Jump to content

Το Aggresive Ενυδρειακι μου


nickolaos28

Recommended Posts

Με χαρα να σε βοηθησω και να σου ανοιξω το σπιτι μου να ερθεις να δεις 2 χρονια εξελιξης στο aggresive μου.Oσο για τον TAN που αναφερεις δεν ειναι σοβαρος γνωστης... :DΚανονισε παρτον και ανεβειτε πανω Χαλκιδα τωρα που ανοιξε και ο Ιπποκαμπος ...Το σπιτι το ξερει...:angry2:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με χαρα να σε βοηθησω και να σου ανοιξω το σπιτι μου να ερθεις να δεις 2 χρονια εξελιξης στο aggresive μου.Oσο για τον TAN που αναφερεις δεν ειναι σοβαρος γνωστης... :DΚανονισε παρτον και ανεβειτε πανω Χαλκιδα τωρα που ανοιξε και ο Ιπποκαμπος ...Το σπιτι το ξερει...:angry2:

Οταν εχει χρονο.... θα τον ψησω.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Που να τον βρει ...εδω δεν εφαγε αρνακι το Πασχα αντιθετως απο τους μαγκες μου που δε το χορταιναν :D

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα κοραλλι μεσα στο ενυδρειο η ειναι ψευτικο?

Υπαρχει αλλα ειναι ψοφιο...και παλι εχει μεινει το μισο :D

Link to comment
Share on other sites

Στην συναντηση που μας ερχεται αν συστρατευθουμε οι Fishoνλαδες και οσοι επιθυμουν για να ασχοληθουν με τετοιου στυλ ενυδρειο.....

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι κακο να υπαρχει lps νεκρο μεσα στο ενυδρειο? κατι τετοιο διαβαζα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε μου παρουσιασε κατι ''κακο'' ....

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρακια μου που τα ματιασατε τελικα μετα την θεραπεια και εχοντας 1 εβδομαδα στην κυρια γυαλα ειναι υγιεστατα παλι . Επισης πιστευω σε εναν μηνα να μπει και το τελευταιο ψαρακι που θα συμπληρωσει και θα δωσει κιτρινο χρωμα στο ενυδρειο και ανηκει στην οικογενεια των puffer(οσοι καταλαβαν μην το πουν) .

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρακια μου που τα ματιασατε τελικα μετα την θεραπεια και εχοντας 1 εβδομαδα στην κυρια γυαλα ειναι υγιεστατα παλι . Επισης πιστευω σε εναν μηνα να μπει και το τελευταιο ψαρακι που θα συμπληρωσει και θα δωσει κιτρινο χρωμα στο ενυδρειο και ανηκει στην οικογενεια των puffer(οσοι καταλαβαν μην το πουν) .

Ανιπομωνω να δω τι αλλο θυριο θα μπει σε αυτην την ενυδρειαρα!

Φιλε nickolaos28 εχεις γινει το πρωτυπο μου! <_<

Link to comment
Share on other sites

Αυριο γιατι δεν ερχεσαι στην συναντηση να γνωριστουμε και να ανταλλαξουμε ιδεες ή να σε βοηθησω οπου μπορω?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο βλεπω οτι εισαι κακη επιρροη τελικα !!!!!! θα μας παρασυρεις στον "κακο" τον δρομο :D παρεπιμπτοντος ο Μπαμπης ο ΦΛΟΥ ειναι μεγαλη μουρακλα!!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρακια μου που τα ματιασατε τελικα μετα την θεραπεια και εχοντας 1 εβδομαδα στην κυρια γυαλα ειναι υγιεστατα παλι . Επισης πιστευω σε εναν μηνα να μπει και το τελευταιο ψαρακι που θα συμπληρωσει και θα δωσει κιτρινο χρωμα στο ενυδρειο και ανηκει στην οικογενεια των puffer(οσοι καταλαβαν μην το πουν) .

Ισσως να ειναι ενα golden <_<

Link to comment
Share on other sites

Ισσως να ειναι ενα golden

Βρε δεν ειπαμε να μη το πουμε? <_<

πρόσεχε τα δάκτυλα σου

Οσο και να προσεχεις....Εδω βαζω χερι και ο Undulate μαζι με τον Rectangle στηνουν καρτερι ποτε δε θα κοιταω για να τσιμπησουν...:D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νικο βλεπω οτι εισαι κακη επιρροη τελικα !!!!!! θα μας παρασυρεις στον "κακο" τον δρομο

Αντε οργανωθειτε να γινουμε ποιο πολλοι απο τους Reefades που ασχολουνται με τα λαχανικα τους <_<

Link to comment
Share on other sites

Αντε οργανωθειτε να γινουμε ποιο πολλοι απο τους Reefades που ασχολουνται με τα λαχανικα τους <_<

Οχι και λαχανικα :D

τελικα το ψαρι που θα μπει θα δωσει το χρωμα :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα το ψαρι που θα μπει θα δωσει το χρωμα

Αν το βρω τελικα...αλλιως υπομονη

Link to comment
Share on other sites

Αν το βρω τελικα...αλλιως υπομονη

Σου εύχομαι να το βρεις γιατί ταιριάζει στο μεγαλείο του ενυδρείου σου ! <_<

Link to comment
Share on other sites

Το ποτε θα βρεθει σωστο ψαρι ειναι ...οχι το αν θα βρεθει...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανα βιντεο εν ωρα ταϊσματος ?

Θελω πολυ να το δω! <_<

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανα βιντεο εν ωρα ταϊσματος ?

Θελω πολυ να το δω!

Θα ανεβει πολυ συντομα<_<

Link to comment
Share on other sites

Ωραιαα! :D

Αλλα θελω να τα τρωνε απο το χερι σου! <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...