Jump to content

ενυδρειο Jewel Rio 400 ή Anoubias 600αρι???


Recommended Posts

anubia και θα βρεις την υγεια σου στο πετ σιτυ κανουν και εκπτωση 20% :D

Link to comment
Share on other sites

Guest orck

anubia και θα βρεις την υγεια σου στο πετ σιτυ κανουν και εκπτωση 20% :D

Να πουμε την αληθεια;

Δεν κανουν εκπτωση, υπετιμολογιση κανουν, δινουν εξωπραγματικες τιμες καταλογου και σου κανουν μαιμου εκπτωση στο ταμειο για να αισθανθει ο πελατης κερδισμενος.

Link to comment
Share on other sites

Να πουμε την αληθεια;

Δεν κανουν εκπτωση, υπετιμολογιση κανουν, δινουν εξωπραγματικες τιμες καταλογου και σου κανουν μαιμου εκπτωση στο ταμειο για να αισθανθει ο πελατης κερδισμενος.

ναι εχεις δικιο ξερω απο κινα γιατι φερνω καποια πραγματα απο εκει και αληθεια ειναι οτι οποιος πουλαει κινεζικο σε τιμες εστω και λιγο ποιο κατω απο τιμες ευρωπης ΟΣΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ κανει υπερτιμολογιση

αυτο στεκει μια και οι κυριοι λογοι τιμης χονδρικης ειναι τα εργατικα χερια και το κοστος πρωτης υλης

και τα 2 παμφθηνα στην Κινα χαχαχα

αλλα τι να κανουμε? οταν δεν το φερνει αλλος λογικο ειναι μολις βρει και αλλος την ακρη τοτε θα πεσουν οι τιμες :D

δεν πειραζει και παλι ποιο φθηνο ειναι ομως :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δίνουν και δώρο τη βάση,χωρίς όμως να είμαι σίγουρος! :D

Link to comment
Share on other sites

20% και δωρο η βαση....650 € για 600+ λιτρα ενυδρειο πιστευω ειναι πολυ καλα ακομα και με υπερτιμολογιση :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

φιλε εχω το ανουμπια 300l εδω και 7 μηνες, ειναι αρκετα καλη κατασκευη το μονο προβλημα ειναι η χαμηλη ποιοτητα στα καπακια, για εμενα ειναι μια πολυ καλη αγορα

εχει αναφερει και αλλος για τα καπακια. Πιο ειναι ακριβως το προβλημα με αυτα??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

γεια σας ενδιαφερομαι για ενα απο τα δυο ενυδρεια που ανεφερα θα ηθελα ομως και την γνωμη σας.

anubias φτηνη κινεζικη επιλογη σε καλη τιμη θεωρω για τα λιτρα 500-550 καθαρα αν δεν κανω λαθος.

η jewel απο την αλλη επωνυμη γερμανικη εταιρια εγγυηση αλλα συνεπως ποιο ακριβη αλλα και λιγοτερα λιτρα.

οσον αφορα την φυλτρανση σκευτομαι για δυο eheim 2078 οποτε οσον αφορα το εσωτερικο φιλτρο του rio 400 δεν με ενδιαφερει σε ενδεχομενη αγορα θα ξιλωθει..

ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!! :)

Υ.Γ. απο ψαρια δεν εχω αποφασισει αλλα πιθανοτατα κανα κοπαδι σκαλαρια και αρκετα φυτεμενο.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟ RIO 400 ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΗ ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΕΣ 3 ΑΝΑΓΛΥΦΕΣ ΠΛΑΤΕΣ JUWEL STR ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΕΣ ΤΡΕΣΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΑ 700 ΕΥΡΩ .

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ EHEIM ΠΡΟΣ ΠΙΘΑΝΗ ΠΩΛΗΣΗ

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΑ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αδερφε δαγκωτο anubias, γιατι και 10 λιτρα παραπανο ειναι 10 λιτρα και εδω ειναι αρκετα περισσοτερα,εγω το εχω κοντα 2 χρονια στιβαρη κατασκευη αρκετα ασφαλες και αλλο 1,50 μηκος αλλο 1,80.....τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα marketing ασε που προτιμω να τα παρει ο κινεζος παρα η merkel :bigemo_harabe_net-74: τωρα οσο αναφορα τα καπακια διαφορες δεν βρηκα μιας και πριν απο αυτο juwel rio ειχα και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Που το θυμηθηκατε ρε παιδια απο το 2010 το θεμα

Φιλε mariosxx2001 σε λαθος κατηγορια εβαλες την αγγελια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...