Jump to content

Recommended Posts

παιδια θελω τη βοηθεια σας...

στο μικρο μου ενυδρειακι που εχω μερικες red cherry και μερικα apple snails εχω γεμισει υδρες

ξεκινησαν ενα-δυο και τωρα ειναι παντου...

πως γινεται να τις διωξω???

ευχαριστω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να φωναξεις τον Ηρακλη :wacko:

περα απο την πλακα δες http://www.aquazone.gr/forums/lofiversion/...php/t35830.html

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φωτη για τις απαντησεις αλλα μπερδευτηκα... :wacko: τελικα τι να κανω για να τις διωξω :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Στο δευτερο λινκ,λεει πως να τις διωξεις...

Link to comment
Share on other sites

Οι ύδρες σίγουρα θα σου φάνε μικρά γαριδάκια... Από την άλλη εγώ θα έλεγα να μην τις διώξεις. Προσωπικά μου αρέσουν :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε 3 αλλαγές νερού 30% με διαφορά 4 ημερών και πες μας αποτελέσματα, φαντάζομαι θα είναι εύκολο σε μικρό ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη.Στο μικρο μου ενυδρειο εχω και εγω αρκετες απο αυτες αλλα δεν πειραζουν τις γαριδες,απλα οταν καποια γιαριδα η σαλιγκαρι τις αγκιξει κανει σαν να τσιμπιθηκε απο κατι τιποτα παραπανω!Εγω τις αφαιρω με το χερι τριβοντας το στο τζαμι ολες οι υδρες κολανε πανω στο χερι μου.Στα πλαινα τζαμια τις αφηνω γιατι μου αρεσουν πολυ!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε 3 αλλαγές νερού 30% με διαφορά 4 ημερών και πες μας αποτελέσματα, φαντάζομαι θα είναι εύκολο σε μικρό ενυδρείο.

οκ θα το επιχειρησω :thumbup: δεν ειναι οτι δεν μου αρεσουνε απλα εχει αρχιζει και γεμιζει ολο το ενυδρειο και απο γαριδοσαλλιγαροενυδρειο θα γινει υδροενυδρειο!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...