μήπως θα μπορούσες να μου πεις, αυτό το background που έχεις στο ενυδρείο με τα βράχια από που το πήρες;

Ή είναι ξύλα και φαίνονται έτσι στη φωτογραφία;

Έγινε επεξεργασία - kaeir
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις στην φωτο αυτο που φαινεται ειναι το σχημα του ξυλου που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...