Jump to content

Αν κέρδιζα μερικά εκατομμύρια ευρώ θα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι... καλό το κότερο αλλά λίμνη και ενυδρεία δεν φτιάχνεις... :wacko:

παιρνεις και μια μασκα κανεις οποτε θελεις μια βουτια και εχεις το μεσογειακο στο σπιτι σου,,, :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

παιρνεις και μια μασκα κανεις οποτε θελεις μια βουτια και εχεις το μεσογειακο στο σπιτι σου,,, :bowdown:

Είμαι του γλυκού... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

τα καλά κότερα φτάνουν στις εκβολές του αμαζονίου και μετά μια βολτίτσα προς τα μέσα για να περάσει η μέρα δεν κάνει κακό. εκτος αν πας για safari στην αφρική..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι του γλυκού... :bowdown:

και εγω....στη χειροτερη με αυτα τα λευτα φτιαχνεις ποταμοπλοιο και μενεις αμαζονιο!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

......

Επίσης ξαφνικά θυμήθηκα πότε ήμουν ευτυχισμένος στην διάρκεια της μικρής μου ζωής... Θυμάμαι τον εαυτό μου 17-18 χρονών, χωρίς αυτοκίνητο ή μηχανάκι, χωρίς κινητό, να συναντιέμαι στην πλατεία με τους 5 κολλητούς μου, να αδειάζουμε τις τσέπες μας και να μαζεύουμε κέρματα για να δούμε πόσες μπύρες μπορούμε να πάρουμε σύνολο από το περίπτερο, να καθίσουμε σε ένα παγκάκι και να τις μοιραστούμε τρώγοντας σουβλάκια... Αυτή η διαδικασία κράταγε ως τα ξημερώματα. Χαβαλές, αγνότητα, ειλικρίνεια... Γύριζα σπίτι κι έπεφτα για ύπνο όπως δεν θυμάμαι να έχω πέσει για ύπνο από τότε που έβγαζα κάποια καλά λεφτά και μπορούσα να πάρω όχι 10 μετρημένες μπύρες στο παγκάκι, αλλά 10 Johnnie Walker μπλε σε μαγαζί (άσχετα που ποτέ δεν το έκανα).

.............

Συμφωνω απολυτα με το σκεπτικο του Νικου...Για πολους φαινεται τραβηγμενο αλλα για οσους εχουν πραγματικα ζησει ετσι ξερουν τι τους κανει ευτιχισμενους...

Στην παραπανω παραγραφο θελω να προσθεσω κατι...Μαζευονται ολα τα λευτα παιρνουμε τις μπυρες και τα σουβλακια,αραζουμε και διασκεδαζουμε και μολις τελειωσουν οι μπυρες,παιρνουμε τα αδεια μπουκαλια ωστε να παρουμε αλλες 2 :bowdown:

Αυτο που πραγματικα θα ηθελα θα ηταν να ζουσα σε καποια παραλια της Ελλαδας..Δεν με νοιαζει το που θα ηταν...Απλα να μην υπηρχε κανενα σημαδι συνχρονου πολιτισμου.Να ειναι μαζι μονο οποιος πραγματικα θελει να ειναι μαζι μου και τιποτε αλλο...

Στο σημερα,απλα θα ζητουσα να γινοταν ολος ο κοσμος λογικος και να μην υπηρχαν οι Πανελλαδικες εξετασεις :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον Κύριο Νικο τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία....

Γιαυτό και εγω μια και ειμαι Πατριώτης θα έδινα όλα τα λεφτά στον

<<λογαριασμό αλληλεγγύης για την απόσβεση δημοσίου χρέους» :wacko:

μμμμμ... τώρα που το σκέπτομαι θα έδινα τα μισά στην εκκλησιά... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα τα εδινα νε φερω τον Μεσι και τον Ρουνει στον ολυμπιακο και τον κομπι μπραιαντ στο μπασκετ του θρυλου.και θα αγοραζα την καλυτερη σουιτα στο καραισκακη να βλεπω τον θρυλο.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα τα εδινα νε φερω τον Μεσι και τον Ρουνει στον ολυμπιακο και τον κομπι μπραιαντ στο μπασκετ του θρυλου.και θα αγοραζα την καλυτερη σουιτα στο καραισκακη να βλεπω τον θρυλο.

δυστηχως φιλε αυτοι οι παικτες και με ολα τα εκατομμυρια του κοσμου δεν ερχονται στην Ελλαδα...αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

ας τα κερδιζα και θα σας ελεγα τι θα εκανα

Link to comment
Share on other sites

ας τα κερδιζα και θα σας ελεγα τι θα εκανα

αν τα κέρδιζες θα έκανες ότι δεν μας ήξερες. εκτος και αν ήθελες να κανεις δώρο ένα reefaki στον καθένα μας.....

πλακα κάνω έτσι, μην παρεξηγηθώ

Link to comment
Share on other sites

-ενα σπιτι με αυλη για να παιζουν τα μικρα.(και εγω μαζι).

-ενα μεγαλυτερο αυτοκινητο

-μια δικια μου δουλεια

-να παρακολουθησω εναν αγωνα nba,motogp,formula1

-αρκετα ταξιδια εντος-εκτος

-μια φεραρι :wacko:

-μια πιστα στην περιοχη μου για παγκοσμιο μηχανοκινητο αθλητισμο. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Θα μετακόμιζα Ιαπωνία. Θα αγόραζα τα εξής αυτοκίνητα: Ferrari f430 spyder, Mercedes SLS, Caterham R500 & Lada Niva. Θα αγόραζα αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=SPWU-EiulRY και θα το μετέτρεπα σε σπίτι μου. Θα έφτιαχνα και μια επεκτασούλα για γλυκού νερού. Και θα τα τάιζα χωρίς να φοβάμαι πως τα παρατάισα.

Α, και θα έχτιζα pet shop για να βγάλω τα λεφτά για το ρεύμα και το νερό.

Link to comment
Share on other sites

Θα αγόραζα αυτό: http://www.youtube.com/watch?v=SPWU-EiulRY και θα το μετέτρεπα σε σπίτι μου. Θα έφτιαχνα και μια επεκτασούλα για γλυκού νερού.

κερνάς καφέ στο καινούριο σου σπίτι?????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...